0

@Hindus zobaczymy , podobno Liverpool go chce jako następce salaha zobaczymy jaka będzie to cena

0

@Borneo to że jest szybki nie znaczy że będzie w stanie dostosować się do tej wysokiej linii obrony zwłaszcza że on ma problemu z bronieniem w niskim bloku w repce

0

@Hindus 90 mln za obrońcę co chyba jest rekordem bo van dijk i maguaire kosztowali chyba mniej więc skrzydłowy który jest bardzo młody będzie tylko droższy a nie tańszy

3

Oglądałem go głównie w reprezentacji i jeśli to ma być wzmocnienie naszej obrony to już lepiej zostawić to jak jest obecnie i wziąć Cortesa z rezerw

0

@Hindus Lipsk sprzedaje zawodników bardzo drogo i taki diomande to pewnie koło 100 mln

0

Może jestem dziwny ale piłka jak każda inna okrągła i w środku na powietrze czym tu się zachwycać

2

Potrzebny jest skrzydłowy z dryblingiem a nie taki który tylko szybko biega

0

@Hindus Diaz miał drybling a Gordon po prostu szybko biega co sprawdza się w Newcastle które gra z kontry

1

@arczis92 on nie ma dryblingu i jedyne co potrafi to szybko biegać a Barcelona praktycznie nie gra na kontry bo głównie utrzymuje się przy piłce

1

150 mln i Alvarez

5

To już wygląda trochę jak pod publiczkę i zrobili to bo pewnie zobaczyli reakcje innych rodzin i to się klika

4

Ale my mamy słaba kadrę nawet nie wie gdzie gra połowa z tych zawodników

6

Bez problemu kupimy joao Pedro i Alvareza bo co to dla Barcelony te 300 mln

0

@Agrafka jest to podobna liga do francuskiej ponieważ różnica między najlepsza drużyną ligi a reszta jest olbrzymia

3

Te asysty to dużo przypadku ale ma cię z yamala na pierwszy rzut oka

0

Można wyciągnąć kogoś z west hamu który musi sprzedawać po spadku Fernandez i summervile to ciekawe opcje i pewnie dość tanie

0

@gohan77 a czy ja napisałem gdzieś że będą tani? Najbardziej chciałbym zobaczyć tu kroupiego i tyle

3

Zapewne zmieniły się priorytety i coś odciąga jego uwagę , pewnie moda

0

@DonCarletto nikt z nich nie będzie tani

0

All on po juniora kropiego

1

@bronx jeśli strzał przelatuje mu pod łokciem to jest to jego wina

3

Nawet Wojtek nie potrafi dziś bronić

1

Ewidentnie christensen powinien dostać jeszcze podwyżkę

1

Christensen i espart to mieszanka wybuchowa

2

Czy ten rashford może czasami pomyśleć i nie wbiegać wprost w kilku zawodników

10

Szkoda że nie ma Cortesa

4

@PioteK jedyny kto może zadebiutować to przecież kochen wszyscy inni którzy są na ławce już grali

1

@Bykunn w piłce nożnej kobiet raczej nie ma aż tyle kasy żeby zrobiło jej to aż taka różnice a Lyon jeszcze nie tak dawno mógł zostać zdegradowany bo nie było kasy

0

Łatwy ten finał

1

@Bykunn wiadomo że to nie daleko ale jednak grały w tym samym klubie i każde odejście z Barcelony to krok w bok lub w tył , ciekawe co o tym zdecydowało że zdecydowała się odejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?