0

Ostatnio ciekawą statystykę widziałem, gdzie w kadrze meczowej z Piszczkiem Borussia nie przegrała żadnego meczu. Oczywiście mówię o tym sezonie.

0

No tak, ale niestety ma pecha. Podobnie jak Reus. Takie gdybanie czy by sie utrzymał itp.

0

Ostatnio słyszałem opinie, że gdyby nie kontuzje Piszczka (pomijając jego zżycie z klubem) byłby jednym z najlepszych prawych obrońców świata.
Zgadzacie sie z tym?

0

Dziękuję!

0

Pani to niech sie lepiej na geografie uczy :)

0

Witajcie! Prosiłbym o pomoc w.. zrozumieniu jednego zadania z funkcji kwadratowej, dokładniej wzorów Viete'a. Znam wszystkie na pamięć, umiem je wykorzystać, jednak nie mam pojęcia jak to mam zrobić. Z góry dziękuję za wytłumaczenie, nie zrobienie!
PS. Chodzi o drugie.
https://zapodaj.net/742e14a5063fb.jpg.html

0

Kiedy najbliższe losowanie LM? Od razu w piątek po zakończeniu ostatniej rundy 1/8 LM?

1

Kurs ok. 260 :)

0

Jakaś strona, dane, źródło, gdzie można całą listę zobaczyć?

1

THE LAST OF US, KONIECZNIE
I Wiedźmin oczywiście!

0

Dlatego Live dałem tylko 1 połowę, tym bardziej że 4 dni potem mecz bodajże z United; City raczej nie odpuści. Nawet jak rezerwy wyjdą, to u siebie z Guardiolą myślę że spokojnie ich pykną

1

Był to sezon 68/69. Właśnie 18 bramek. Jednak w lidze grało 16 zespołów.

0

Nieźle, jeśli już wiesz że do Finału dojdziemy my i City, że wcześniej sie nie spotkamy i że Messi strzeli wtedy gola.

0

Myślę że miliony to przesada, ale pewnie w setkach tysięcy

0

Więc - jeśli to była wola Messiego - to "trochę" przegina.

0

Okej, mam nadzieję że dobry sarkazm

2

Gdyby Ronaldo tak zrobił, byłby tu taki hejt na niego, że za kogo on sie uważa, itp. Hipokryzja trochę, nieprawdaż?

0

A ja sie nie pytam czy Ci sie podoba, tylko czy wiesz gdzie można znaleźć. ;)

0

A my wygraliśmy z nimi zaledwie 2-1

0

Bo?

0

Wiecie może gdzie znajdę, nawet na fb, cały ten ponad minutowy spot "How was Spain?" z polskimi napisami? Na yt jest tylko z angielskimi.
Strasznie mi sie podoba :D

1

No tak, racja. W sumie sie w dobrym momencie złożyło, ale do jednej pracy mi potrzebne takie informacje :D

0

Racja, dodane!

0

https://goo.gl/forms/lkKutaZmTJYKs9vI2
Mam prośbę, o wypełnienie powyższej ankiety. Krótkie dwa pytania! Z góry dzięki!

2

Mam podobnie, tyle że z Napoli Dla Zielińskiego :D

31

To po co postawiłeś? :D

0

Wole finał Vive Kielce w LM lub Polska Hiszpania ;)

0

Ktoś. mógłby polecić jakieś dobre horrory, ale prócz klasyków jak Annabelle, Paranormal, Obecność, etc.

0

To sie stało na ulicy, nie na stadionie. Kara dla kibiców, nie dla klubu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?