0

Dzięki wielkie!

0

Dzięki!

0

Cześć! Mam do was ankietę, kilka pytań o pobyt nad morzem, proszę, wypełnijcie to, ważne jest to dla mnie. Proste, łatwe pytania.
https://goo.gl/forms/MNXwyio5oQImEWJW2

1

Jakoś wczoraj nie widzialem go. A nie, widziałem, jak notował co chwile straty.
Suareza nie widzialem.

10

Nie bądź taki hop do przodu

0

uuu, żeby fcbarca padła na chwile, to naprawdę musi być ludu

0

Zobaczcie na linie obrony. Pique i Umtiti w jednej. Alba trochę wysunięty, co jest normalne na boku. Ale Roberto? strasznie tego nie trzyma. on się nie nadaje na PO, przynajmniej nie w porównaniu z Vidalem

1

Oho, może batman nam pomoże

2

Już widze "Najlepsze, najgorsze"
Najgorsze: Cały mecz
Najlepsze: Szymon Marciniak

2

2:1? 2:0 to najmniejszy wymiar kary, nam się nie należy gol ni chu*a
Jak narazie.

0

Nie wiem jak grał w innych meczach, ale Matuidi gra dobrze dzisiaj. Walczy, w ataku gra, teraz źle przyjął piłkę, ale pokazuje się. Na plus jak narazie z drużyny przeciwnej

0

To nie Wigry Suwałki, że nie grają co kilka dni, uwierz mi, że nie zmęczą się. Trzeba się ogarnąć w tym meczu, bo będzie źle

1

Przecież ten koncert dawno był zapowiedziany, a wymiana nawierzchni itd. nie trwa tak szybko o czym redakcja pisała. Do Athleticu nie można mieć problemów

0

Wziąłbym, pewnie bym się rzucał do niego. ^^

0

to nie wiem.. Gdyby wszystkie to bym pomyślał o wtyczce ale tak to.. nie mam pojęcia

0

Ale tylko niektóre? Tak jakby yt "wybierał" które mają Ci nie działać?

0

Tylko gdzie? Sampaoli go nie chce, do Anglii za słaby technicznie.. to jest typowy przecinak, typowy ŚPD co to ma zabrać piłkę i oddać. Niemcy?

1

Telefon, tablet, laptop? Jaki model? Aktualizacja była yt bądź któregoś z wymienionych sprzętów?

1

Dzięki wielkie!

0

Mimo wszystko wolałbym zobaczyć Ronaldinho niż Neymara czy Messiego.
Wiadomo, że Messi to najlepszy piłkarz, jednak.. no chciałbym go ujrzeć ;D

4

Jak ja żałuje, że nie widziałem nigdy Ronaldinho w akcji.. 7 lat miałem jak odchodził..
Ktoś kojarzy może meczu w których było dużo jego akcji i są dostępne na yt? Chodzi o całe mecze.. z góry dzięki!

0

Cały czas mowa o środku pola, a ktoś mi powie jaki spisuje się Roberto?
Podbudowała go konkurencja?

0

Ah, już myślałem, że jak kolega marszal96, uważasz, że on jest słabym piłkarzem..
pewnie, jest masa takich filmików z każdym piłkarzem, ale akurat mi się wyświetlilo to podesłałem ;P

0

więc?..

2


Niesamowite gole Ibry i jego akcje, niektóre znałem, niektóre nie, z jego wczesnych lat i łapie się za głowę jaki ten człowiek jest niesamowity.
Można go nie lubić, za jego charakter, ale to co on potrafi to jest niesamowite.

0

Nie posralaby sie bo na jaw wyszłyby przekręty.

0

Ktoś ogarniety z liceami w trójmieście mógłby priv? Z góry dziękuję

0

Osoby tutaj znają się na tworzeniu muzyki do filmów/musicali, miały kiedyś coś z tym związanego bądź znają takie kursy? Bardzo bym prosil priv.

0

Przecież to już dawno było..

0

Przy obecnym rynku to kopacz z 8 ligi mistrzów jest wart 10 baniek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?