Grabarz1750
Dołączył/a: styczeń 2011
Łódź
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 a czy to jest mecz Real PSG czy Real Chelsea? Mają bramkę dostać bo sędzia w meczu z PSG dał dupy?
5
Ewidenta ręka, pomogło mu to opanować piłkę. Nienawiść do Realu was zaślepia już do końca.
1
LdJ to nasz drugi Larsson.
0
Gavi oczywiście rozwiązane buty xD
0
dostanie któryś w końcu kartkę za symulki? To już 3 w ciagu 5 minut
0
Ale to jest wałek to nie mam pytań
0
no komentarz to jest żenada
1
Co ten Logopeda ma z tym mruganiem, już któryś raz zauważyłem że mruga z siłą + 10
2
Właśnie dlatego liczę że pożegnamy się z Dembele po tym sezonie. On ma takich wylewów zdecydowanie za dużo
0
Boje się tego połączenia Alves- Vini, tam będzie kręcone
6
Ależ nasz dzik tam wrócił przed chwilą. Brawo Adama
0
Dembele do zmiany jest bo miesza w obronie strasznie. Przed chwilą Araujo 3 razy się do obrony szykował bo Dembus tylko markował pressing
0
zrehabilitował się!
0
Tam jeszcze żółta za symulke powinna być
0
Kłopoty, kłopoty realu!
0
Ale kurtuła to wyciągnął, chciałbym żeby Barcelona miała taki spokój w bramkarzu.
0
Riki z RIGCz-em
0
Riki tiki wchodzi
6
Piła Usmana TOP
1
@Ptasior w końcu głos rozsądku pośród głąbów i baranów z Wudlandem na czele.
1
Galata od 18 minuty gra na czas, to chyba jakiś rekord jest.
0
1 faul żółta kartka.
1
Nico dzisiaj o tempo za wolny za każdym razem.
0
@Pitinho w Bayernie też nie błyszczał.
0
@SinMistico Bebzol schodzi ostatni :P
0
Memphis to chyba na diete i plan treningowy Adamy przeszedł bo bicek się zgadza.
0
@mariosss20 Poproszę linka. Myślisz że jak Messi miałby na stole 2 oferty, to nie poszedłby do swojego mentora Pepa?
0
@Bykunn kto inny się zgłosił po Messiego przypomnij mi?
0
@wyrek on został wypchnięty z tego klubu. Laporta mógł z nim normalnie podpisać nowy kontrakt i od razu rozłożyć płatność na przyszłe lata i myślę że Messi by na to poszedł. On tęskni za Barcelona. Nie tylko drużyną ale też miastem, kulturą, przyjaciółmi których miał na wyciągnięcie ręki. Jego dzieci i żona na pewno to samo. Żal mi go strasznie bo to chujowe uczucie tak nagle zmienić swoje życie nie chcąc tego.
42
Mnie to się wydaje że Messiemu to siadła psycha totalnie po odejściu z Barcelony. Widać, że on tam nie pasuje, nie chce tam być, poszedł do paryża bo to była jedyna opcja. Szkoda mi go bo widać że jest nieszczęśliwy.