0

Ja Cie i tak nie znam, koleżanko

0

Opierdzielam Cie.

1

Tak naprawdę, trudno nam rozmawiać o tych sprawach. O ile u mężczyzn mamy sprawe jasną - Penis. (Administracjo, biologia to jest, żadne wyzwiska :))
O tyle u kobiet.. Jak..? Trudno znaleźć jakieś dobre określenie tej intymnej części ciała u kobiet.

0

Mi Ukrainiec wrypał sie na Steama. Na szczęście jedyne co miałem to CS 1.6, reszta darmowe, więc nawet nievchciało mi sie żadnych reklamacji składać

5

Myślę, że pierwsze dwa dadzą radę. z resztą.. mimo wszystko wątpię

0

taktyczny

0

Oj to mało widzisz. Jest dużo osób którzy umniejszają Guardioli. Albo trolle

0

"Co ?
Nie było mnie tu tydzień, napisałem coś nareszcie"
To zdanie brzmi, jakbyśmy na Ciebie czekali.

2

Mam nadzieje, że to nie jest Twój rocznik bo jesteś mniej dojrzalszy niż większość rówieśników których znam :v Zachowujesz sie tak, jakby każdy na Ciebie czekał, jakbyś był Messi La Rambli xD

1

I jak tam? :DD

1

Zieliński z golem!

0

jak coś to priv, odpowiem na wszystkie :D

0

Chodzi o kluby jako całość, wszystkie strzelone bramki klubu w jednym sezonie

0

Ja mogłem od razu doładować, a FPK to takie jakby wirtualne pieniądze, dostajesz za kupony, potem punkty można wymienić na kupon, oczywiście przy wygranej, dostajesz już prawdziwe pieniądze

0

nie. To znaczy, że Newcastle musi wygrać, a w meczu może paść maksymalnie 2 bramki. Np. 0-2

0

ktoś przypomni jaki jest rekord w strzelonych bramkach w sezonie? Oczywiście chodzi o kluby

0

No i sie doigrałeś. Robimy Wam piekło. :D

0

Oj poczekaj aż przyjedziecie do naszej hali.. :D

2

Arabki. Śliczne są

2

wyrwane z kontekstu, nie rób gównoburzy

28

United też chyba biedny nie jest ;)

Zaczyna się "Z takim składem to i ja bym wygrał" XDD

0

Jest tu może ktoś "dobry" z funkcji liniowych na poziomie 1 klasy liceum? dodam, że chodzi o rozszerzenie

1

Jeśli zostanie w Bayernie do końca, powinien mieć 2 miejsce. Gerda bardzo wątpię że przeskoczy

0

Redaktorzy wstawiliby tysiące ciekawostek na korzyść Barcelony, historie meczów KMŚ, oczywiście też na korzyść Barcelony. ;)

0

myślisz, że tu by była pokora i "Kurde. Niedługo El Clasico, ale to jednak jest potężny przeciwnik. W końcu doszedł do półfinału klubowego mundialu. Męczmy 1 skład."?

21

O 360 stopni słyszałem. O 90 słyszałem. Ale 190 jeszcze nigdy :D

15

1

Bo my bez Messiego jesteśmy ciency jak dupa węża. To jest nasz.. minus :)

0

Pytanie do fanów Wiedźmina! Jakie wydawnictwo polecacie do zakupu? Jest tego od cholery a nawet i więcej.

0

Może myślał, że tak będzie lepiej.. nie. nie było :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?