Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Remis Atletico w sensie 02, czy przejęzyczenie?
0
Chelsea miała obrone
My w okresie Guardioli mieliśmy genialną tiki-take
Real ma wrzutki i miał kontry
Taktyka to taktyka. Nie ważne jak, byleby nie przez sędziów
0
A potem płacz, że wychowankowie grają gdzie indziej, z powodzeniem
W tych czasach jeśli chcemy zatrzymać, muszą wydać kase, takie są realia
0
27%, jeśli już
0
Samo to, że Barca wygra wszystko nie wystarczy, Real musi przegrać minimum jedno spotkanie
0
Jak widać, opłaciło się ;)
0
Mogę się odnieść do każdego dzieła literackiego, które oczywiście nawiązuje do tematu. Nędznicy, Czy Katedra Marii Panny V. Hugo, już są takim... chyba :D
Pewnie tak, ale teraz nie mam pojęcia jaki, więc zaczerpnąłem tutaj pomocy ^^
1
Ja tam bardziej muzyczny, i raczej polece w strone jakiegoś musicalu xD
Czy to nędznicy, Katedra Marii Panny, Piotruś Pan xD
1
Pomóżcie!
Jakieś filmy (Nie Harry Potter, Hobbit, Kamienie na szaniec czy Krzyżacy) który jest na podstawie jakiejś powieści, nie ważne czy animowany, czy jaki. Byleby był.
Potrzebne na zaraz, żeby móc się do czego jutro odwołać na gimnazjalnym :D
Edit: oczywiście nie musi być to lektura
0
W rankingu uefa Francja ma 5 miejsce. Portugalia 7
Więc?
0
Ja tak zrobiłem w meczu Liverpoolu i Borussi w LE 4-3 :) Warto było :D
0
A tak poza naszą grą.. jak sedziuje Marciniak?
0
Powodzenia bo z tym zarządem dostaniemy za Gomesa 30 milionów, a za Tello 10
0
Dla kogo była minuta ciszy?
0
A już oglądałem i to nie raz. Możemy trochę podyskutować na ten temat, ale to na priv i jutro
Ale dzięki
1
na połowie. Aż tylu nie było, żeby całej
0
Dzięki również ^^
0
dzięki ^^
0
Aaale nudny ten mecz, były ciekawe okazje, ale można je wymienić na połowie jednej ręki..
Mówię o meczu Wisła - Lech
0
Ale 2 kwietnia też jest ta impreza..
0
Jakiś fajny film na wieczór? Coś może muzycznego?
Byle nie wojna, czy te tematy, coś luźnego :D
1
Tak, i to nie z trenerami jest tam burdel (chociaż to też) tylko cały zarząd.
0
A to on jest trenerem? Nie wiedziałem
0
XDDD "To co, Manita dziś?"; "6-1 dla Barcy, spokojne" XDD
Oczywiście pozdrawiam tych, co byli mądrzejsi i nie lekceważyli Valencii.
0
Gdzie jest transmitowana Lechia, o ile jest? Ktoś ma link? Albo sam kanał podajcie
0
Przez!
0
jakieś fajne piosnki do zaśpiewania dla chłopaka, mężczyzny? Męskie. Bez duetów itd. Polskie? XD
Nie chłopaka w sensie gejowskie W sensie zaśpiewane przez chłopaka
0
W pucharze zwyciężyliśmy.
0
Historycznie, to na Anoeta nam chu*owo szło
0
Przecież Masz napisane kiedy