32

warunek nr 1: doprowadź do remisu/porażki Realu w meczu ligowym z Celtą ;)

3

żeby było ciekawiej i emocje do samego końca ;)

2

no to się porobiło ;o wystarczy teraz, że Real przegra 1 mecz, a Barca wygra pozostałe 2 spotkania i Barca mistrzem, jeśli Real wygra pozostałe spotkania to mecz z Atletico będzie meczem o mistrzostwo dla Atleti i o świeczkę dla nas. jedno jest pewne będzie ciekawie. lepszego pod względem rywalizacji sezonu La Liga chyba nie było...

0

"Decyzja należy do dyrektora sportowego FC Barcelony, Andoniego Zubizarrety." no to widzę, że z Courtois'em możemy się już pożegnać.

1

nie chcę wyjść na chama i rasistę ale na tym zdjęciu z taką miną wygląda trochę jak małpa (i nie mam tu na myśli koloru skóry tylko wyraz twarzy i może ewentualnie zarost) :P

1

"28-letni Graziano Pelle jest jednym z najlepszych zawodników ligi holenderskiej"
genialny pomysł kupmy 28 letniego napastnika najlepiej za 50mln ojro bo nas stać i sprzedajmy za 2 sezony narzekając, że nie gra tego co byśmy chcieli, albo lepiej zatrzymajmy bo Zubi stwierdzi, że chcieliśmy napastnika to przecież mamy po co nam nowy...

0

cytując klasyk "z dwojga złego lepiej w te stronę" ;)

0

Simeone byłby głupcem próbując wygrać tryplet. jest mądrym człowiekiem i wiedział, że ma za krótką ławkę na walkę na 3 fronty. jeśli jesteś świadomy tego, że masz wybór 2 z 3, a w puli La Liga, CDR, CL to co wybierzesz?

3

jeszcze piękniej gdyby kiedyś zasiadł na ławce trenerskiej i wyrównał (lub pobił) rekord ojca (liga 100pkt). najlepiej w pierwszym sezonie to by było dopiero piękne!

0

http://i.imgur.com/XgYGmmD.jpg
o tym mówisz ? ;)

0

muszą wygrać przewagą 2 bramek.

0

oby ;) Atletico zasługuje na LM jak nikt inny w tym sezonie.

4

z cyklu jak w 5 minut przegrać dwumecz. można? można, gratulacje dla Bayernu.

0

nie powinien być krytykowany za złą grę i więcej szczęścia niż rozumu (wrzutki przy braku zawodników mogących je wykorzystać)? te 2 bramki to 100% szczęścia i nic więcej. nie powinno ich być choć jednak jakoś wpadły to jest totalny przypadek niezależny od umiejętności, czy poziomu gry. zrozum. Alves ZM nie był, po prostu miał sporo szczęścia, że to akurat po jego zagraniach wpadły samobóje. ZM powinien grać najlepiej (i najrówniej) w drużynie, a nie być przypadkowym sprawcą bramek...

0

jeden z najlepszych komentarzy jakie czytałem dałbym +1 ale nie mogę -.-"

1

0

w końcu wrzutka Alvesa na coś się przydała. smutne, że jest 2:2, a wszystkie bramki strzelił Villareal...

1

podobno jest niezły kurs na "powyżej 7,5 nieudanych wrzutek Alvesa" ;)

0

szukałem skrótu tego meczu. nie znalazłem go, ale chyba mam coś lepszego:



mecz futsalu Barca Pepa vs Barca Tito. bardzo ładny meczyk kilka ciekawych zagrań, ładne bramki. świetna atmosfera wszyscy uśmiechnięci, szczęśliwi.

3

ludzie nauczcie się czytać.... NIE COFNIĘTY, A ZAWIESZONY.

0

właśnie wróciłem do domu i nie wierzę w to co przeczytałem

0

fatalny transfer. przegląd pola na najwyższym poziomie, posyła genialne piłki, ale ma jedną bardzo istotną wadę - nie chce mu się biegać (albo nie wytrzymuje kondycyjnie). tak czy siak niezależnie od powodu gra na stojąco, a takich już mamy i nie przepadamy raczej za tym. jak zarząd chce następce Xaviego to niech Fabsa dadzą na pomoc zamiast na siłę robić z niego napastnika...

