0

0

oczywiście, był świetnym piłkarzem, wiele mu zawdzięczamy. Mimo to będziemy daniego wspominać za aspekt ofensywny a nie za defensywny. Przyznajmy szczerze że większość jego decyzji w defensywie była nietrafiona i powodowała zagrożenie pod bramką.

7

hahaha... "Alves to prawdopodobnie najlepszy PO w historii piłki nożnej" no padłem. :D Rozumiem że Cafu, Carlos Alberto, Thuram czy Zanetti to popierdółki. Alves jest dobry, ale on jest lepszym "skrzydłowym" niż obrońcą.

0

ale przepraszam co to zmienia? ta kasa idzie na podatki więc nie ma to znaczenia, bo wszyscy tą kasę muszą odprowadzić. Dlatego operuje kwotami netto, bo Messi dostaje 30 mln na rękę a Ronaldo 20. Zarówno FCB jak i RM muszą rozliczyć się z fiskusem. chodzi mi o politykę płacową a ty mi tu wyjeżdzasz z nieistotnym (w kwestii mojej wypowiedzi) podatkiem

0

Zgadzam się w stu procentach aczkolwiek z sumiami troche przesadziłeś (Messi ma na kontrakcie 30 mln. Dla porównania Ronaldo o 10mln mniej ). Porównując politykę płacową Barcelony i Realu to jest ogromna różnica. Jak real zrobił rewolucję płacową w okolicach 2009 roku tak teraz właśnie zaczyna im to procentować. Jesteśmy na pierwszym miejscu jeśli chodzi o wydatki na pensje, kwota dochodzi do 300mln (z nowym kontraktem Messiego) a Real o 50 mln mniej (Źródło: https://pbs.twimg.com/media/DBZTtHDXsAAZkhh.jpg:large). To co się dzieje w obecnym czasie w klubie to jest masakra.

2

czego nie rozumiesz? Gość odpisał że Iniesta nie jest lekiem na pomoc Barcy ale to nie znaczy że można jeszcze bardziej osłabiać.

1

MakeOUR jak już ;)

0

tam przynajmniej nie zajedzie piłkarzy fizycznie jak w Sevilli bo zgrupowanie za krótkie :D

8

"Wiele kontrowersji wywołały ostatnie wypowiedzi Míchela i Al Thaniego. Teraz do tego dochodzi kolejna informacja – Málaga zarobi milion euro, jeśli Real Madryt zdobędzie mistrzostwo.

Andaluzyjczycy w 2013 roku sprzedali Isco do Realu Madryt. Królewscy musieli wyłożyć 27 milionów euro, ale ta kwota mogła wzrosnąć do 30 milionów po spełnieniu określonych celów. Chodzi właśnie o zdobycie mistrzostwa. Málaga otrzyma milion euro za każde mistrzostwo Blancos przez pięć lat po sprzedaży Isco" No to Real w Maladze wygra na pewno :P

Żródło:http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=73555&kom=ok

1

Wszędzie słychać głosy jakoby Real miał trudniejszy terminarz do końca sezonu od nas. Ja uważam iż jest na odwrót, Mecze z Espanyolem i Las Palmas na wyjeździe to będzie piekło, do tego Villareal. A Real ma tak naprawdę tylko Seville, która już spuchła, Valencie która w zasadzie gra o pietruszkę, Malagę (która zapewne się podłoży) oraz Celte która będzie spuchnięta po LE. Mega ciężko będzie wywalczyć komplet zwycięstw i jeszcze mniejsza szansa jest na to że real gdzieś się potknie.

0

0

Dla mnie to jeszcze nie powód żeby nazywać go dobrym piłkarzem, niech pogra tak 3-4 miesiące, to mi zaimponuje ;)

0

no to już 499 :P

2

Gomes strzela ostatniej drużynie (18pkt!!!) i nagle nikt go nie sprzedaje... ehh

1

Zobaczcie że Real gra w ogóle inaczej po przerwie, można o Zidanie mówić różne rzeczy, ale przynajmniej reaguje jakoś na boiskowe wydarzenia

0

wystarczy bramka i po realu

0

Spalony + ręka= gol :P

1

Dajcie spokój Lucho, on ma teraz bardzo trudne zadanie na koniec sezonu... Gdzie by tu pojechać na wakacje.

1

Najsmutniej patrzy się chyba na degradację Iniesty, widać że to już nie ten sam zawodnik, w zasadzie wszystko zaczęło się od straty dziecka... smutne to.

0

W Real się dzisiaj bawią z tymi wrzutkami :P ale u nas to nie zadziała...

0

tez poluje na taki kąsek

1

Jeżeli komuś przewinie się link do bramek z dzisiejszego meczu z komentarze Raya Hudsona, proszę niech podeśle mi to na PW.

0

Żart angielskich komentatorów na gest Messiego:
"-What was that gesture?
- Maybe just hang up on Celta chances"
:D

1

oczywiście że żółtko, faul taktyczny.

30

Mati, nie z całej pety!!!

2


Postawić pieniądze na Espanyol w meczu z Realem to oddać pieniądze za darmo :P

0

Tzn. oglądam mecz RM-Napoli, tam nie ma się do czego przyczepić, jedna nieodgwizdana ręka w środku pola bez akcji konkretnej.

0

Zwrócił ktoś uwagę na poziom sędziowania w LM? W porównaniu do LL to jest jakby roboty sędziowały :P

0

Arsenal był blisko, 4:0 w pierwszym meczu przegrali, potem 3:0 mieli w drugim meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?