Gosciuu
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnio ciekawą statystykę widziałem, gdzie w kadrze meczowej z Piszczkiem Borussia nie przegrała żadnego meczu. Oczywiście mówię o tym sezonie.
0
No tak, ale niestety ma pecha. Podobnie jak Reus. Takie gdybanie czy by sie utrzymał itp.
0
Ostatnio słyszałem opinie, że gdyby nie kontuzje Piszczka (pomijając jego zżycie z klubem) byłby jednym z najlepszych prawych obrońców świata.
Zgadzacie sie z tym?
0
Dziękuję!
0
Pani to niech sie lepiej na geografie uczy :)
0
Witajcie! Prosiłbym o pomoc w.. zrozumieniu jednego zadania z funkcji kwadratowej, dokładniej wzorów Viete'a. Znam wszystkie na pamięć, umiem je wykorzystać, jednak nie mam pojęcia jak to mam zrobić. Z góry dziękuję za wytłumaczenie, nie zrobienie!
PS. Chodzi o drugie.
https://zapodaj.net/742e14a5063fb.jpg.html
0
Kiedy najbliższe losowanie LM? Od razu w piątek po zakończeniu ostatniej rundy 1/8 LM?
1
Kurs ok. 260 :)
0
Jakaś strona, dane, źródło, gdzie można całą listę zobaczyć?
1
THE LAST OF US, KONIECZNIE
I Wiedźmin oczywiście!
0
Dlatego Live dałem tylko 1 połowę, tym bardziej że 4 dni potem mecz bodajże z United; City raczej nie odpuści. Nawet jak rezerwy wyjdą, to u siebie z Guardiolą myślę że spokojnie ich pykną
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTQxMzI4NDYzNzA3MDUwMDoLhsggqH5h5DcZy+8=
&kind=MAIN
Za 10 zł można wejść, spróbować.. :D
1
Był to sezon 68/69. Właśnie 18 bramek. Jednak w lidze grało 16 zespołów.
0
Nieźle, jeśli już wiesz że do Finału dojdziemy my i City, że wcześniej sie nie spotkamy i że Messi strzeli wtedy gola.
0
Myślę że miliony to przesada, ale pewnie w setkach tysięcy
0
Więc - jeśli to była wola Messiego - to "trochę" przegina.
0
Okej, mam nadzieję że dobry sarkazm
2
Gdyby Ronaldo tak zrobił, byłby tu taki hejt na niego, że za kogo on sie uważa, itp. Hipokryzja trochę, nieprawdaż?
0
A ja sie nie pytam czy Ci sie podoba, tylko czy wiesz gdzie można znaleźć. ;)
0
A my wygraliśmy z nimi zaledwie 2-1
0
Bo?
0
Wiecie może gdzie znajdę, nawet na fb, cały ten ponad minutowy spot "How was Spain?" z polskimi napisami? Na yt jest tylko z angielskimi.
Strasznie mi sie podoba :D
1
No tak, racja. W sumie sie w dobrym momencie złożyło, ale do jednej pracy mi potrzebne takie informacje :D
0
Racja, dodane!
0
https://goo.gl/forms/lkKutaZmTJYKs9vI2
Mam prośbę, o wypełnienie powyższej ankiety. Krótkie dwa pytania! Z góry dzięki!
2
Mam podobnie, tyle że z Napoli Dla Zielińskiego :D
31
To po co postawiłeś? :D
0
Wole finał Vive Kielce w LM lub Polska Hiszpania ;)
0
Ktoś. mógłby polecić jakieś dobre horrory, ale prócz klasyków jak Annabelle, Paranormal, Obecność, etc.
0
To sie stało na ulicy, nie na stadionie. Kara dla kibiców, nie dla klubu ;)