0

Ktoś może podpowie, który z telefonów wybrać?
oczywiście, każdy swój gust, ale chce waszej opinii posłuchać
Huawei Mate 9
Galaxy S7 Edge
Huawei P10
A jeśli nie z tych, to któryś z podobnej półki cenowej?
Z góry dziękuję!

0

Może tak na rozluźnienie, tylko jedno pytanko jest, potrzebuje dosłownie jedno (oczywiście można więcej) zdanie od jak największej liczby osób.
Potrzebne do pracy, pomóżcie ^^
https://goo.gl/forms/An0dxF6TCGxcGkUl2

1

I pomyślcie, (tfu tfu) kontuzja Messiego (tfu tfu). nie naciągnięcie mięśnia, coś "gorszego" (tfu tfu).
Barcelona w takim momencie walczyłaby z Alaves o 9 miejsce

1

Ktoś podrzuci link do aliez, etc.?

0

Powiem Ci, że nie tylko.
Szukałem kogoś do wynajęcia w połowie marca i podobnie, telefon nie przestawal dzwonić.
A to nie jest duże miasto, zaledwie 75tys ludzi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Eurosport 2, półfinał ME do lat 19, Portugalia - Holandia
Podobno może być ciekawy mecz, za minute się zaczyna
Ktoś ogląda? :D

0

A reszta?
Jakoś otwarcie mówią że chcą/nie chcą?

0

Mam pytanie..
Nie kłóćcie sie, tylko chce odpowiedzi :D
Które partie polskie są za przyjęciem uchodźców, a które przeciw?
Z góry dzięki ^^

0

Podałby ktoś link do siatkarek?

0

Dzięki!

0

Wiecie może kiedy będą dostępne bilety na mecze w lidze hiszpańskiej?

7

Arka > Legia
Legia = Real
Arka > Real
Arka zdobędzie 3x LM

5

ludzie zrozumcie że Solorz nie da jechanego PPV ani w finale ani w meczach rundy grupowej. denerwuje już takie gadanie, oj jakie to złe, oh będzie trzeba płacić 247847383 zł, oh oh

0

Stronaopiłce.pl

0

Bielik, Linetty, Kędziora, Kownacki.. Oczywiście to nie są nazwiska światowej klasy, ale czy nie zdołali by się przebić do 1 składu? Z troche większą częstotliwością grania

0

"Wiedźmin na świecie" ^^

0

Jakiś native, albo orzeł z angielskiego chciałby sprawdzić pewną pracę, na 750 słów? Płace sowicie, podziękowaniem! :D
Bez pośpiechu tak naprawdę, praca zrobiona dla luzu, po prostu, żeby sprawdzić jakie błędy popełniam ^^

26

252 tysiące euro to pewnie Thiago ma kieszonkowego :v

0

Pytaj.

1

gorzej jak ktoś już ma ;)

0

Nowy turniej towarzyszki, pierwszy raz zacznie się po MŚ w Rosji. Typowa "zapchajdziura"

0

EDIT: Już mam ^^

0

Może on podał ceny jakie nasz zarząd jest w stanie wyciągnąć, bo umówmy sie, to są Janusze biznesu

1

Jeśli chodzi o Polaków, bez czystego konta Ale myślę że 3:1

0

Zapytam pewnie jeszcze za kilka dni w dzień, ale też zrobie to teraz..
Poleca ktoś telefon, do 1000zl max, zależy mi na
- dość dobrych aparatach (przód, tył)
- "dobrej baterii" (przynajmniej ten cały dzień przy dość dużym użytkowaniu)
- Oczywiście żeby płynnie chodził
- Żaden z alieexpress
I chyba tyle.. pamięci też fajnie żeby dużo miał, muzyka i filmy to podstawa u mnie :D

0

Norwegia - Czechy, na Czechów postawiłeś?
Oby Ci weszło, ale dosyć ryzykowne :D

0

Ktoś chętny do sprawdzenia wypracowania (700 słów) nt. Wiedźmina w języku Angielskim? :D jak coś to priv :D

2

Żyj dalej 2015 rokiem ;)

0

#ComebackIsReal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?