Grabarz1750
Dołączył/a: styczeń 2011
Łódź
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 jaki masz staż? czy wcześniej już trenowałeś czy dopiero zaczynasz przygodę z siłką? Plan jest z podziałem upper/lower jak na początek to nie bardzo mi się wydaje. Jeśli dopiero zaczynasz zrób sobie jakies FBW a potem możesz przejść na splita.
0
@SonBarcaGoku @Zip https://en.wikipedia.org/wiki/Football_records_and_statistics_in_Spain#Most_appearances
Messi rodzynek, reszta to sami Hiszpanie aż do 30 miejsca :P
0
@mekston bardzo chętnie obejrze po meczu statystyki szczególnie ilości podań, posiadania i przebiegniętych km.
0
Szansa na farfocel zwiększa się o 100%
0
@BarcaInfo I cyk głosik na Frexie
1
@Encore to jeszcze porównaj sobie liczbę minut, i już tak kolorowo to nie wygląda :P
23
Sędzia podszedł do monitora nie po to żeby sprawdzać VAR tylko czy przelew od pereza przyszedł :P Niestety nie przyszedł ;(
3
Jedyna szansa realu w tym meczu to słynny farfocel, bo stanowią 0% zagrożenia. Kompletnie bezsilni w stosunku do świetnego w tym meczu Atletico
1
@Peciak możesz podesłać jakieś źródełko o końcu kariery Iturralde? Okoliczności o których mówisz to sytuacja z EURO 2012?
0
@Quavosk Wczoraj barcainfo wrzucał GIFa w dobrej jakości
1
@FC1899Barca tak czytam w tym linku, że podobno Jachira ma się przenieść do Hołowni, to będzie dopiero wizerunkowy strzał w stopę.
0
@busquets5 https://www.google.com/maps/place/Krk/@45.0750411,14.5454381,12z/data=!4m5!3m4!1s0x47637041428ae45d:0xa2f0b329de802341!8m2!3d45.0809356!4d14.5925861
Nie za daleko z Polski do kina w Krk? :D
0
@Armandi Dest ma jeszcze swój prime na długo przed sobą, trzeba dać mu czas i zaufanie aby się przekonać co z niego wyjdzie.
5
@Armandi Przypomnę, że Alves też alfą i omegą obrony nie był. W tym aspekcie był w zasadzie poprawny/niezły. To jego gra ofensywna robiła największe wrażenie i to z niej jest pamiętany.
2
Dziewczyny są w gazie, bilans 17 meczy 17 zwycięstw robi wrażenie :) Drużyna Realu jak na fakt, że dopiero co powstała to też sobie nieźle radzi. PS: Teraz jeszcze patrzę na bilans bramkowy to nie mam pytań 87:3 :0
0
potężny Duńczyk zamyka usta krytykom! ZOBACZ JAK >>>>>
0
@Lub567 zwróć uwagę, że Atleti zawsze w drugiej części sezonu łapało dołek i tracili te punkty, ile razy było tak że się bili o drugie miejsce i kolokwialnie mówiąc zesrali się metr przed kiblem. Ja wierzę, że Atleti na wiosne pogubi punkty, a jak zgubią 2 razy to zacznie się panika.
1
W przypadku karnych raczej athletic przejdzie
0
@cupone bo chcemy wygrać ten mecz :P
1
100% karny, wygrał wyścig.
0
@cules100pro dzięki
0
Na którym kanale TVP jest transmisja? na TVP Sport mam mecz Napoli
7
To, że sędziowie nie ponoszą odpowiedzialności za swoje decyzje (przy dzisiejszej technologii gdzie wszystko mogą sprawdzić) to jest kryminał. Taki Lahoz powinien po swoich cyrkach stracić licencje.
1
@DanielOOL bo w niedziele mają giełde samochodową.
4
Spokojnie, Zizou jeszcze wyklaszcze zwycięstwo i będziemy mieć El Clasico w finale.
0
@tobiasson92 A doczytaliście do końca że klub ma być otwarty tylko dla sportowców z ważną licencją?
34
@Redakcja Błagam zostawcie "Siiiii" na stałe. To jest złoto :D
0
Komentarz usunięty
2
@Isso89 @pele1282 To jest losowe przy każdym odświeżeniu strony :P
PS: Dostałem fan Casemiro ;(
0
@clyde jakkolwiek źle to zabrzmi: połamać się. To chyba jedyna możliwość.