Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki wielkie!
0
Dzięki!
0
Cześć! Mam do was ankietę, kilka pytań o pobyt nad morzem, proszę, wypełnijcie to, ważne jest to dla mnie. Proste, łatwe pytania.
https://goo.gl/forms/MNXwyio5oQImEWJW2
1
Jakoś wczoraj nie widzialem go. A nie, widziałem, jak notował co chwile straty.
Suareza nie widzialem.
10
Nie bądź taki hop do przodu
0
uuu, żeby fcbarca padła na chwile, to naprawdę musi być ludu
0
Zobaczcie na linie obrony. Pique i Umtiti w jednej. Alba trochę wysunięty, co jest normalne na boku. Ale Roberto? strasznie tego nie trzyma. on się nie nadaje na PO, przynajmniej nie w porównaniu z Vidalem
1
Oho, może batman nam pomoże
2
Już widze "Najlepsze, najgorsze"
Najgorsze: Cały mecz
Najlepsze: Szymon Marciniak
2
2:1? 2:0 to najmniejszy wymiar kary, nam się nie należy gol ni chu*a
Jak narazie.
0
Nie wiem jak grał w innych meczach, ale Matuidi gra dobrze dzisiaj. Walczy, w ataku gra, teraz źle przyjął piłkę, ale pokazuje się. Na plus jak narazie z drużyny przeciwnej
0
To nie Wigry Suwałki, że nie grają co kilka dni, uwierz mi, że nie zmęczą się. Trzeba się ogarnąć w tym meczu, bo będzie źle
1
Przecież ten koncert dawno był zapowiedziany, a wymiana nawierzchni itd. nie trwa tak szybko o czym redakcja pisała. Do Athleticu nie można mieć problemów
0
Wziąłbym, pewnie bym się rzucał do niego. ^^
0
to nie wiem.. Gdyby wszystkie to bym pomyślał o wtyczce ale tak to.. nie mam pojęcia
0
Ale tylko niektóre? Tak jakby yt "wybierał" które mają Ci nie działać?
0
Tylko gdzie? Sampaoli go nie chce, do Anglii za słaby technicznie.. to jest typowy przecinak, typowy ŚPD co to ma zabrać piłkę i oddać. Niemcy?
1
Telefon, tablet, laptop? Jaki model? Aktualizacja była yt bądź któregoś z wymienionych sprzętów?
1
Dzięki wielkie!
0
Mimo wszystko wolałbym zobaczyć Ronaldinho niż Neymara czy Messiego.
Wiadomo, że Messi to najlepszy piłkarz, jednak.. no chciałbym go ujrzeć ;D
4
Jak ja żałuje, że nie widziałem nigdy Ronaldinho w akcji.. 7 lat miałem jak odchodził..
Ktoś kojarzy może meczu w których było dużo jego akcji i są dostępne na yt? Chodzi o całe mecze.. z góry dzięki!
0
Cały czas mowa o środku pola, a ktoś mi powie jaki spisuje się Roberto?
Podbudowała go konkurencja?
0
Ah, już myślałem, że jak kolega marszal96, uważasz, że on jest słabym piłkarzem..
pewnie, jest masa takich filmików z każdym piłkarzem, ale akurat mi się wyświetlilo to podesłałem ;P
0
więc?..
2
Niesamowite gole Ibry i jego akcje, niektóre znałem, niektóre nie, z jego wczesnych lat i łapie się za głowę jaki ten człowiek jest niesamowity.
Można go nie lubić, za jego charakter, ale to co on potrafi to jest niesamowite.
0
Nie posralaby sie bo na jaw wyszłyby przekręty.
0
Ktoś ogarniety z liceami w trójmieście mógłby priv? Z góry dziękuję
0
Osoby tutaj znają się na tworzeniu muzyki do filmów/musicali, miały kiedyś coś z tym związanego bądź znają takie kursy? Bardzo bym prosil priv.
0
Przecież to już dawno było..
0
Przy obecnym rynku to kopacz z 8 ligi mistrzów jest wart 10 baniek