0

szkoda, że Tello chcą sprzedać. myślę, że ze względu na zainteresowanie Liverpoolu lepiej byłoby go wypożyczyć na 2 (może 3) lata do tegoż klubu, a po powrocie prawdopodobnie stanowiłby o sile Barcy.

0

co do sankcji: trzeba się obłowić w piłkarzy zanim je przywrócą.
co do meczu: Real-Bayern (a raczej sytuacji Guardioli) w obecnej sytuacji wysoko postawionym ludziom w BM nie podoba się to jak Guardiola prowadzi klub, a dzisiejszy wynik tylko daje im kolejny argument przeciw Pep'owi. z perspektywy Barcelony fajnie by było gdyby BM odpadł wysoko postawieni w BM zrzucili winę na Guardiolę i doprowadzili do jego zwolnienia. w takiej sytuacji gdy Guardiola nie ma pracy a Barca szuka nowego trenera chyba jasne jest, że Guardiola by wrócił (no bo jaką lepszą opcje ma Guardiola niż trenowanie Barcy? i jaką lepszą opcje od Guardioli ma Barca?). scenariusz piękny na papierze, ale czy realny? niestety chyba nie. zresztą nic na siłę. wierzę, że Guardiola po lidze niemieckiej zasmakuje angielskiej i później (może jeszcze jakaś inna liga [np. włoska] wróci do nas bogaty w nowe doświadczenia oraz będzie gotowy prowadzić klub niczym SAF prowadził MU.

0

ja bym go wypożyczył do Liverpoolu na 2 lata. niech złapie formę w Anglii, a później wróci do klubu jak to nie raz się już działo. będzie mógł grać, walczyć o trofea, a później wrócić i stać się ważną częścią zespołu.

0

"Ale patrząc na wiek Piqué, Alby, Busquetsa, Bartry, Andrésa, Cesca, Leo, Neymara... nie sądzę, by trzeba było dokonywać drastycznej zmiany"."

Co jak co ale trener powinien wiedzieć, że wiek to nie wszystko; liczy się przede wszystkim forma zawodnika oraz jego doświadczenie no i oczywiście zaangażowanie. Przykładem może być Pirlo, który nie jest najmłodszym zawodnikiem ale nadrabia swoją formą i doświadczeniem.

1

czytając Twój komentarz mam przed oczami piękną bramkę jednego z naszych zawodników na CN przeciwko Realowi w tym sezonie, zawodnik ów strzelił bramkę, która zadecydowała o zwycięstwie Barcelony, bramkę która dała bardzo cenne 3 punkty oraz bramkę, która wizualnie stoi na wysokim poziomie. Zapomniałem tylko jaki numer ma ów zawodnik z tyłu koszulki @MocnyArgumentFilipa może Ty mógłbyś mi przypomnieć? :)

11

myślę, że ocena Bartry w górę o 0,5: wydaje się nie sprawiedliwe obniżanie o 1,5 oceny za bramkę, która padła "stroną Alvesa"; to Alves tam powinien być, a Bartra go asekurować, co więcej Bartra mimo tego, że przed tą akcją sugerował, że chce zmiany z powodu kontuzji do końca szedł za akcją, a jakie szanse ma obrońca z naderwanym mięśniem przeciwko jednemu z najszybszych skrzydłowych? Po prostu brakło mu doświadczenia i nie wiedział, że powinien faulować. W tej akcji bramkowej wykazał zaangażowanie i wolę walki brakło tylko doświadczenia.

edit: szkoda, że tych ocen pomeczowych nie można przetłumaczyć i wysłać do jakiejś redakcji największej strony o FCB, tak żeby zawodnicy mogli je zobaczyć...

2

Bartrze nie można mieć za złe bramki Bale'a (owszem powinien go sfaulować i obejrzeć żółtko, ale chłopak nie jest jeszcze doświadczony):
1. to Alves powinien kryć Bale'a a Bartra powinien jedynie go asekurować.
2. chłopak jest po kontuzji i jeszcze przed akcją Bale'a sygnalizował, że chce zmiany bo kontuzja się odnowiła.
3. mimo kontuzji i tego, że to nie był jego błąd w kryciu walczył do końca, a po przegranym sprincie widać było, że łapał się za udo.

0

uwielbiam te wypowiedzi "taki jest futbol", "byliśmy lepsi"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?