Grabarz1750
Dołączył/a: styczeń 2011
Łódź
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 powinno cie obchodzić gdzie idę te samochody. Bo rząd zaczyna od zabrania auta pijanemu kierowcy ale nie wiesz na czym skończy. Ta sytuacja Ciebie nie dotyczy ale jak w końcu zrobią coś co będzie dotyczyło to też Cie nie będzie Cie to obchodziło? Tu nie chodzi o słuszność penalizacji pijanych kierowców tylko o sposób
0
@Amigo_Blanco jednak głupi zawsze będzie głupi. Wyrok dla dziada 95 lat dożywocie jest takiej samej wagi jak dla 30 latka. Z pierdla nie wyjdzie. A tutaj wyceniasz ludzkie życie na 3k albo 100k, w zależności jak bogaty jest sprawca. Konfa to w większości idioci poza paroma perelkami
PS: dlaczego te pieniądze mają trafić do rządu? Jak to wspomoże ofiarę wypadku?
2
@michal26 w końcu glos rozsądku. propsuje
0
@Marcin91fcb auto nie jest bronią środkiem transportu, dodatkowo posiadanie broni jest nielegalne. Durny lewacki przyklad
0
@Amigo_Blanco No to w takim razie gdzie sprawiedliwość wielkich obrońców równości? Jeden jeździ gruzem za 3k a drugi fura za 100k a przestępstwo wagi takiej samej. I to jest ok?
3
@Rust_Cohle tu nie chodzi o to czy to dotyczy jazdy po pijaku czy nie tylko o to że znowu nam rząd zaglada do kieszeni. Ludzie wy serio jesteście tacy ślepi że gówno zjecie bo w ładny papierek jest zapakowane?
22
Ludzie czego wy nie rozumiecie? Przecież zabieranie samochodu po jeździe po alkoholu to jest kradzież. Do kogo trafi ten samochód? do skarbu państwa. Jak już chcemy zabierać auto pijakom to przynajmniej niech jego równowartość trafi do rodziny poszkodowanego w wypadku. Wam to wszystko rząd może z kieszeni wyciągnąć a wy jeszcze podziękujecie. Co będzie następne, konfiskata za przekroczenie prędkości? Za nie chodzenie do Kościółka? Za prowadzenie działalności? Jak w tym kraju ma być dobrze jak takie dzbany w nim mieszkają
PS: pis robi kolejny skok na kasę a wy mu przyklaskujecie.
0
@ElKamil obecny, co tam potrzeba?
0
@Witekk10 Nie chodziło mi o konkretną sytuację tylko narrację
0
@kuz Napisał też książki o Realu i Atletico i co w związku z tym?
0
Ołłowski to sie nawet nie kryje komu kibicuje :P
3
Dzisiaj słyszę po tym meczu w głowie Eto i "Madrid cabron" :D
4
Barca wygrywa 10v12. Mental.
0
@kielon93 szkoda ze nie wleciał w sędziego
10
te gnoje sie kładą już z bezradności w polu karnym ale kartki nawet nie wyciągnie mierda w zółtej koszulce
3
Stawiam 100 ze w drugą stronę byłby karny
0
Ktoś mi wytłumaczy jakim prawem jest kartka po odgwizdaniu spalonego? Ja o czymś nie wiem? Zmieniły się przepisy czy o co chodzi?
1
Ale chwila, przecież był spalony
2
Gavi króciutko z materacem.
73
@Rust_Cohle Sarkazm sarkazmu? szanuje.
1
Gość ma prawie 23 lata a tytuł jakby już był po 50 i dawno po karierze :D
5
@Messibestplayerintheworld Oj tak, to dla mnie zdecydowanie bardziej preferowana opcja niżeli Gaya.
0
@Chaoss A jak mój ulubieniec Kaszewiak? Wyjaśnia tam towarzystwo?
0
@MesQueUnClub_87 Ogryzki są dla zarządu, dla pana Areczka jest podatek od patrzenia na jabłoń.
0
Wy sie zracie o zmiany, ale kogo on ma tam wprowadzić? Zdjąć albe i kto wejdzie? kto za busiego?
0
@konrad1661 Real gra na kontry, zobacz ile razy Barca dzisiaj miała okazję przeprowadzić kontrę, ale to wykracza poza DNA Barcy. Real już by 2 kontry wykorzystał wiec i Bilbao zawsze z nimi gra bardziej defensywnie. A my musimy zawsze wszytkich do obrony zaprosić wiec Athletic gra z nami bardziej ofensywnie.
0
3 rożne, 3 strzały, to jest niewiarygodne.
1
@KrychaFCB Raczej w przerwie już ukręci
0
Zółtemu to by sie kuksaniec w nos przydał
0
Już wiadomo dla kogo będzie Żółty gwizdać w tym meczu