Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Juventus..? Tylko oni tak naprawdę zostali, bo reszta to spokojne wyniki
0
To jak tam Lipsk i Liverpool? :D
Sam dałem dupy z Monaco
0
No i członek z tym, po kuponie.
0
Jak tam Monaco..?
0
Lipsk wg mnie remis.. Ciężko będzie im. Oprócz tego Liverpool.. Z nim nigdy nie wiadomo :D
1
Ja was już nie czytam.. 2 stówki na
Napoli, Monaco, Tottenham, Seville i Manchester City...oby weszło :D
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NjY5Mzg1NzEwMDpTtaXua7DKg1Ekrkc=&kind=MAIN
Wejdzie czy nie wejdzie.. :D
0
Też wam na elevenie się nie zgrywa dźwięk z obrazem?
0
Przedwczoraj z 20 minut, wieczorem, ok. 22
0
Ktoś posiada aliez, czy ogólnie link który nie zacina sie do meczu Londyńczyków?
0
Oglądałem również. Świetny ^^
0
Ktoś poleca jakiś ciekawy film? Thriller.. Coś ciekawego i nie nudnego..
Oglądałem już wyspe tajemnic
Czarny łabędź
Nie oddychaj
Coś lżejszego może być, no nie wiem, coś zaproponujcie
0
Proszę też!
0
Ktoś zarzuci linkiem na pw? Najlepiej jakby na androidzie działało
0
Ktoś może podzielić się opinią nt. jakiegokolwiek "kompletu" na trening? (tj. Koszulka, spodenki, getry, ew. bluza no na zime) oczywiście na trening piłki nożnej. Ważne żeby sie dobrze, wygodnie grało (co swoją drogą dużo zależy od butów, ale to temat na inny czas, póki co mam) z góry dzięki
0
Jest tu może jakiś znawca Wiedźmina jeśli chodzi o książki? Prosiłbym priv albo tutaj ^^
0
Czy Canal+ mogę wykupić na urządzenia mobilne podobnie jak Eleven? Miesiąc maksymalnie, chociaż wolałbym na dwa dni
0
Posiada ktoś może liste, kto ile zarabia za sezon, z zawodników Barcelony, oczywiście orientacyjnie?
Może być z 2016r.
Z góry dzięki
0
Główny artykuł. Jak kiedyś u nas
1
No skoro oni wtedy grali chuowo to wiadomo, ze mówili o naszej pięknej grze. Teraz to oni pięknie graka
0
Na przykład?
0
Ostateczne pytanie co do telefonu..
Huawei Mate 9 vs
Samsung S7 Edge
Z góry dzięki!
0
Dziękuję!
0
Swoja drogą, młody jestem mogę nie kojarzyć, od kiedy jest ten cały ranking, byla sytuacja ze mistrzem LM była drużyna nie z top 7?
0
Wydaje mi sie, ze przez niższy współczynnik w rankingu klubowym uefa
1
Poda ktoś link do tego "symulatora" losowania grup?
Ktoś tu nie dawno podrzucał
0
Jeśli Dembele czy Coutinho do nas nie przejdą, a buntują się w klubie, może się to dla nich źle skończyć. Już za mniej niż rok mistrzostwa świata, a jeśli trener/prezes chciałby "ukarać" zawodnika za buntowanie i wysłać go na ławę, mogą nie dostać powołania..
0
600 euro? Nie tysięcy? Jeśli nie, to śmieszna kara :D
1
A gdyby tak Boniek wystartował na kandydata do prezydenta Barcelony..?
#ZibiMusisz
0
Ktoś poleci jakiś ciekawy film?
Może być muzyczny, może być komedia, byle nie horror, ani żaden akcji, czy thriller. Coś lekkiego na wieczór. dzięki z góry!