Grabarz1750
Dołączył/a: styczeń 2011
Łódź
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
podajesz adres zamieszkania, on jest potrzebny w zasadzie głównie do korespondencji.
PS: Chesz sobie wymienić dowód "spraw żeby pękł" i potem idz zanieść wnioseki pokaz im dowód :P
3
fake news a plotka to 2 różne rzeczy, pierwsze jest celowo wypuszczoną nieprawdziwą informacją, plotka może być nieprawdziwa ale nie musi
0
kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła
7
Cou coś w niskiej rozdzielczości, przyda sie rutinoscorbin :D
1
http://streamspn.com/tv/fs1
1
A NCplusgo ma akurat w trakcie takiego meczu prace serwisowe... czlowiek placi i nie wie za co
0
Gość robi wyliczenia, w dodatku poprawne a Ty mu jeszcze nie wierzysz? Z matematyką nie wygrasz :)
11
Piłkarze wyszli w złych strojach, w szatni powinni otrzymać kąpielówki
0
faul jesli był to poza polem karnym.
35
Po takim meczu to powinno się tego betona (Lahoza) zawiesić na 3-4 spotkania
6
podyktować jedenastke mówią komentatorzy a faul nawet nie w polu karnym... HIT
3
Mam nadzieję że w przerwie ktoś wyleje kubełek wody na to gniazdo na głowie Lahoza i pokaże mu powtórki fauli
0
Alba drugi mecz z rzędu robi za Mściciela
20
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
swoją drogą karta dla suareza to jest jakaś kpina
10
Coutinho się tak cieszy bo każda bramka zdobyta zbliża go do debiutu :P
0
gdzie mozna obejrzec konferencje zizu?
0
Mozna gdzies obejrzeć konferencje Zizou po polsku lub angielsku?
3
Ja chce tylko powiedzieć że Barca też na ten moment wypada CdR, wiec radzę się wstrzymać z okrzykami radości...
1
Coutinho to raczej nie bedzie na tym meczu
28
Czy Dembele to się kiedyś uśmiecha? mam wrażenie że on zawsze ma taka naburmuszoną minę :P
0
W zeszłym sezonie Real ustanowił rekord meczy bez porażki, pamięta ktoś ile to było meczy?
0
Gość pyta o dzisiejszy mecz a ty wyjeżdżasz z finałem LM...
2
bez przesady... żółtko było adekwatne
0
Golazo
22
Ciekawe czy Antonella też tak mówi ^^
4
gość ma rację nie wiem co się czepiacie wszyscy. Od 16 listopada zagraliśmy w LM z PSG u siebie z Juve u siebie i Olimpiacosem na wyjeździe a ze sportingiem strzelil owngoal. wiec gość ma racje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
czy moglby mi ktos krotko strescic jak wygladala dzisiaj gra suareza? nie moglem ogladac meczu
2
ja na twoim miejscu odłożyłbym jeszcze 400zł i przycelował w galaxy S8, w porówaniu do innych telefonów odstaje znacząco jeśli chodzi o wydajność. Jeśli nie chcesz to masz w sumie duży wybór we flagowcach, S7 kupisz już za +/- 1800zł, LG G6 to samo. Wszystkie te telefony jeśli jesteś normalnym użytkownikiem na pewno spełnią twoje oczekiwania