1

@FanVictoraIbarbo grał przecież w getafe gdzie tego uczą

0

@Volley można się dogadać że klub wypłaci mu różnice między wypłata w ajaxie a tą w Barcelonie

1

Może rozwiązać z nim kontrakt i wtedy ufa się go pozbyć

0

Ciekawe czy teraz jak będzie miał tyle wolnego to przyjedzie na jakiś meczyk na Camp Nou

3

Obaj kuzyni powinni pójść na wypożyczenie

0

@Hindus może chodzi o liczby Grimaldo i jego gole z wolnych , ja jak coś jestem za cucurella i tak tylko zgaduje jakie mogą być powody wyboru grimaldo

0

@liberoFCB jak chcesz sprzedać christensena jak do początku okienka transferowego skończy mu się kontrakt i będzie bez klubu

0

Mam nadzieję że nikt nie wpadnie na pomysł żeby kupić tego kretyna

0

@Luccas jest artykuł na tej stronie Alvarez vs osimhen

1

@19xavi93 obrońca ma bronić a w tym Grimaldo nie jest najlepszy a gole z wolnych to tylko miły dodatek

1

@Hindus może ze względu na cenę dzisiaj widzialem artykuł na meczykach że Grimaldo ma klauzulę 10 mln

1

W całym realu jest tylko jeden wzrost wartości i to jeszcze jakiegoś palaciosa

0

Ciekawe czy gariba dostanie szansę no podobno biega 36 km/h i ma prawie 190 a do tego lewo nożny śo

0

Teraz pewnie jeszcze to się nie wydarzy ale nie zaskoczy mnie taki transfer za kilka lat

0

Jeśli mamy wzmocnić obronę to Natan nie jest żadnym upgradem względem reszty obrońców , fajnie że biega szybko ale to nie znaczy że się dopasuje do tej wysokiej linii obrony

1

@beter2 a czy piłkarze którzy grają na mistrzostwach świata w ogóle zdążą na te sparingi ? Po ostatnim euro graliśmy praktycznie samymi juniorami te mecze a ten mundial będzie jeszcze dłuższy

1

W meczu Francji z WKS nasz były zawodnik kessie zrobił wyblok sędziemu i byli potrzebni lekarze

16

Joan nie popisał się przy tej bramce

0

To dobrze ale coś cicho o naszych bramkarzach

7

Casado mimo wszystko trochę minut zebrał w tym sezonie ciekawe czy dostanie szansę ktoś nowy czy będzie większa rotacja

2

@seba8101 Inter próbuje go kupić i cena ma być 55 mln

1

@RobertNieLewandowski odpoczynek pewnie tak jak pozostała dziewiątka

14

Takie 20 mln i procent to będzie dobra opcja

1

Był topowy ale ostatnio to ja nie wiem o czym on myśli bo napewno nie o piłce nożnej

2

@Macior79 w Hiszpanii każdy ma ale pewnie bardzo wysoką

1

Moim zdaniem yamal jest bardzo podobnym piłkarzem do Messiego ale też do neymara czy Ronaldinho chociaż jakością od Ronaldinho a zwłaszcza Messiego jest jeszcze daleko

0

Gra Rashforda to sinusoida pod każdym względem raz odda niesamowity strzał a następnym razem nie trafia na pustą bramkę , raz potrafi minął kilku zawodników żeby następnym razem wbiec prosto w trzech przeciwników , czasami ma ochotę presować a następnym razem chodzi po boisku i czeka na piłkę ale za to w każdym swoim występie wygląda jak zawodnik nie pasujący do tego stylu gry i reszty zawodników

1

@ShawnC chodzi mi bardziej o to że mogli wynegocjować większy procent

1

Oddali go za darmo i tylko 20 procent z następnego transferu

0

Guehi i Dias powinni być nową para stoperów city co może skłonić gvardiola do odejścia zwłaszcza że na ławce jest jeszcze khusanov i ake

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?