Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może też na słabe trafiałeś albo szkoła czy coś Cie zniechęciło. Sam kiedyś byłem do książek daleki jak Ronaldo do gry zespolowej, ale jak sie zaczytalem w wiedźmina to raz a porządnie :D
1
Książkę w roku? Na spokojnie te 10.
2
Bo ma przed sobą dwóch zadowników.
2
Panie, widzisz gdzieś Pan tam 's' na końcu? No. To proszę czytać dokładniej
0
Haha, na szczęście jeden tylko by uczcić, w domowym zaciszu. Chyba, że on tak mocno trzepnął :D
11
I 2018 rozpoczyna sie pięknie, nowa miłość w życiu!
Korzystajcie z życia kochani
0
Celnych? czemu nie?
27
Wiesz o tym, że mecze nie równa sie ilość minut, prawda?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ktoś kojarzy jakieś filmy związane z sądem, prawnikami? Coś jak "Sędzia". Podoba mi się ten typ filmów :D
0
780 ^^ ale z 200 :D Pewniaczek
0
Co żeś obstawił?
0
Jednak Neymar u szejków tyle nie zarabia. Ronaldo prawie dwa razy mniej. Co prawda to prawda, że cholernie dużo płacimy naszym piłkarzom. Ok, Messiemu sie należy, ale co nowe podpisanie kontraktu, znowu podwyżka, I tak z każdym.
0
Właśnie dokładniej, albo użyte w tym znaczeniu, chodzi o chorobę które powoduje u psów łysienie :D
0
Nie ważne, znalezione :D
1
Ładnie, tylko wg mnie cały efekt psuje ten napis. Już lepiej na przemiennie Bordowo - Granatowe literki, Albo cały jeden kolor. Zbyt wyróżnia się. Chodzi mi o styczeń!
0
Ktoś wie co może znaczyć "Mange" w języku angielskim? Musi to być jakiś slang. Całe zdanie :"But strangely, your mange is the same!"
Cała piosenka : Farmer refuted, z musicalu "Hamilton"
0
39 916 800 sezonów to będzie rekord nie do pobicia :o
0
Czyli co, 16 punktów City? :D
1
Kurs przed meczem Tottenham - Southampton
1/+5.5
13.50
0
Przecież oni sobie jaja robili, nie manipuluj ludźmi
0
Było Euro, tam mógł troche postrzelać
0
Kurde, Ciebie to nie wiem czy warto słuchać :D
0
Wiesz, zawsze może być 2:1
0
Może czysta 1, albo odpuścić sobie :D Mam czas do jutra na przemyślenia :D
2
Brudno i smierdzaco? Po sezonie, w życiu. Byłem w połowie listopada, bezpiecznie, jedynie murzyni co chwila sprzedają wieże Eiffla, dają ziarna i ptaki lecą na szyje, czy zakładają jakieś opaski. Oczywiście wszystko za hajs. Z całego serca polecam to miasto!
1
https://iv.pl/images/53506510528557133717.png
Aa.. taki kuponik na jutro?
Kane będzie chciał postrzelać
United sie odbić
A Chelsea nie dać tyłka.
4
Myślę, że mimo wszystko już sie zapisał. Teraz to szlifuje
0
złoty but
1
Bomberman Pingwiny, wyspa gier