1

@kinioo LB to konieczność bo jest tylko balde a transfer RB oznacza już chyba koniec kounde

2

@Romario87 może twierdzi że obrońcy są dobrzy tylko problemem jest pressing

0

@Norbiidolyamal yamal /bilva a roony wypożyczenie

0

@SirChuck już jest koniec bo oni mogą grać na dokładnie tych samych pozycjach a tylko jeden z nich biega i to praktycznie tyle co rapha

0

@SenseiFCB to jakie ty mecze oglądasz

2

@SenseiFCB przecież grali z nami 3 razy w poprzednim sezonie

1

Typ chce grać tu od zawsze i mógłby być zmiennikiem ja wiele pozycji a wiadomo jak to u nas ze zdrowiem piłkarzy ale wtedy roony musi szukać klubu

0

@gracianho7 potrzebny jest typowy napastnik a nie rashford

2

@RosjaninBut etta eyong?

0

Gordon pochwalił styl gry Barcelony po pierwszym meczu i stwierdzili że go kupią

0

@kaamil1910 prędzej rotacja bo gdzie zagra wtedy fermin i olmo

2

@Zmijas96 jeśli przyjdzie Gordon to rashforda nie wykupią

0

@Agrafka słyszałeś kiedyś o ffp ? Newcastle już rok temu miało z nim duże problemy a teraz nie ma żadnych pucharów

4

@addept albo kolejnego bramkarza bo mamy tylko 5

2

W którym świecie on jest podobny do lewego skoro Pedro mógłby zagrać nawet na skrzydle z jego dryblingiem a lewy to typowa 9 z wykończeniem i wyczuciem czasu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Załóżmy że on przyjdzie to traktujemy go jako nowa 9 czy w miejsce rashforda

1

@Salazar ja wiem o tym meczu tylko przez artykuły na tej stronie

0

Mecz dzisiaj i nadal można dostać bilety ? Chyba średnie zainteresowanie ma ten mecz

1

Trzeba wypożyczyć kuzynów bo w 4 lidze to oni się nie rozwinął

0

@gracianho7 LS i napastnik na kontry

0

@gracianho7 rash wątpię , cancelo pewnie tak ale bliżej końca okienka,senesi to już chyba totki, o bilvie jest straszna cisza i chyba bliżej jest atleti ,Gordon jest szansa ale jakoś mnie nie przekonuje, fati miał odejść ale teraz chyba coraz większe szanse są że zostanie i powalczy o skład , ter Stegen wątpię ale mam nadzieję że go wywalą gdziekolwiek a casado też raczej chce zostać i musiałby dostać info że nie ma miejsca dla niego

0

@mkl87 zobacz staty w lidze mistrzów

4

@PJ777 jaki obrońca ? Przecież to skrzydłowy/napastnik

1

@Borneo co komentarz podajesz praktycznie te same argumenty i rozumiem że cytujesz kloppa bo to topowy trener ale nie każdy topowy obrońca musi być szybki i wysoki ( lisandro Martinez 175 cm wzrostu był w stanie zatrzymać haalanda który ma 195 cm tak samo jak van de Ven nie ważne od formy Tottenhamu nie jest najlepszym obrońca świata a nawet w reprezentacji często sadzają go na ławce kosztem wolniejszych obrońców , dan Burn na 2 metry wzrostu ale jest tylko średnim stoperem) bo liczy coś więcej niż tylko wzrost czy szybkość a tego ewidentnie nie ma araujo czy balde i dlatego zamiast się rozwijać to mają regres

0

@Borneo cubarsi jest nadal nastolatiem który posadził na ławce twojego niesamowicie szybkiego i wysokiego araujo a w reprezentacji posadził łe normanda czy laporte którzy słabi nie są a słabych meczów kiwiora znalazłbym napewno więcej niż jeden bo to po prostu żadne wzmocnienie tej obrony i zwyczajnie nie ten poziom

0

Przy dobrej sytuacji finansowej można by było go kupić i gdzies wypożyczyć żeby jeszcze trochę podnieść jego cenę przed sprzedażą

7

No i wszystko wyjaśnił jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości

0

@Borneo co z tego że w Porto jest jednym z najlepszych skoro większość tej ligi to poziom polskiej ekstraklasy i fajnie że szybko biega ale oglądając go w reprezentacji często panikował z piłką przy nodze a do tego jego umiejętności defensywne nie wyglądały najlepiej

8

Za rok odchodzi Szczęsny a remiro skończy się kontrakt i byłby dobra opcja na zmiennika joana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?