0

Jeśli chcą nowego obrońcy to po co ten christensen

9

Jeszcze trochę i skład reprezentacji Hiszpanii to będzie cały skład Barcelony

1

@Fog_W_1899 albo kupimy obu i władze atletico się zesraja jak to mają w zwyczaju

3

@KobeFR typ grał w getafe to wiele tłumaczy ale też jest wychowankiem La masii i rozwijał się w Brighton

0

@Oskar28 skoro wymuszał transfer to czemu nikt z topu go nie kupił tylko galata przecież gdyby był taki dobry to dla klubu z premier league taki wydatek to żaden problem a on od zawsze mówi że marzy o grze w lidze angielskiej

0

@snoopy zastanów się przez chwilę co taki zawodnik robi w Turcji skoro jest taki niesamowity jak uważasz

19

No i od razu widać że to jednak Barcelona

0

Ajax bierzcie go najlepiej w pakiecie z pena

10

@orgazm44 jak Dembele odchodził z Barcelony to każdy twierdził że jest niezbyt inteligentny,leniwy i nieregularny a w PSG nic z tego nie ma potwierdzenie więc daj szansę Gordonowi zamiast narzekać

1

Skoro chcą więcej niż za griezmann to 120,1 mln

0

@Aequlibre haaland jest zbyt ważny dla city żeby mógł odejść i ma bardzo długi kontrakt dzięki któremu zarabia też chorą kasę a nawet gdyby przyszedł i Barca miała super sezon to myślisz że wygra walkę wewnątrz Barcelony z yamalem o złotą piłkę a jest jeszcze rapha czy pedri a w takim city nie ma nikogo poza nim już

0

@Aequlibre jeśli chcesz dobrego napastnika to musisz dużo wydać zwłaszcza jak gra w tej samej lidze a Alvarez jest bardzo dobry pod względem technicznym, dużo biega a do tego te jego strzału z dystansu i wolnych

0

@Aequlibre osimhen jest bardzo dobrym napastnikiem ale głupim i miał kilka odklejek co doprowadziło go tam gdzie jest zamiast premier league o której marzył

0

@Aequlibre tak chwalisz tego osimhena a nie dziwi cię że bierze go klub z Turcji a nie ktoś z topu?

2

@Guillegavira chce zarabiać bardzo dużo przez co nie doszedł do porozumienia z Liverpoolem a do tego on często popełnia błędy i jest drewniany , wystarczy poczytać opinie kibiców Liverpoolu ktorY w większości się cieszą że odchodzi

0

@Agrafka po niedzieli napewno

8

Zdecydowane nie dla konate a gvardiol będzie bardzo drogi pytanie czy nas stać

1

Fajnie że gra messi ale liczę na wygraną Hiszpanii

0

Póki co same plusy w tym okienku

2

Małe kluby za wszelką cenę chcą pokonać tych najlepszych żeby później wywalić się na jakiś sredniakach jak np sociedad w finale

3

Jak to mówię grubo albo wcale

1

@DamianPSV pewnie hall czyli lewy obrońca a gole strzelał nam elanga

0

@DJ6 Brown jest młody ale cena koło 50 mln

0

@MG2023 i najbardziej leniwy

1

@sylweste.r dlatego powinni go wypożyczyć i zobaczyć co z tego będzie i tak na nim nie możemy stracić bo to tylko 2,5 mln

0

@DJ6 wątpię że będzie jakiś turbo drogi cucurella ale jest też Grimaldo albo Brown z eintrachtu

0

@Siwy88 może i dobrze gra głową ale niestety tylko do tego jej używa i jak widać cały rynek niezbyt jest nim zainteresowany

2

@Eto'o9 R10 to byłby hit okienka

0

@DJ6 jeśli podpiszą kontrakt z Duńczykiem to nie ma szans na transfer obrońcy bez sprzedaży jednego z nich a zamiast cancelo może przyjść cucurella bo w Chelsea ma być rewolucja z Alonso

0

@Aequlibre nie jestem fanem tego transferu ale mam nadzieję że się pomylisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?