0

Wydaje mi się że zółta była za faul a rzut rożny powtórzony dlatego nie ma karnego.

0

@FC1899Barca Co robimy? To że nam jeszcze gola nie wbili nie znaczy że ich tłamsimy. Druga sprawa to oni póki co stworzyli wiecej okazji wiec chyba Ty oglądasz inny mecz

3

@Rewolucja123
Daj spokój, poczytaj odpowiedzi autora na komentarze innych. To jakiś psycho fan Liverpoolu który po latach posuchy ma dobry okres i wyszedł z jaskini, zwykły troll nic więcej.

1

To jest straszne jak EV postrzega prowadzenie 2:0 Dla niego to jest super wynik i ewidentnie powiedział chłopakom żeby wrzucili tryb ECO i sie tylko bronili. Ten trener to żart. Widać to po grze i ewidentnej zmianie nastawienia.

0

Włączyli tryb ECO

6

Rakitić to wygląda strasznie pod względem motoryki. Widać jak odbija się na nim brak gry w pierwszej cześci sezonu. Do zmiany po przerwie

0

@Colon Alladyn, Dyna Blaster Prehistorik i Król Lew. Boże jaki ja stary jestem już Edit: Nie pamiętam czy Herkules był dos czy nie ale tez był kozak

0

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/zbigniew-drzymala-byly-wlasciciel-groclinu-wywiad/2zr6821?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport

Warto przeczytać ten artykuł, jest między innymi o stanie polskiej piłki dekadę temu i kilka gorzkich słów o PZPN.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale ten Seri to jest cienki dzisiaj, nic mu nie wychodzi, większość podań niecelnych, mega elektryczny.

0

@Quarhodron nic to nie zmienia. Po prostu nie oglądałem meczu a teraz zobaczyłem to na powtórce.

0

Obejrzałem teraz skrót z meczu Realu i mam wrażenie, że przy drugim golu Casemiro był na spalonym. Co sądzicie?

0

@kamilos1214 patrząc cena/wydajność to co podesłałem jest najlepsze w cenie do 3,5 tysiąca.

To co wysłałeś to ta sama linia ale masz wiecej RAMu. Cena większa przede wszystkim przez intela na pokładzie. Przez to masz gorszą grafikę. Ja bym brał to co podesłałem. Jeśli chcesz zwiększyć budżet do 4000zł to mogę znaleźć coś lepszego.

0

@kamilos1214 https://www.x-kom.pl/p/492737-notebook-laptop-156-asus-tuf-gaming-fx505-r5-3550h-8gb-512-win10.html dorzuć kasy do tego i masz spokój ze wszystkim. Ramu na razie wystarczy, wydajny proc dużo lepsza karta i niezły serwis.

1

@Gosciuu nie lepiej do Barcelony ją zabrać? w luty bedzie w miare pogoda, jest co pozwiedzać i bilety wtedy można dostać w niezłej cenie. ja lecąc w marcu zapłaciłem za bilety 530zł dla dwóch osób w 2 strony.

15

oglądam od 20 minut, Malcom zjada Dembele.

0

@Aerox kropka taktyczna

1

@bafi pamiętaj tylko że to "ubezpieczenie" można wykorzystać tylko raz. Dowiedz się więc czy Ci się opłaca, podpytaj ile kosztuje wymiana w autoryzowanym serwisie producenta telefonu. Jak chcesz skorzystać z ubezpieczenia to musisz skontaktować się z ubezpieczycielem a nie Media Expert.

1

@bixmix



na telefonie: klikasz 3 belki (obok symbolu dzwonka) tam znajdujesz ustawienia->Multimedia i kontakty (na samym końcu) -> 1 pozycja odtwarzanie filmów w aktualnościach zmień na wyłączone i już.

0

Jak dla mnie to tu działają paluchy Raioli i on ma wpływ na chłopaka. Weźcie pod uwagę że on ma 19 lat, przypomnijcie sobie jaką człowiek miał wtedy jeszcze sieczke w głowie. Jeżeli jest podatny na wpływy to ta hiena wyciśnie jak najwięcej dla własnego zysku.

0

@EGON1128 okres rozliczeniowy, mówi to panu coś panie Ferdku?

0

@TheNekro94 Ja też uważam że powinni zalegalizować. Opodatkować i patrzeć tylko jakie ogromne wpływy do budżetu wpadają. To by szło w miliardach.

1

@Rini_Cule Śledzę trochę rynek bo sam się przymierzam do lapka do roboty i chyba nic lepszego niż to co zaproponował @kordyl1010 nie znajdziesz. Jak za te pieniądze to petarda.

PS: Trust me, I'm IT guy :D

0

@kerouac pamiętam jak ludzie mówili, że hiszpańska piłka zdominowała Europę i faktycznie tak było, Real w finale przez 3 lata z rzędu, po drodze Barcelona z LM. Angielskie odpadały stosunkowo wcześnie. A teraz jakby zmiana. @BigShaq kasa to nie wszystko, Anglicy zawsze mieli jej najwiecej ze wszystkich lig. Mam wrażenie że to futbol się zmienia. Coraz mniej techniczny, coraz bardziej fizyczny. Dlatego angole zaczynają dominować. @donleoJR Masz rację, trzeba czekać i obserwować czy się ten trend utrzyma

1

Kurde jakby tak pomyśleć to angielska piłka wykonała gigantyczny skok jakościowy w europejskim światku. Finał europy angielski finał LM angielski. a jeszcze 2 lata temu nie do pomyślenia było coś takiego...

0

Gęba sama się uśmiecha na myśl że mogą to być ostatnie chwile Valverde (w Barcelonie) :)

0

A może Valverde nie ogłosił odejścia bo zarząd chce mieć czas żeby po cichu dogadać się z kimś innym? Naciągane to troche ale chciałbym żeby tak było.

2

W podsumowaniu sportu wkradł się błąd, "Artur i Valencia gotowi do gry z Valecia" a powinno być Arthur i Coutinho

1

To że piłkarze wyszli z takim nastawieniem to jedno(choć wg mnie trener też się do tego przyczynił) ale czy to piłkarze wpadli na pomysł żeby wystawić ultra defensywny skład? Czy to piłkarze postawili na 3! defensywnych pomocników wiedząc że wystarczy strzelić jedną bramkę i mieć spokój? Czy to piłkarze ściągneli Vidala, jedynego grajka który miał serce żeby zrobić coś w tym meczu? Piłkarze zostawili na boisku Rakiticia którego imię w meczu padło chyba tylko podczas przedstawiania składów? I na dokładkę czy to piłkarze ignorowali zmienników do samego końca (Malcom) po czym wpuszczają ich na 10 minut najważniejszego meczu w sezonie licząc że coś zmieni?

1

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?