Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chcą nowego obrońcy to po co ten christensen
9
Jeszcze trochę i skład reprezentacji Hiszpanii to będzie cały skład Barcelony
1
@Fog_W_1899 albo kupimy obu i władze atletico się zesraja jak to mają w zwyczaju
3
@KobeFR typ grał w getafe to wiele tłumaczy ale też jest wychowankiem La masii i rozwijał się w Brighton
0
@Oskar28 skoro wymuszał transfer to czemu nikt z topu go nie kupił tylko galata przecież gdyby był taki dobry to dla klubu z premier league taki wydatek to żaden problem a on od zawsze mówi że marzy o grze w lidze angielskiej
0
@snoopy zastanów się przez chwilę co taki zawodnik robi w Turcji skoro jest taki niesamowity jak uważasz
19
No i od razu widać że to jednak Barcelona
0
Ajax bierzcie go najlepiej w pakiecie z pena
10
@orgazm44 jak Dembele odchodził z Barcelony to każdy twierdził że jest niezbyt inteligentny,leniwy i nieregularny a w PSG nic z tego nie ma potwierdzenie więc daj szansę Gordonowi zamiast narzekać
1
Skoro chcą więcej niż za griezmann to 120,1 mln
0
@Aequlibre haaland jest zbyt ważny dla city żeby mógł odejść i ma bardzo długi kontrakt dzięki któremu zarabia też chorą kasę a nawet gdyby przyszedł i Barca miała super sezon to myślisz że wygra walkę wewnątrz Barcelony z yamalem o złotą piłkę a jest jeszcze rapha czy pedri a w takim city nie ma nikogo poza nim już
0
@Aequlibre jeśli chcesz dobrego napastnika to musisz dużo wydać zwłaszcza jak gra w tej samej lidze a Alvarez jest bardzo dobry pod względem technicznym, dużo biega a do tego te jego strzału z dystansu i wolnych
0
@Aequlibre osimhen jest bardzo dobrym napastnikiem ale głupim i miał kilka odklejek co doprowadziło go tam gdzie jest zamiast premier league o której marzył
0
@Aequlibre tak chwalisz tego osimhena a nie dziwi cię że bierze go klub z Turcji a nie ktoś z topu?
2
@Guillegavira chce zarabiać bardzo dużo przez co nie doszedł do porozumienia z Liverpoolem a do tego on często popełnia błędy i jest drewniany , wystarczy poczytać opinie kibiców Liverpoolu ktorY w większości się cieszą że odchodzi
0
@Agrafka po niedzieli napewno
8
Zdecydowane nie dla konate a gvardiol będzie bardzo drogi pytanie czy nas stać
1
Fajnie że gra messi ale liczę na wygraną Hiszpanii
0
Póki co same plusy w tym okienku
2
Małe kluby za wszelką cenę chcą pokonać tych najlepszych żeby później wywalić się na jakiś sredniakach jak np sociedad w finale
3
Jak to mówię grubo albo wcale
1
@DamianPSV pewnie hall czyli lewy obrońca a gole strzelał nam elanga
0
@DJ6 Brown jest młody ale cena koło 50 mln
0
@MG2023 i najbardziej leniwy
1
@sylweste.r dlatego powinni go wypożyczyć i zobaczyć co z tego będzie i tak na nim nie możemy stracić bo to tylko 2,5 mln
0
@DJ6 wątpię że będzie jakiś turbo drogi cucurella ale jest też Grimaldo albo Brown z eintrachtu
0
@Siwy88 może i dobrze gra głową ale niestety tylko do tego jej używa i jak widać cały rynek niezbyt jest nim zainteresowany
2
@Eto'o9 R10 to byłby hit okienka
0
@DJ6 jeśli podpiszą kontrakt z Duńczykiem to nie ma szans na transfer obrońcy bez sprzedaży jednego z nich a zamiast cancelo może przyjść cucurella bo w Chelsea ma być rewolucja z Alonso
0
@Aequlibre nie jestem fanem tego transferu ale mam nadzieję że się pomylisz