0

Jeśli Real gra "przeciętnie" i może obronić LM.. co będzie jak Real będzie grał chociażby dobrze?

1


Polecam. Cała prawda xD

0

Dzięki wielkie!

1

Ktoś kojarzy może, gdzie znajdę po angielsku tylko ten cytat "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł (...)" z Wiedźmina oczywiście? Z góry dzięki.

0

100

0

To, że my dajemy dupy w transferach, nie znaczy, że oni też muszą dać xD

0

Generalnie chce napisać o sadze(?), ale też skupiać się na filmie, grze, projekcie Netflixu jak i Teatru Muzycznego w Gdyni (chcą zrobić musical), generalnie dostaliśmy temat z Angielskiego - piszcie o czym chcecie. Ale nawet nie wiem jak się zabrać za początek po Polsku, czy przejść do charakterystyki od razu, czy o książkach pisać.. nie wiem. Dalej pójdzie z górki, najpierw trzeba na nią wjechać i napisać początek..

0

Jest tu ktoś dobry z Polskiego? Chodzi mi o projekt, nie wiem jak zacząć, a chce napisać o wiedźminie. Z góry dzięki!

0

Chętny! ;).

0

W którym koszyku znajdzie się Lipsk?
W 4 aż?

0

Kolejność przypadkowa czy wg Ciebie "Prawo Ulicy" najlepsze?

0

I znowu genialny transfer Barcy, odkupimy go za 80 melonów?

0

Zmienie trochę temat na wieczór..
Wierzycie w sny? W sensie, czy one mają jakieś znaczenie dla nas, historie?
Wielokrotnie słyszałem o opowieściach gdzie np. Komuś śni się babcia, na następny dzień ona umiera, czy podobne rzeczy, na szczęście mi to się jeszcze nie przydarzyło, ale chciałbym poznać waszą opinie

0

Ahahhahah. Mówiłem xD

2

Nie pisz tak
Zaraaz Cie zjadą
#Sedziowie

2

Wg mnie brzydkie, tak.jak cały strój. Kompletnie mi się nie podoba

0

'01, zgłasza się!

1

I do Messi1st!'a również!

Przespie się z tym filmem i w trójkę jakoś wrócimy do tematu jutro, wtedy będę mógł coś więcej od siebie napisać..

Ale wg mnie

Też ostatnie zdanie które wypowiada Nina, zwraca uwage na to że dążąc do tej "perfekcyjnosci" sami popadamy w paranoje, tak też ja to odebrałem

0

Dokładnie! ;)

1

Ktoś kto oglądał "czarny łabędź"

Wytłumaczy mi ktoś ten film?

Nie rozumiem go kompletnie, być może jeszcze jestem za młody by go.rozumieć, jednak jak ktoś chce pogadać o tym filmie to priv albo tutaj

0

Dokładnie to samo chciałem napisać xD
To takie same gadanie jak "Meszszi ustala transfery"

1

To La Rambla, ochłoń ;)

3

"Lionel Messi jest wściekły na szefów Barcelony za kiepskie jego zdaniem transfery. Nie potrafi sobie wytłumaczyć, jak tacy zawodnicy jak Paco Alcacer, Andre Gomes i Jasper Cillessen trafili na Camp Nou. Cała trójka obniżyła jego jakość gry"
Źródło: WP; Dario gol

0

Spróbuj grać Leeds City, czy innymi, bo pewnie grasz Barceloną czy coś ;)

0

To jest typowa zapchajdziura

0

ZDF

0

jakaś dobra, nawet płatna, transmisja?

0

Uh, no tak. Chodziło mi o niego :D
Dzięki!

0

Pomóżcie, wypadło z głowy!
Jak się nazywa Polski.młody bramkarz o którym przez chwile było głośno, przez to, że odmówił gry w młodzieżowej reprezentacji, podobno.młody talent

0

Pytaj! ;).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?