0

to jest jakieś pocieszenie ;)

9

martwi mnie ta klauzula. obecnie może faktycznie 400m euro jest zaporowe, ale za 3-3,5 roku? kto wie...

3

Czekam na odpowiedź od Pique, że pobłażliwe to było sędziowanie w meczu z Bayernem xD

4

Błąd w tabeli - Real ma 75 pkt, a nie 65 :)

32

Najlepsze? Jak dla mnie walka do ostatniej sekundy.

0

syrenon podał przykład, że po przegranym meczu Hiszpania wygrała, ja podałem swój przykład dla przeciwwagi, żeby pokazać, że takie statystyki nic nie znaczą w piłce nożnej

1

wybacz była tak oczywista, że aż przeoczyłem

0

no to teraz poleciałeś z tematem:
Mata: http://www.transfermarkt.co.uk/juan-mata/profil/spieler/44068
Bartra: http://www.transfermarkt.co.uk/marc-bartra/profil/spieler/99922
no i przypomnę jeszcze, że klauzula Bartry spadła do 8m euro z powodu niewystarczającej ilości minut. jeśli ktoś w tej sytuacji miałby dopłacać to na pewno nie United (dla nich najkorzysteniej chyba wpłacić klauzulę i opchnąć nam Matę tak, żeby im się zwróciło).

0

wydaje mi się, że to raczej ma być 4-4-1-1 albo 4-2-3-1

1

za rok legia to co najwyżej może zostać wylosowana dla realu ;x

1

Uważam, że stanowisko dyrektora sportowego powinien dostać specjalista, a nie były piłkarz o dużej popularności. Chciałbym żeby Monchi został dyrektorem sportowym ale to chyba nierealne :(

0

Hiszpania na MŚ w 2014 pierwszy mecz przegrała, a wiadomo jak skończyli, więc zobaczymy później.

Co Ty na to ? :)

@edit: przepraszam kliknąłem odpowiedz do złej osoby.

0

to taki sucharek jest

0

Abstrahując od bólu d*py o kartkę dla Alby, za co dostał kartkę Hector Moreno ? (na skrócie meczu wygląda na to, że sytuacja identyczna jak z Albą)

2

bo ich indywidualne kontrakty sponsorskie wyglądają tak:
Messi - Adidas
Ronaldo - Nike

0

jak Messi - Neymar - Suárez to raczej tercet ;)

0

z drugiej jednak strony jak byś się czuł wiedząc, że byłeś jednym z kluczowych zawodników minionego sezonu, przychodzi gość, który strzelił 6 bramek na mundialu (bo z tego tylko go zna 90% ludzi) i ten gość ma zarabiać więcej niż Ty, a dodatkowo pewnie nie będziesz grał regularnie w pierwszej 11.

0

nie cofnięty,a ZAWIESZONY...

5

a Niemcy, Francja, Belgia i Holandia to nie kraje z Europy?

1

Barca gra w LM nie dlatego, że jest mistrzem Katalonii, a dlatego, że znajduje się w top3 ligi hiszpańskiej czytaj na lokatach premiowanych do gry w LM.

1

problem wygląda tak, że u nas nie ma do kogo adresować tych wrzutek...

3

Barcelona zrobiła kolejny świetny interes według transfermarkt Cesc jest wart 44m euro (http://transfermarkt.co.uk/cesc-fabregas/profil/spieler/8806 ) nie mówię, że jest tyle wart ale jak się okaże, że Chelsea zapłaci (/ła) tylko 33m i żadnych opcji pierwokupu nie mamy tudzież piłkarza w rozliczeniu lub "zniżki" na przykładowo Courtisa to płakać się chce nad skutecznością zarządu.

0

popieram

0

zgodnie z polityką Barcelony klub nie chce aby na miejscu bramkarza toczyła się walka o pierwszy skład tylko żeby był jeden dobry bramkarz i jego zmiennik. kartę Courtisa ma Chelsea i jest on wypożyczony do Atleti. Również wolałbym Courtisa, ale zważywszy na jego potencjał i to, że trenerem Chelsea jest Mou to można się domyślać jak wielkie pieniądze pochłonąłby ten transfer.

6

jak dla mnie beznadziejna. o wiele lepsza była w tym sezonie. ładne paski w barwach kataloni, a tutaj co ? oranje...

1

koszulki ładne, bo podobne do tych z sezonu 2013/14 ;)

1

pan prezydent chyba musi kupić nowe okulary widzę...

2

Wszedłem przed chwilą na stronę Realu - wszyscy kibicują Atletico, a jeszcze kilka dni temu na tej samej stronie można było znaleźć samych kibiców Barcelony. 1 mecz, a ile potrafi zmienić? ;)

0

w artykule jest mały błąd, a raczej nieścisłość:
"Real Madryt będzie mistrzem... jeżeli wygra wszystkie trzy spotkania, które pozostały do końca sezonu, a Atlético przegra z Málagą lub Barceloną."
lub jeśli Atletico dwukrotnie podzieli się punktami ;)

odnośnie najlepszej bramki kolejki: bramka Ronaldo jest bezapelacyjnie najładniejsza i nie głosowanie na nią ze względu, że zdobył ją Ronaldo (a.k.a. odwieczny rywal Messiego, lider "znienawidzonego rywala") jest po prostu brakiem honoru.

1

może dyskutowali o zastąpieniu Zubiego kimś kto nie bałby się sypnąć nieco grosza za dobrego zawodnika, a przede wszystkim wykonałby niezbędne transfery. no bo przecież bez sensu byłoby rozmawiać o tym przy Zubim. marzyć zawsze można ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?