1

@Hubsao No on jest bezczelny :P

0

@Worny To jest dzieciak z wyższych sfer, ma mega dzianych starych, więc to granie w piłkę traktuje bardziej jak hobby. I on się stąd nie ruszy, no chyba ze mu się kontrakt skończy.

0

@Worny ostatnim meczem udowodnił, że słusznie.

1

długo nie trzeba było czekać, żeby LĄGLĘ się przywitał na boisku

1

Neto ty ręczniku

3

Nie mogę już patrzeć na ten duet chaosu Neto-Mingueza. Za każdym razem jak oni sobie podają to jest zagrożenie. A Mingueza to powinien mieć bana na grę powyżej drugiej ligi.

0

Farfocel straszny, ale ważne że wpadło

1

@Mario96w nie ma

1

Tak patrzę na tą grę Pucia, on jest strasznie elektryczny, co chwilę wsadza kolegów na miny. Bardzo to niebezpieczne.

0

odbiło się od sęka

5

@sumo serio, nie zauważyłem żeby przyczynił się do czyjejś kontuzji.

1

@Patry10 przecierz pula wynagrodzeń i transferowy to 2 różne kieszonki budżetowe. A Torres kupiony za kredyt

1

@Kgorecki2500 podobnie 100% konfidentów wybiera na święta makowca i to są oficjalne dane.

3

@RonnieVEB Dlatego jest niepopularna, bo jest bzdurna :P

1

@ngif No to po prostu mamy inne podejście w tej kwestii, mówiąc o typowo utopijnym scenariuszu to ja wyznaję zasadę wolnego rynku i American Dream. Wiadomo, że żaden z nas drugiego nie przekona do zmiany światopoglądu. Tym niemniej fajnie było normalnie podyskutować a nie się przekrzywiać :) Miła odmiana w internecie.

0

@kamyk_23 Nie za mocny? Operowanie piłki to w tym momencie top, każde podanie naprawdę dokładne, szybkie, z pierwszej piłki. Od jakiejś 30 minuty to Bilbao mało co gra piłką. Ancelotti dobrze ich przygotował do tego sezonu i szczerze mówiąc nie dziwię się że są liderem LL.

0

@ngif Jeżeli firma należy do 5 pracowników, to czy każdy pracownik dostaje w takim wypadku równe wynagrodzenie, niezależnie czym się zajmuje? Jeżeli tak to jest to niesprawiedliwe jeżeli jeden pracuje przykładowo jako człowiek od lutowania płytek a inny które te płytki wymyśla, projektuje i produkuje. Jeżeli nie to jego "działka" w tej firmie ma mniejszą wartość i automatycznie nie ma RÓWNEJ współdzielności. Mówisz że masz przedsiębiorce który dobrze zarabia i 4 ludzi na śmieciówkach. Ale zazwyczaj małe firmy zaczynają tak że ich właściciel wykonuje pracę tych 4 osób, rzadko ktoś kto dopiero otworzył działalność może sobie pozwolić od razu zatrudnić sztab ludzi. A to że zawsze znajdzie się jakiś Janusz co wali ludziom śmieciówki to po prostu ludzka natura. Trzeba znaleźć takiego pracodawcę który szanuje pracowników. Januszexy to rak, zgadzam się ale utopijny socjalizm o którym mówimy jest chyba gorszy i niepraktyczny zarazem.

PS: pozdrawiam kolege z sąsiedztwa z Łodzi :)

1

@ngif Z tego co zrozumiałem to firmę mógłby założyć tylko człowiek który skończył by studia biznesowe? Czyli promujesz upadek mikroprzedsiębiorstw oraz małych firm na rzecz korporacji które mają środki do zatrudniania osoby wykształconej w danej wąskiej i specjalistycznej dziedzinie? Rozumiem, że pracownik który zjadł zęby załóżmy na budowie maszyn i urządzeń przemysłowych nie powinien móc założyć firmy bo nie skończył zarządzania?

2

Jak to jest że Shrekowi (Casemiro) zawsze się upiecze? Wczoraj sanki od tyłu a ten dostał jedynie żółtko. To jest niewiarygodne.

PS: Właśnie sprawdziłem. Casemiro dostał tylko 2 razy czerwoną kartę (niebezpośrednią) w karierze. Tam muszą być jakieś taśmy na sędziów.

0

@sonek Wczoraj siedziałem ze 3 godziny i wybierałem kamerki do auta na prezent dla ojca. Chciałem coś do 350zł. W końcu zdecydowałem się DDpai mini3. Dla mnie ważne są małe rozmiary urządzenia, żeby nie wystawało zza lusterka. Ma wbudowaną pamięć 32GB i nagrywa w 2,5K. Uważam że ma lepszy obraz chociażby od A500s. Z tej 2 wziąłbym (tu się chyba pomyliłeś bo wydaje mi się, że miałeś na myśli A119 v3) VIOFO. Świetny obraz, przetwornik Starvis (najlepsza jakość obrazu w nocy) rozdzielczość 2,5K. Jedyne 2 minusy dla mnie to gabaryt (wyświetlacz) oraz brak WI-FI do połączenia z appką i odtwarzanie na telefonie zamiast na malutkim wyświetlaczu.

0

@Fake69 Mingueza?! Ten najbardziej elektryczny obrońca w naszej drużynie? Serio? To może od razu wyjdźmy do meczu 0-1, bo to więcej niż pewne że Mingueza będzie miał wylew. Nie rozumiem co ten zawodnik tutaj robi. On nie miał jednego meczu w którym by nie odwalił wielbłąda. To już LĄGLĘ jest mniej elektryczny.

0

@taris Od zawsze, tylko części ciała którą można zagrać piłkę

0

@Fake69 Kto wg ciebie geniuszu taktyczny ma wejść na PO?

3

@kiper09 najpierw wszedł w nogi

0

@kamilo0066 najpierw złe podanie, potem brak krycia. Kryminał ze strony Araujo.

4

Bramka w pełni na konto Araujo.

4

Co ten bombel xD

1

@Pawci023x Nie, to tylko wyświetlacz.

0

@blodziakk Real ma dużo większy limit płac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?