Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak skończysz Serce z Kamienia to będzie Ci jeszcze bardziej smutno ;)
8
I tak do Ciebie nie pójdzie. Ty będziesz musiał bulić
23
I co by miało ono dać? 5 zielonych gratis?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
Nie stawialbym Argentyne jako faworyta ;)
11
Mniejszość, nie większość. Były kiedyś takie pytania, więcej osób wybrało triumf Polski
1
U mnie wciąż nie. Chyba, że nie o to chodzi.
6
Liverpool Milan, 2005
0
Tak naprawdę mi wszystko jedno, nawet "Barka", czy coś. Byleby coś grać :D Dzięki!
0
Ktoś zna jakieś spokojne/szybkie/ballady/romantyczne utwory na piano? Nawet niekoniecznie typowo "pianowe", nawet jakieś Shakiry czy coś, ale wiadomo że rapu raczej sie nie zagra. Kompletnie w głowie Pustka, a nudno tej nocy.
0
Pozdrowienia dla "Zagorzały Fan RM". Żeby tak słowo w słowo kopiować komentarz, to jeszcze nie widziałem xD
0
Oglądałem 30 minut i nie mogę. Ten mecz jest tak nudny, widać, że dwie drużyny na równym poziomie.
0
0
Ktoś mi wytłumaczy na jakiej zasadzie działa "Kwota deklarowana" i "Na koncie mamy" Na stronie WOŚPu?
To sie razem zlicza czy tylko ta "Na koncie mamy" jest ważna? Nie bardzo rozumiem.
2
Gdzie Ty tu widzisz podniete?
7
Pamiętajmy, że jedenastka rozczarowań nie jest najgorszą jedenastką ;) Biorąc pod uwagę te sto kilka milionów, I to, że póki co to jest szklanka (PÓKI CO!), może być to rozczarowanie.
0
Musiałbym sprzedać cały swój "majątek".
0
http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-mistrzow-sportu-z-podpisami-i6009301
Chętnie bym taką przygarnął. Choćby na pamiątkę.. Podpisy m.in. Grosika, Lewandowskiego, Anity, Stocha.
0
Tak, chef.
0
Nawet kocykiem nie chcesz sie podzielić..
0
A Ty taka zimna.. z kamienia..
0
Tęskniłem za Tobą
0
Mi sie kojarzy skądś ta facjata.. tylko nie wiem. skąd..
2
Nie wiem jak to zrobić, ale wiem jedno. Musisz kupić The Last of Us
0
Nie właścicielka, a osoba odpowiadającą za Profil. Podobno to właśnie ta osoba tak pisała, być może to ona, ale nie do końca wiadomo ;)
4
Ale.. La La Land już dostał Oscary.. Albo coś mi sie popieprzylo
0
Oj tak, ma takie odruchy po tych ilościach słodyczy :)
0
Grubas z tego naszego chłopaka się robi, haha :)
0
I tak jedynie kogo bardziej kocham od Ciebie to nasze dzieci :)
0
Miałem na myśli Ter Sztejgena. Poza tym, dobrze, jest przystojny. Jednak, oni to są słodziaki! Misie takie!