Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słońce, ja rozumiem: Krychowiak, Asensio ale że ten? :(
0
Ta. Jak Marc może Ci sie podobać :o
0
Jednak Brazylijski znacznie różni sie od Portugalskiego
0
Tobie zawsze wybacze słonko :*
1
Panowie, ta Pani jest zajęta ;)
1
Oczywiście, zostanie ciepło przyjęty. Rób kolacje, jade do domu, buźka!
0
Tylko czekać na mojego gola przy jego asyście.
0
Kwestia godzin
2
Myślę że chodzi bardziej o bezpieczeństwo, jakiś Janusz sie z Realu* zapląta, rzuci czymś i będzie problem.
*Oczywiście tylko przykład ;)
0
Mam nadzieje, że zakończy się też pozytywnie.. :')
0
Bo tu K. nie widzi :D
0
W końcu moja księżniczka wybierała. ^^
1
Dokładnie tak, kochana. Jeszcze tylko Coutinho i idziemy po sekstet!
1
Jeśli nie będzie chciał sam, to po co klauzula, skoro i tak sie nie zgodzi! ;>
0
Myślę że bardziej powiedział w stylu jak kibice czasem "Nie wiem jak to mogło nie wpaść; Nie wiem jak to wpadło" chociaż ciul go tam wie
0
4:1 już wole, BTTS... :D
0
Nie wiem czy za dawanie linków do Innych.. A mniejsza..
Devilpage.pl, główny artykuł
0
zostanie policzony po kursie 1.00
1
ja naprawdę nie wiem czy gość z diabelskastrona.pl to troll, ale inni powoli przyznają mu racje. W skrócie. "City jedzie na sterydach; Czemu Kevin tak szybko wyzdrowial? Bo Guardiola faszeruje sterydami!; W UK cały kraj huczy o tym!"..
1
Mogę wstawić Antonelle. A wtedy sie zamienimy. Tutaj ani K. ani M. nas nie znajdą :D
1
Nie, haha, z nią już wiadomo co.
Zobaczysz co wstawie ^^
0
... Ja sam nie wiem haha.
Nie, nie tej Twojej Madzi XDD
0
Nie ma żadnej. Od 2018/19 Polsat bierze, nie pamiętam na jak długo
0
Ogląda ktoś WBA? Jak Krychowiak sie spisuje?
0
Sterydy żeby był wyższy. Dlatego tak dobrze biega.
0
To mój gad. W sumie już nie mój.
haha, dobry pomysł. zmieniam!
0
Nie, oficjalnie nie wiadomo czy wysłali nieznajomo.
0
O MŚ 2018.
0
Oby tylko źle nie wyszedł dla Kevina występ od początku
0
Wg mnie powinien zostać tam do końca kariery już.. chyba, że do Barcelony, ale my mamy swoją ścianę. Do Białych oby nie..