2

@Cules69 jak Liverpool skoro oni kupili isaka i ekitike za 300 mln

2

@LeoMessiiBarcaPepa lewy który ma liczby na poziomie ferrana a zarabia dwa razy więcej nie ma się czego wstydzić ?

0

@Maker0 ma lepszy drybling doku ale też tragiczne liczby

0

@liberoFCB podoba ci się wizja lewego i rekina na kolejny sezon

0

@Cules69 lewemu się może i opłaca zostać chociaż pewnie gdzieś indziej dostanie więcej kasy ale nie możemy zostać kolejny sezon z rekinem i lewym ,a ferran nie na powodu żeby odchodzić

0

@rogal478 Barcelona potrzebuje tego typu zawodnika na ls jak kvara lub diaz

4

Może powtórzą to w trakcie meczu i wtedy dwóch wyleci z boiska

5

Na tle mendiego i militao nasz christensen to okaz zdrowia

0

@vangoor możliwe ale nie wierzę w to chociaż pomoc i boki obrony Francji nie są tak mocne jak atak

1

@kondibar i najlepiej ten z Barcelony z 8 lub 10 na koszulce

0

@vangoor moim zdaniem Francja musiałaby zagrać bardzo słaby turniej żeby ktoś wyprzedził Dembele w walce o złotą piłkę

0

@Krrd nawet jeśli wygra Brazylia to przecież nie dadzą jej viniciusowi ani raphinii skoro mają słabe sezony ( ten drugi ze względu na kontuzje)

0

@Emerald a kto miałby wygrać jak nie on?

0

Czyżby dembeluś druga złota piłka

13

Mam nadzieję że my odbierzemy tytuł po el classico a oni obok urządza sobie gale bokserską

3

A co spieszy mu się na Mundial?

6

@Uagun Arsenal ma skład za ponad miliard i gra to samo

4

Tego nie da się oglądać i chyba podziękuję za drugą połowę

0

Powinien dostać jeszcze jeden sezon na powrót do formy i dopiero wtedy pomyśleć o transferze bo nie kupimy a jednym okienku śo,po i śn a Eric jest jak ferran czyli solidny zmiennik na wiele pozycji

3

Patrząc na to jakich ostatnio trenerów zatrudnia Chelsea to xavi tam pasuje idealnie

4

Mbappe i vini to niesamowici piłkarze ale ciężko mi znaleźć topowy klub który będzie chciał ich kupić patrząc na ich charaktery

2

@lukasoon15 jeszcze astralaga gdzieś tam jest na wypożyczeniu

0

Nie możemy zostać z tym samym duetem na następny sezon a ferran nie będzie chciał odejść więc czas na lewego

0

Kolejny transfer za 100 mln napewno ich stać

2

Yamal wiadomo the best ale fermin 30g/a kto by się spodziewał

0

Podczas presezonu niektórzy zawodnicy będą jeszcze na mundialu a inni na wakacjach i pewnie będzie bardzo dużo młodych jak na pierwszym presezonie za Flicka podczas euro

0

Sezon się kończy to oczywiście nasi napastnicy znaleźli skuteczność

0

@4Fabregas4 jakie złamanie nogi skoro to po wybiciu piłki budimir kopie w nogę która jest w powietrzu i jeśli ktoś faulował to tylko budimir

2

@4Fabregas4 przecież to cancelo kopnął piłkę a budimir w cancelo

4

Jeśli nie wygramy ligi mistrzów w najbliższym czasie to nie tylko on będzie myślał o odejściu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?