Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arekvip a po co ci frimpong który tylko szybko biega a do tego miał kilka kontuzji w tym sezonie
0
@Arczi57 to dużo mówi o twojej wiedzy na jego temat skoro pytasz kto będzie biegał
11
Moim zdaniem głupota byłoby go odpuścić skoro to tylko 7 mln
3
Nr. 1 Marcus Nr. 2 cancelo Nr. 3 ferran za całą akcję ale dziwi mnie liczba głosów na gołe lewego bo była to zwykła główka jakich wiele
0
@Korek365 był nim w monaco i na początku przygody z city a później sporadycznie też tam grał co wystarczy żeby czasami odciążyć yamala (170 meczów ma prawym skrzydle i 60 na prawej pomocy ) raczej da radę
17
Jeśli roony chce odejść to Silva może być zmiennikiem yamalka i w razie kontuzji też innych zawodników
2
Piłkarz dobry ale jego wykończenie to poziom niżej niż nawet ferran czy rashford bo potrafi nie trafić do pustej bramki
0
Cancelo grał bardzo dobrze na lewej obronie ale głównie w ataku ale z prawej obrony jako prawonożny piłkarz już nie będzie tak kolorowo bo jego gra ograniczy się do obiegania yamala zamiast dryblingów
0
I cyk dro z ligą mistrzów
0
@rafal3030 Alvarez chciał grać więcej dlatego odszedł i ktokolwiek oby nie ten kretyn osimhen
2
Najciekawsze w tym meczu to były rzuty karne
1
@orgazm44 ten sezon nie jest już tak dobry w jego wykonaniu
4
Finał ligi mistrzów, nie ma nawet 20 a ja zaraz zasnę oglądając to
4
Dro ma szansę na ligę mistrzów
1
Christensen ma już nowy kontrakt?
0
@novy1899 z tym christensen to nie wiadomo nic bo niby miał zostać ale cisza o tym póki co
2
Sami się podłożyli z tymi postami a teraz obrywają własną bronią a ciekawe co by się wydarzyło gdyby ten Alvarez rzeczywiście trafił do Barcelony
0
@orgazm44 jeśli musieli sprzedać kogoś to może nie chcieli ryzykować kontuzja i dlatego nie grał skoro oni i tak o nic nie walczyli w tych ostatnich meczach
4
@Macior79 kreatywna księgowość Arthur do juve a my od nich pjanica
1
@ousmanedembele10 zmiennik yamala który zarabia tak dużo i gra kilka spotkań w sezonie?
0
@MagdJanko co z tego że on jest wysoki i szybko biega skoro nie presuje a jego wykończenie to petarda obok bramki
0
To niech teraz wyjdzie i powie że nie chce do Barcelony i po problemie a jeśli tego nie zrobi to reszta okienka będzie tak wyglądać aż do transferu lub końca okienka
0
@ShawnC de jong-/bernal lub gavi ,rapha/Gordon a bilva będzie tylko zmiennikiem i trzeba będzie znaleźć kolejnego zmiennika jak np roony jeśli go nie sprzedają teraz
5
Dobrze by było wykupić virgiliego żeby zachować nad nim kontrolę bo pewnie zmieni klub w tym okienku
1
Albo sprawi że zaczną grać niesamowicie albo nie wytrzyma do końca roku
0
Jeśli chcą nowego obrońcy to po co ten christensen
9
Jeszcze trochę i skład reprezentacji Hiszpanii to będzie cały skład Barcelony
1
@Fog_W_1899 albo kupimy obu i władze atletico się zesraja jak to mają w zwyczaju
3
@KobeFR typ grał w getafe to wiele tłumaczy ale też jest wychowankiem La masii i rozwijał się w Brighton
0
@Oskar28 skoro wymuszał transfer to czemu nikt z topu go nie kupił tylko galata przecież gdyby był taki dobry to dla klubu z premier league taki wydatek to żaden problem a on od zawsze mówi że marzy o grze w lidze angielskiej