0

@ranger3120 jaki masz staż? czy wcześniej już trenowałeś czy dopiero zaczynasz przygodę z siłką? Plan jest z podziałem upper/lower jak na początek to nie bardzo mi się wydaje. Jeśli dopiero zaczynasz zrób sobie jakies FBW a potem możesz przejść na splita.

0

0

@mekston bardzo chętnie obejrze po meczu statystyki szczególnie ilości podań, posiadania i przebiegniętych km.

0

Szansa na farfocel zwiększa się o 100%

0

@BarcaInfo I cyk głosik na Frexie

1

@Encore to jeszcze porównaj sobie liczbę minut, i już tak kolorowo to nie wygląda :P

23

Sędzia podszedł do monitora nie po to żeby sprawdzać VAR tylko czy przelew od pereza przyszedł :P Niestety nie przyszedł ;(

3

Jedyna szansa realu w tym meczu to słynny farfocel, bo stanowią 0% zagrożenia. Kompletnie bezsilni w stosunku do świetnego w tym meczu Atletico

1

@Peciak możesz podesłać jakieś źródełko o końcu kariery Iturralde? Okoliczności o których mówisz to sytuacja z EURO 2012?

0

@Quavosk Wczoraj barcainfo wrzucał GIFa w dobrej jakości

1

@FC1899Barca tak czytam w tym linku, że podobno Jachira ma się przenieść do Hołowni, to będzie dopiero wizerunkowy strzał w stopę.

0

@busquets5 https://www.google.com/maps/place/Krk/@45.0750411,14.5454381,12z/data=!4m5!3m4!1s0x47637041428ae45d:0xa2f0b329de802341!8m2!3d45.0809356!4d14.5925861

Nie za daleko z Polski do kina w Krk? :D

0

@Armandi Dest ma jeszcze swój prime na długo przed sobą, trzeba dać mu czas i zaufanie aby się przekonać co z niego wyjdzie.

5

@Armandi Przypomnę, że Alves też alfą i omegą obrony nie był. W tym aspekcie był w zasadzie poprawny/niezły. To jego gra ofensywna robiła największe wrażenie i to z niej jest pamiętany.

2

Dziewczyny są w gazie, bilans 17 meczy 17 zwycięstw robi wrażenie :) Drużyna Realu jak na fakt, że dopiero co powstała to też sobie nieźle radzi. PS: Teraz jeszcze patrzę na bilans bramkowy to nie mam pytań 87:3 :0

0

potężny Duńczyk zamyka usta krytykom! ZOBACZ JAK >>>>>

0

@Lub567 zwróć uwagę, że Atleti zawsze w drugiej części sezonu łapało dołek i tracili te punkty, ile razy było tak że się bili o drugie miejsce i kolokwialnie mówiąc zesrali się metr przed kiblem. Ja wierzę, że Atleti na wiosne pogubi punkty, a jak zgubią 2 razy to zacznie się panika.

1

W przypadku karnych raczej athletic przejdzie

0

@cupone bo chcemy wygrać ten mecz :P

1

100% karny, wygrał wyścig.

0

@cules100pro dzięki

0

Na którym kanale TVP jest transmisja? na TVP Sport mam mecz Napoli

7

To, że sędziowie nie ponoszą odpowiedzialności za swoje decyzje (przy dzisiejszej technologii gdzie wszystko mogą sprawdzić) to jest kryminał. Taki Lahoz powinien po swoich cyrkach stracić licencje.

1

@DanielOOL bo w niedziele mają giełde samochodową.

4

Spokojnie, Zizou jeszcze wyklaszcze zwycięstwo i będziemy mieć El Clasico w finale.

0

@tobiasson92 A doczytaliście do końca że klub ma być otwarty tylko dla sportowców z ważną licencją?

34

@Redakcja Błagam zostawcie "Siiiii" na stałe. To jest złoto :D

0

Komentarz usunięty

2

@Isso89 @pele1282 To jest losowe przy każdym odświeżeniu strony :P
PS: Dostałem fan Casemiro ;(

0

@clyde jakkolwiek źle to zabrzmi: połamać się. To chyba jedyna możliwość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?