0

Można jakiegoś linka bo jak zwykle cholerne NCPLUSGO nie działa?

21

Oficjalnie: Lopetegui zwolniony z Realu

0

Polecam dorzucić na 1050ti conajmniej, 1050 zwykła posłuży Ci ze 2 lata max

Nie wiem po ile masz możliwość kupna tamtych ale zerknij na to:
ASUS TUF Gaming FX504GE i7-8750/8GB/1TB

masz juz na i7 i gpu 1050Ti

4

Kingdom Come, Seria Uncharted, Hitman, Seria Mass Effect (szcególnie trylogia), seria Metro, Starcraft II z dodatkami. To tak pierwsze co mi do głowy przyszło.

5

porządnej ławki.

0

Nie da się, mają blokadę na instalacje aplikacji na TV, próbowałem już.

1

w ustawieniach ekranu (prawy przycisk myszy) musisz wybrac monitor jako jedynkę

6

Rok kontraktu mu został i to głównie wpłynęło na kwotę transferu.

3

Próbuje to zrobić w Fife ale jak się pozbyłem tych wszystkich gomesów, vidalów i suarezów to mi wyskakuje, że odeszło już za dużo zawodników :P. Grał u mnie jak prowadziłem Reus ale FCB to nie te progi :P

2

Powiem Ci lepszą rzecz: nie musisz mieć nawet bierzmowania żeby dostać takie zaświadczenie. To jest mit, który księżule podtrzymują żeby ilość bierzmowanych się zgadzała w parafii. Tupnij nogą, powiedz księdzu że chcesz na piśmie powód dla którego nie wystawił zaświadczenia i powiedz, że zgłosisz to do kurii. Zobaczysz jak szybko zmięknie.

0

Wydaje mi się, patrząc na specyfikację, że nie opłaca się zmieniać S8 na S9, ale przesiadka z takiego S5, S6 to już całkiem ciekawy pomysł.

0

Kurde mam ten sam dylemat. Ale jak tak się zastanawiałem, to jeśli masz jakiegoś samsunga, to przy zakupie S8 lub S9 wbijasz na samsung kupimy to i dostajesz dodatek do sprzedaży starego tel. samsunga. W takim wypadku lepiej wziąć S9 bo dostajesz +400zł do wyceny starego tel. A S9 można już kupić za 2600zł. Wiec za S9 wtedy wychodzi Ci +/- 2000zł. Czekam na premie w robo i chyba się w końcu skuszę :P

3

Alone in the dark

87

Niemcy na ruskich rejonach zawsze sobie słabo radzili

27

Jak dla mnie wszystkie 3 strony zachowały się skrajnie nieodpowiedzialnie. Real niepotrzebnie puścił oficjalke, Lopetegui powienien dogadać się z Realem żeby na razie to przemilczeć (a oprócz tego skoro miesiąc wcześniej przedłużył kontrakt nie powinien w ogóle brać takiej oferty), a Federacja nie powinna na gorąco zwalniać trenera. Każda strona wybrała najgorszy możliwy scenariusz.

5

Dlaczego takich zachowań nie tępi się po meczu? Cyk jakaś komisja która by takie sprawy badała z powtórek. Ramos z miejsca by kariere musiał skończyć.

0

panel słuchawek z przodu czy z tyłu?

0

Juz 5-1 ;)

3

to znaczy czym? debilizmem? pozbawieniem praktycznie szans na zwycięstwo? Niech sobie roberto usiadzie do konca sezonu i pomyśli czy warto...

65

Gram soboe wlasnie w fife 18 i próbuje pozbyć sie Douglasa. Ale ten pasożyt odrzucił juz 5! ofert transferu. Świetnie go odwzorowali w grze

1

na canal+ sport2 leci powtórka wczorajszego meczu

0

Gdyby ktoś chciał to na canal+ sport2 leci powtórka wczorajszego meczu

0

To co, dziewięćdziesiąta ramosowa? :D

1

Równie dobrze możesz powiedzieć że po co mają latać za piłką skoro już przegrali ligę. Zresztą nawet nie chodzi o walkę o piłkę, tylko o to że potrafią coś z nią zrobić.

4

Ale taki mecz lepiej się ogląda aniżeli ostatnie męczarnie Barcy. Dobrze że przyszedł Cou, bo bez niego i Iniesty już wogóle była by tragedia

29

zaanagażowaniem Real zjada Barce

3

Z Messim dzieje sie to samo co 4 lata temu, on już żyje mundialem. Widać że się oszczędza, nie walczy przy stykowych piłkach. Boję się jednak, że po tym mundialu (jeżeli go nie wygra) coś w nim pęknie, bo to prawdopodobnie jego ostatnia szansa na MŚ.

25

psychologa już ma. Może to element terapii, uzewnętrznić swoje problemy?

0

Odpowiedz do wszystkich powyżej:

Wy chyba nie zauważyliście jak EV wystawia Gomesa. Przeanalizujcie sobie na jakich przeciwników wychodzi w pierwszym składzie i w jakich sytuacjach wchodzi za ławki. On ma zawsze zadania stricte defensywne i z nich wg mnie wywiązuje się co najmniej dobrze. Gomes wchodzi zawsze na fizycznego rywala bo ma warunki do tego, nie oczekujcie od niego magii jak u Iniesty. Busi też jest słabym wyznacznikiem bo to jest kompletny top, i nie ma takiego drugiego. Poz tym on jest tylko zmiennikiem. Uważam że Gomes odkąd jest pod skrzydłami EV zanotował spory progres, reszta problemów siedzi w jego głowie. Kibice swoimi gwizdami na pewno nie pomagają mu się przełamać.

1

Pewnie Douglas sam ją zrobił :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?