Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kinioo LB to konieczność bo jest tylko balde a transfer RB oznacza już chyba koniec kounde
2
@Romario87 może twierdzi że obrońcy są dobrzy tylko problemem jest pressing
0
@Norbiidolyamal yamal /bilva a roony wypożyczenie
0
@SirChuck już jest koniec bo oni mogą grać na dokładnie tych samych pozycjach a tylko jeden z nich biega i to praktycznie tyle co rapha
0
@SenseiFCB to jakie ty mecze oglądasz
2
@SenseiFCB przecież grali z nami 3 razy w poprzednim sezonie
1
Typ chce grać tu od zawsze i mógłby być zmiennikiem ja wiele pozycji a wiadomo jak to u nas ze zdrowiem piłkarzy ale wtedy roony musi szukać klubu
0
@gracianho7 potrzebny jest typowy napastnik a nie rashford
2
@RosjaninBut etta eyong?
0
Gordon pochwalił styl gry Barcelony po pierwszym meczu i stwierdzili że go kupią
0
@kaamil1910 prędzej rotacja bo gdzie zagra wtedy fermin i olmo
2
@Zmijas96 jeśli przyjdzie Gordon to rashforda nie wykupią
0
@Agrafka słyszałeś kiedyś o ffp ? Newcastle już rok temu miało z nim duże problemy a teraz nie ma żadnych pucharów
4
@addept albo kolejnego bramkarza bo mamy tylko 5
2
W którym świecie on jest podobny do lewego skoro Pedro mógłby zagrać nawet na skrzydle z jego dryblingiem a lewy to typowa 9 z wykończeniem i wyczuciem czasu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Załóżmy że on przyjdzie to traktujemy go jako nowa 9 czy w miejsce rashforda
1
@Salazar ja wiem o tym meczu tylko przez artykuły na tej stronie
0
Mecz dzisiaj i nadal można dostać bilety ? Chyba średnie zainteresowanie ma ten mecz
1
Trzeba wypożyczyć kuzynów bo w 4 lidze to oni się nie rozwinął
0
@gracianho7 LS i napastnik na kontry
0
@gracianho7 rash wątpię , cancelo pewnie tak ale bliżej końca okienka,senesi to już chyba totki, o bilvie jest straszna cisza i chyba bliżej jest atleti ,Gordon jest szansa ale jakoś mnie nie przekonuje, fati miał odejść ale teraz chyba coraz większe szanse są że zostanie i powalczy o skład , ter Stegen wątpię ale mam nadzieję że go wywalą gdziekolwiek a casado też raczej chce zostać i musiałby dostać info że nie ma miejsca dla niego
0
@mkl87 zobacz staty w lidze mistrzów
4
@PJ777 jaki obrońca ? Przecież to skrzydłowy/napastnik
1
@Borneo co komentarz podajesz praktycznie te same argumenty i rozumiem że cytujesz kloppa bo to topowy trener ale nie każdy topowy obrońca musi być szybki i wysoki ( lisandro Martinez 175 cm wzrostu był w stanie zatrzymać haalanda który ma 195 cm tak samo jak van de Ven nie ważne od formy Tottenhamu nie jest najlepszym obrońca świata a nawet w reprezentacji często sadzają go na ławce kosztem wolniejszych obrońców , dan Burn na 2 metry wzrostu ale jest tylko średnim stoperem) bo liczy coś więcej niż tylko wzrost czy szybkość a tego ewidentnie nie ma araujo czy balde i dlatego zamiast się rozwijać to mają regres
0
@Borneo cubarsi jest nadal nastolatiem który posadził na ławce twojego niesamowicie szybkiego i wysokiego araujo a w reprezentacji posadził łe normanda czy laporte którzy słabi nie są a słabych meczów kiwiora znalazłbym napewno więcej niż jeden bo to po prostu żadne wzmocnienie tej obrony i zwyczajnie nie ten poziom
0
Przy dobrej sytuacji finansowej można by było go kupić i gdzies wypożyczyć żeby jeszcze trochę podnieść jego cenę przed sprzedażą
7
No i wszystko wyjaśnił jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości
0
@Borneo co z tego że w Porto jest jednym z najlepszych skoro większość tej ligi to poziom polskiej ekstraklasy i fajnie że szybko biega ale oglądając go w reprezentacji często panikował z piłką przy nodze a do tego jego umiejętności defensywne nie wyglądały najlepiej
8
Za rok odchodzi Szczęsny a remiro skończy się kontrakt i byłby dobra opcja na zmiennika joana