Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja Cie i tak nie znam, koleżanko
0
Opierdzielam Cie.
1
Tak naprawdę, trudno nam rozmawiać o tych sprawach. O ile u mężczyzn mamy sprawe jasną - Penis. (Administracjo, biologia to jest, żadne wyzwiska :))
O tyle u kobiet.. Jak..? Trudno znaleźć jakieś dobre określenie tej intymnej części ciała u kobiet.
0
Mi Ukrainiec wrypał sie na Steama. Na szczęście jedyne co miałem to CS 1.6, reszta darmowe, więc nawet nievchciało mi sie żadnych reklamacji składać
5
Myślę, że pierwsze dwa dadzą radę. z resztą.. mimo wszystko wątpię
0
taktyczny
0
Oj to mało widzisz. Jest dużo osób którzy umniejszają Guardioli. Albo trolle
0
"Co ?
Nie było mnie tu tydzień, napisałem coś nareszcie"
To zdanie brzmi, jakbyśmy na Ciebie czekali.
2
Mam nadzieje, że to nie jest Twój rocznik bo jesteś mniej dojrzalszy niż większość rówieśników których znam :v Zachowujesz sie tak, jakby każdy na Ciebie czekał, jakbyś był Messi La Rambli xD
1
I jak tam? :DD
1
Zieliński z golem!
0
jak coś to priv, odpowiem na wszystkie :D
0
Chodzi o kluby jako całość, wszystkie strzelone bramki klubu w jednym sezonie
0
Ja mogłem od razu doładować, a FPK to takie jakby wirtualne pieniądze, dostajesz za kupony, potem punkty można wymienić na kupon, oczywiście przy wygranej, dostajesz już prawdziwe pieniądze
0
nie. To znaczy, że Newcastle musi wygrać, a w meczu może paść maksymalnie 2 bramki. Np. 0-2
0
ktoś przypomni jaki jest rekord w strzelonych bramkach w sezonie? Oczywiście chodzi o kluby
0
No i sie doigrałeś. Robimy Wam piekło. :D
0
Oj poczekaj aż przyjedziecie do naszej hali.. :D
2
Arabki. Śliczne są
2
wyrwane z kontekstu, nie rób gównoburzy
28
United też chyba biedny nie jest ;)
Zaczyna się "Z takim składem to i ja bym wygrał" XDD
0
Jest tu może ktoś "dobry" z funkcji liniowych na poziomie 1 klasy liceum? dodam, że chodzi o rozszerzenie
1
Jeśli zostanie w Bayernie do końca, powinien mieć 2 miejsce. Gerda bardzo wątpię że przeskoczy
0
Redaktorzy wstawiliby tysiące ciekawostek na korzyść Barcelony, historie meczów KMŚ, oczywiście też na korzyść Barcelony. ;)
0
myślisz, że tu by była pokora i "Kurde. Niedługo El Clasico, ale to jednak jest potężny przeciwnik. W końcu doszedł do półfinału klubowego mundialu. Męczmy 1 skład."?
21
O 360 stopni słyszałem. O 90 słyszałem. Ale 190 jeszcze nigdy :D
15
https://zapodaj.net/716ba49e08dfc.jpg.html
Perezowi nie poszło :D
1
Bo my bez Messiego jesteśmy ciency jak dupa węża. To jest nasz.. minus :)
0
Pytanie do fanów Wiedźmina! Jakie wydawnictwo polecacie do zakupu? Jest tego od cholery a nawet i więcej.
0
Może myślał, że tak będzie lepiej.. nie. nie było :D