0

@Arekvip a po co ci frimpong który tylko szybko biega a do tego miał kilka kontuzji w tym sezonie

0

@Arczi57 to dużo mówi o twojej wiedzy na jego temat skoro pytasz kto będzie biegał

11

Moim zdaniem głupota byłoby go odpuścić skoro to tylko 7 mln

3

Nr. 1 Marcus Nr. 2 cancelo Nr. 3 ferran za całą akcję ale dziwi mnie liczba głosów na gołe lewego bo była to zwykła główka jakich wiele

0

@Korek365 był nim w monaco i na początku przygody z city a później sporadycznie też tam grał co wystarczy żeby czasami odciążyć yamala (170 meczów ma prawym skrzydle i 60 na prawej pomocy ) raczej da radę

17

Jeśli roony chce odejść to Silva może być zmiennikiem yamalka i w razie kontuzji też innych zawodników

2

Piłkarz dobry ale jego wykończenie to poziom niżej niż nawet ferran czy rashford bo potrafi nie trafić do pustej bramki

0

Cancelo grał bardzo dobrze na lewej obronie ale głównie w ataku ale z prawej obrony jako prawonożny piłkarz już nie będzie tak kolorowo bo jego gra ograniczy się do obiegania yamala zamiast dryblingów

0

I cyk dro z ligą mistrzów

0

@rafal3030 Alvarez chciał grać więcej dlatego odszedł i ktokolwiek oby nie ten kretyn osimhen

2

Najciekawsze w tym meczu to były rzuty karne

1

@orgazm44 ten sezon nie jest już tak dobry w jego wykonaniu

4

Finał ligi mistrzów, nie ma nawet 20 a ja zaraz zasnę oglądając to

4

Dro ma szansę na ligę mistrzów

1

Christensen ma już nowy kontrakt?

0

@novy1899 z tym christensen to nie wiadomo nic bo niby miał zostać ale cisza o tym póki co

2

Sami się podłożyli z tymi postami a teraz obrywają własną bronią a ciekawe co by się wydarzyło gdyby ten Alvarez rzeczywiście trafił do Barcelony

0

@orgazm44 jeśli musieli sprzedać kogoś to może nie chcieli ryzykować kontuzja i dlatego nie grał skoro oni i tak o nic nie walczyli w tych ostatnich meczach

4

@Macior79 kreatywna księgowość Arthur do juve a my od nich pjanica

1

@ousmanedembele10 zmiennik yamala który zarabia tak dużo i gra kilka spotkań w sezonie?

0

@MagdJanko co z tego że on jest wysoki i szybko biega skoro nie presuje a jego wykończenie to petarda obok bramki

0

To niech teraz wyjdzie i powie że nie chce do Barcelony i po problemie a jeśli tego nie zrobi to reszta okienka będzie tak wyglądać aż do transferu lub końca okienka

0

@ShawnC de jong-/bernal lub gavi ,rapha/Gordon a bilva będzie tylko zmiennikiem i trzeba będzie znaleźć kolejnego zmiennika jak np roony jeśli go nie sprzedają teraz

5

Dobrze by było wykupić virgiliego żeby zachować nad nim kontrolę bo pewnie zmieni klub w tym okienku

1

Albo sprawi że zaczną grać niesamowicie albo nie wytrzyma do końca roku

0

Jeśli chcą nowego obrońcy to po co ten christensen

9

Jeszcze trochę i skład reprezentacji Hiszpanii to będzie cały skład Barcelony

1

@Fog_W_1899 albo kupimy obu i władze atletico się zesraja jak to mają w zwyczaju

3

@KobeFR typ grał w getafe to wiele tłumaczy ale też jest wychowankiem La masii i rozwijał się w Brighton

0

@Oskar28 skoro wymuszał transfer to czemu nikt z topu go nie kupił tylko galata przecież gdyby był taki dobry to dla klubu z premier league taki wydatek to żaden problem a on od zawsze mówi że marzy o grze w lidze angielskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?