3

Może też na słabe trafiałeś albo szkoła czy coś Cie zniechęciło. Sam kiedyś byłem do książek daleki jak Ronaldo do gry zespolowej, ale jak sie zaczytalem w wiedźmina to raz a porządnie :D

1

Książkę w roku? Na spokojnie te 10.

2

Bo ma przed sobą dwóch zadowników.

2

Panie, widzisz gdzieś Pan tam 's' na końcu? No. To proszę czytać dokładniej

0

Haha, na szczęście jeden tylko by uczcić, w domowym zaciszu. Chyba, że on tak mocno trzepnął :D

11

I 2018 rozpoczyna sie pięknie, nowa miłość w życiu!

Korzystajcie z życia kochani

0

Celnych? czemu nie?

27

Wiesz o tym, że mecze nie równa sie ilość minut, prawda?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ktoś kojarzy jakieś filmy związane z sądem, prawnikami? Coś jak "Sędzia". Podoba mi się ten typ filmów :D

0

780 ^^ ale z 200 :D Pewniaczek

0

Co żeś obstawił?

0

Jednak Neymar u szejków tyle nie zarabia. Ronaldo prawie dwa razy mniej. Co prawda to prawda, że cholernie dużo płacimy naszym piłkarzom. Ok, Messiemu sie należy, ale co nowe podpisanie kontraktu, znowu podwyżka, I tak z każdym.

0

Właśnie dokładniej, albo użyte w tym znaczeniu, chodzi o chorobę które powoduje u psów łysienie :D

0

Nie ważne, znalezione :D

1

Ładnie, tylko wg mnie cały efekt psuje ten napis. Już lepiej na przemiennie Bordowo - Granatowe literki, Albo cały jeden kolor. Zbyt wyróżnia się. Chodzi mi o styczeń!

0

Ktoś wie co może znaczyć "Mange" w języku angielskim? Musi to być jakiś slang. Całe zdanie :"But strangely, your mange is the same!"
Cała piosenka : Farmer refuted, z musicalu "Hamilton"

0

39 916 800 sezonów to będzie rekord nie do pobicia :o

0

Czyli co, 16 punktów City? :D

1

Kurs przed meczem Tottenham - Southampton
1/+5.5
13.50

0

Przecież oni sobie jaja robili, nie manipuluj ludźmi

0

Było Euro, tam mógł troche postrzelać

0

Kurde, Ciebie to nie wiem czy warto słuchać :D

0

Wiesz, zawsze może być 2:1

0

Może czysta 1, albo odpuścić sobie :D Mam czas do jutra na przemyślenia :D

2

Brudno i smierdzaco? Po sezonie, w życiu. Byłem w połowie listopada, bezpiecznie, jedynie murzyni co chwila sprzedają wieże Eiffla, dają ziarna i ptaki lecą na szyje, czy zakładają jakieś opaski. Oczywiście wszystko za hajs. Z całego serca polecam to miasto!

1

https://iv.pl/images/53506510528557133717.png
Aa.. taki kuponik na jutro?
Kane będzie chciał postrzelać
United sie odbić
A Chelsea nie dać tyłka.

4

Myślę, że mimo wszystko już sie zapisał. Teraz to szlifuje

0

złoty but

1

Bomberman Pingwiny, wyspa gier

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?