1

Jak skończysz Serce z Kamienia to będzie Ci jeszcze bardziej smutno ;)

8

I tak do Ciebie nie pójdzie. Ty będziesz musiał bulić

23

I co by miało ono dać? 5 zielonych gratis?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

Nie stawialbym Argentyne jako faworyta ;)

11

Mniejszość, nie większość. Były kiedyś takie pytania, więcej osób wybrało triumf Polski

1

U mnie wciąż nie. Chyba, że nie o to chodzi.

6

Liverpool Milan, 2005

0

Tak naprawdę mi wszystko jedno, nawet "Barka", czy coś. Byleby coś grać :D Dzięki!

0

Ktoś zna jakieś spokojne/szybkie/ballady/romantyczne utwory na piano? Nawet niekoniecznie typowo "pianowe", nawet jakieś Shakiry czy coś, ale wiadomo że rapu raczej sie nie zagra. Kompletnie w głowie Pustka, a nudno tej nocy.

0

Pozdrowienia dla "Zagorzały Fan RM". Żeby tak słowo w słowo kopiować komentarz, to jeszcze nie widziałem xD

0

Oglądałem 30 minut i nie mogę. Ten mecz jest tak nudny, widać, że dwie drużyny na równym poziomie.

0

0

Ktoś mi wytłumaczy na jakiej zasadzie działa "Kwota deklarowana" i "Na koncie mamy" Na stronie WOŚPu?
To sie razem zlicza czy tylko ta "Na koncie mamy" jest ważna? Nie bardzo rozumiem.

2

Gdzie Ty tu widzisz podniete?

7

Pamiętajmy, że jedenastka rozczarowań nie jest najgorszą jedenastką ;) Biorąc pod uwagę te sto kilka milionów, I to, że póki co to jest szklanka (PÓKI CO!), może być to rozczarowanie.

0

Musiałbym sprzedać cały swój "majątek".

0

http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-mistrzow-sportu-z-podpisami-i6009301
Chętnie bym taką przygarnął. Choćby na pamiątkę.. Podpisy m.in. Grosika, Lewandowskiego, Anity, Stocha.

0

Tak, chef.

0

Nawet kocykiem nie chcesz sie podzielić..

0

A Ty taka zimna.. z kamienia..

0

Tęskniłem za Tobą

0

Mi sie kojarzy skądś ta facjata.. tylko nie wiem. skąd..

2

Nie wiem jak to zrobić, ale wiem jedno. Musisz kupić The Last of Us

0

Nie właścicielka, a osoba odpowiadającą za Profil. Podobno to właśnie ta osoba tak pisała, być może to ona, ale nie do końca wiadomo ;)

4

Ale.. La La Land już dostał Oscary.. Albo coś mi sie popieprzylo

0

Oj tak, ma takie odruchy po tych ilościach słodyczy :)

0

Grubas z tego naszego chłopaka się robi, haha :)

0

I tak jedynie kogo bardziej kocham od Ciebie to nasze dzieci :)

0

Miałem na myśli Ter Sztejgena. Poza tym, dobrze, jest przystojny. Jednak, oni to są słodziaki! Misie takie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?