Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cules69 jak Liverpool skoro oni kupili isaka i ekitike za 300 mln
2
@LeoMessiiBarcaPepa lewy który ma liczby na poziomie ferrana a zarabia dwa razy więcej nie ma się czego wstydzić ?
0
@Maker0 ma lepszy drybling doku ale też tragiczne liczby
0
@liberoFCB podoba ci się wizja lewego i rekina na kolejny sezon
0
@Cules69 lewemu się może i opłaca zostać chociaż pewnie gdzieś indziej dostanie więcej kasy ale nie możemy zostać kolejny sezon z rekinem i lewym ,a ferran nie na powodu żeby odchodzić
0
@rogal478 Barcelona potrzebuje tego typu zawodnika na ls jak kvara lub diaz
4
Może powtórzą to w trakcie meczu i wtedy dwóch wyleci z boiska
5
Na tle mendiego i militao nasz christensen to okaz zdrowia
0
@vangoor możliwe ale nie wierzę w to chociaż pomoc i boki obrony Francji nie są tak mocne jak atak
1
@kondibar i najlepiej ten z Barcelony z 8 lub 10 na koszulce
0
@vangoor moim zdaniem Francja musiałaby zagrać bardzo słaby turniej żeby ktoś wyprzedził Dembele w walce o złotą piłkę
0
@Krrd nawet jeśli wygra Brazylia to przecież nie dadzą jej viniciusowi ani raphinii skoro mają słabe sezony ( ten drugi ze względu na kontuzje)
0
@Emerald a kto miałby wygrać jak nie on?
0
Czyżby dembeluś druga złota piłka
13
Mam nadzieję że my odbierzemy tytuł po el classico a oni obok urządza sobie gale bokserską
3
A co spieszy mu się na Mundial?
6
@Uagun Arsenal ma skład za ponad miliard i gra to samo
4
Tego nie da się oglądać i chyba podziękuję za drugą połowę
0
Powinien dostać jeszcze jeden sezon na powrót do formy i dopiero wtedy pomyśleć o transferze bo nie kupimy a jednym okienku śo,po i śn a Eric jest jak ferran czyli solidny zmiennik na wiele pozycji
3
Patrząc na to jakich ostatnio trenerów zatrudnia Chelsea to xavi tam pasuje idealnie
4
Mbappe i vini to niesamowici piłkarze ale ciężko mi znaleźć topowy klub który będzie chciał ich kupić patrząc na ich charaktery
2
@lukasoon15 jeszcze astralaga gdzieś tam jest na wypożyczeniu
0
Nie możemy zostać z tym samym duetem na następny sezon a ferran nie będzie chciał odejść więc czas na lewego
0
Kolejny transfer za 100 mln napewno ich stać
2
Yamal wiadomo the best ale fermin 30g/a kto by się spodziewał
0
Podczas presezonu niektórzy zawodnicy będą jeszcze na mundialu a inni na wakacjach i pewnie będzie bardzo dużo młodych jak na pierwszym presezonie za Flicka podczas euro
0
Sezon się kończy to oczywiście nasi napastnicy znaleźli skuteczność
0
@4Fabregas4 jakie złamanie nogi skoro to po wybiciu piłki budimir kopie w nogę która jest w powietrzu i jeśli ktoś faulował to tylko budimir
2
@4Fabregas4 przecież to cancelo kopnął piłkę a budimir w cancelo
4
Jeśli nie wygramy ligi mistrzów w najbliższym czasie to nie tylko on będzie myślał o odejściu