0

Guehi i Dias powinni być nową para stoperów city co może skłonić gvardiola do odejścia zwłaszcza że na ławce jest jeszcze khusanov i ake

0

Jeśli jest zdrowy to może być najlepszym z naszych obrońców ale to zdarza się tak rzadko że nie powinni ryzykować

0

Idealnie akurat tam mamy największe braki

0

@piJohn gdyby ktoś go chciał a on odrzucił ofertę to media by o tym pisały a z tego co wiem była cisza

0

8,10,21,19,34 to liczba spotkać które opuścił w ostatnich 5 sezonach

0

@Barca_Big_Moment obecnie to on już chyba walczy od skład z gavim a nie frenkim

0

@addept a to nie było od razu po kontuzji ?

4

40 mln jeszcze okej ale napewno nie 70 za niego

0

@michal26 miał dokładnie taka sama klauzulę i nie było chętnych

0

@lysy1015 jeśli nie chcę odejść to czemu ani razu tego nie powiedział publicznie ? Może po prostu wygodniej jest mu siedzieć cicho bo nie wie co się wydarzy

0

https://www.fcbarca.com/127949-wraca-temat-transferu-denzela-dumfriesa.html rok temu miał taką samą klauzulę i nikt go nie chciał kupić

0

@michal26 a czy rok temu nie była taka sama klauzula i nikt go nie wziął

0

@Kapitan9 cancelo to prawy obrońca ale zagrał dobry sezon głównie w ofensywie bo mógł schodzić do środka na swoją lepsza nogę co z prawej obrony nie będzie możliwe

0

@lukasoon15 rok temu też taka była i nikt go nie chciał

0

@rrradziowy ale z obniżka pensji i nie podjął jeszcze decyzji

8

Czy gavi od zawsze nie ma nr 9 w reprezentacji

1

@Hadim rashford i tak odejdzie jeśli go nie wykupią

3

I czym go chce przekonać ? Może nie wygrywamy trofeów ale przynajmniej raz w sezonie sprawimy problemy Realowi i Barcelona , może gramy brzydko i mało ofensywnie ale za to większość piłkarzy którzy tam trafiają cofają się w rozwoju

1

Miał bardzo dobry pierwszy sezon na najwyższym poziomie ale to tylko jeden sezon a Bournemouth napewno nie sprzeda go tanio

0

@Majkel3456 chodziło że zostaje do sprzedaży bo w klubie to zostaje jeszcze wielu zawodników

0

@rrradziowy jeśli przyjdzie jakie obrońca środkowy to po co nam christensen w jeśli nie przyjdzie nikt to Duńczyk musi zostać

4

Zostaje ter Stegen, pena i christensen

10

Ktokolwiek oby nie ten kretyn osimhen

0

@maikeru i w obu przypadkach marnuje się ten potencjał z ich winy bo obaj są bardzo leniwi i nieregularni

14

Podczas euro Flick musiał powołać wielu zawodników z rezerw bo podstawowi było na turnieju lub wakacjach i teraz będzie podobni

0

Rozumiem towarzyskie spotkania reprezentacji które grają na mundialu ale po co grają te które nie jadą na mundial

0

@liberoFCB miał taki zapis w kontrakcie

8

Rashforda i leao różni głównie narodowość i liga , dwa wielkie talenty którym się nie chce biegać i mimo zbliżania się do 30 roku życia grają nierówno jak młodzi zawodnicy

0

@Hadim przecież już tam był i pewnie dlatego gra w ten sposób ale mimo to jest bardzo dobrym obrońca i nie bez powodu posadził na ławce Grimaldo

0

@Arekvip a po co ci frimpong który tylko szybko biega a do tego miał kilka kontuzji w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?