Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus zobaczymy , podobno Liverpool go chce jako następce salaha zobaczymy jaka będzie to cena
0
@Borneo to że jest szybki nie znaczy że będzie w stanie dostosować się do tej wysokiej linii obrony zwłaszcza że on ma problemu z bronieniem w niskim bloku w repce
0
@Hindus 90 mln za obrońcę co chyba jest rekordem bo van dijk i maguaire kosztowali chyba mniej więc skrzydłowy który jest bardzo młody będzie tylko droższy a nie tańszy
3
Oglądałem go głównie w reprezentacji i jeśli to ma być wzmocnienie naszej obrony to już lepiej zostawić to jak jest obecnie i wziąć Cortesa z rezerw
0
@Hindus Lipsk sprzedaje zawodników bardzo drogo i taki diomande to pewnie koło 100 mln
0
Może jestem dziwny ale piłka jak każda inna okrągła i w środku na powietrze czym tu się zachwycać
2
Potrzebny jest skrzydłowy z dryblingiem a nie taki który tylko szybko biega
0
@Hindus Diaz miał drybling a Gordon po prostu szybko biega co sprawdza się w Newcastle które gra z kontry
1
@arczis92 on nie ma dryblingu i jedyne co potrafi to szybko biegać a Barcelona praktycznie nie gra na kontry bo głównie utrzymuje się przy piłce
1
150 mln i Alvarez
5
To już wygląda trochę jak pod publiczkę i zrobili to bo pewnie zobaczyli reakcje innych rodzin i to się klika
4
Ale my mamy słaba kadrę nawet nie wie gdzie gra połowa z tych zawodników
6
Bez problemu kupimy joao Pedro i Alvareza bo co to dla Barcelony te 300 mln
0
@Agrafka jest to podobna liga do francuskiej ponieważ różnica między najlepsza drużyną ligi a reszta jest olbrzymia
3
Te asysty to dużo przypadku ale ma cię z yamala na pierwszy rzut oka
0
Można wyciągnąć kogoś z west hamu który musi sprzedawać po spadku Fernandez i summervile to ciekawe opcje i pewnie dość tanie
0
@gohan77 a czy ja napisałem gdzieś że będą tani? Najbardziej chciałbym zobaczyć tu kroupiego i tyle
3
Zapewne zmieniły się priorytety i coś odciąga jego uwagę , pewnie moda
0
@DonCarletto nikt z nich nie będzie tani
0
All on po juniora kropiego
1
@bronx jeśli strzał przelatuje mu pod łokciem to jest to jego wina
3
Nawet Wojtek nie potrafi dziś bronić
1
Ewidentnie christensen powinien dostać jeszcze podwyżkę
1
Christensen i espart to mieszanka wybuchowa
2
Czy ten rashford może czasami pomyśleć i nie wbiegać wprost w kilku zawodników
10
Szkoda że nie ma Cortesa
4
@PioteK jedyny kto może zadebiutować to przecież kochen wszyscy inni którzy są na ławce już grali
1
@Bykunn w piłce nożnej kobiet raczej nie ma aż tyle kasy żeby zrobiło jej to aż taka różnice a Lyon jeszcze nie tak dawno mógł zostać zdegradowany bo nie było kasy
0
Łatwy ten finał
1
@Bykunn wiadomo że to nie daleko ale jednak grały w tym samym klubie i każde odejście z Barcelony to krok w bok lub w tył , ciekawe co o tym zdecydowało że zdecydowała się odejść