2

podajesz adres zamieszkania, on jest potrzebny w zasadzie głównie do korespondencji.

PS: Chesz sobie wymienić dowód "spraw żeby pękł" i potem idz zanieść wnioseki pokaz im dowód :P

3

fake news a plotka to 2 różne rzeczy, pierwsze jest celowo wypuszczoną nieprawdziwą informacją, plotka może być nieprawdziwa ale nie musi

0

kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła

7

Cou coś w niskiej rozdzielczości, przyda sie rutinoscorbin :D

1

1

A NCplusgo ma akurat w trakcie takiego meczu prace serwisowe... czlowiek placi i nie wie za co

0

Gość robi wyliczenia, w dodatku poprawne a Ty mu jeszcze nie wierzysz? Z matematyką nie wygrasz :)

11

Piłkarze wyszli w złych strojach, w szatni powinni otrzymać kąpielówki

0

faul jesli był to poza polem karnym.

35

Po takim meczu to powinno się tego betona (Lahoza) zawiesić na 3-4 spotkania

6

podyktować jedenastke mówią komentatorzy a faul nawet nie w polu karnym... HIT

3

Mam nadzieję że w przerwie ktoś wyleje kubełek wody na to gniazdo na głowie Lahoza i pokaże mu powtórki fauli

0

Alba drugi mecz z rzędu robi za Mściciela

20

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

swoją drogą karta dla suareza to jest jakaś kpina

10

Coutinho się tak cieszy bo każda bramka zdobyta zbliża go do debiutu :P

0

gdzie mozna obejrzec konferencje zizu?

0

Mozna gdzies obejrzeć konferencje Zizou po polsku lub angielsku?

3

Ja chce tylko powiedzieć że Barca też na ten moment wypada CdR, wiec radzę się wstrzymać z okrzykami radości...

1

Coutinho to raczej nie bedzie na tym meczu

28

Czy Dembele to się kiedyś uśmiecha? mam wrażenie że on zawsze ma taka naburmuszoną minę :P

0

W zeszłym sezonie Real ustanowił rekord meczy bez porażki, pamięta ktoś ile to było meczy?

0

Gość pyta o dzisiejszy mecz a ty wyjeżdżasz z finałem LM...

2

bez przesady... żółtko było adekwatne

0

Golazo

22

Ciekawe czy Antonella też tak mówi ^^

4

gość ma rację nie wiem co się czepiacie wszyscy. Od 16 listopada zagraliśmy w LM z PSG u siebie z Juve u siebie i Olimpiacosem na wyjeździe a ze sportingiem strzelil owngoal. wiec gość ma racje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

czy moglby mi ktos krotko strescic jak wygladala dzisiaj gra suareza? nie moglem ogladac meczu

2

ja na twoim miejscu odłożyłbym jeszcze 400zł i przycelował w galaxy S8, w porówaniu do innych telefonów odstaje znacząco jeśli chodzi o wydajność. Jeśli nie chcesz to masz w sumie duży wybór we flagowcach, S7 kupisz już za +/- 1800zł, LG G6 to samo. Wszystkie te telefony jeśli jesteś normalnym użytkownikiem na pewno spełnią twoje oczekiwania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?