Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FanVictoraIbarbo grał przecież w getafe gdzie tego uczą
0
@Volley można się dogadać że klub wypłaci mu różnice między wypłata w ajaxie a tą w Barcelonie
1
Może rozwiązać z nim kontrakt i wtedy ufa się go pozbyć
0
Ciekawe czy teraz jak będzie miał tyle wolnego to przyjedzie na jakiś meczyk na Camp Nou
3
Obaj kuzyni powinni pójść na wypożyczenie
0
@Hindus może chodzi o liczby Grimaldo i jego gole z wolnych , ja jak coś jestem za cucurella i tak tylko zgaduje jakie mogą być powody wyboru grimaldo
0
@liberoFCB jak chcesz sprzedać christensena jak do początku okienka transferowego skończy mu się kontrakt i będzie bez klubu
0
Mam nadzieję że nikt nie wpadnie na pomysł żeby kupić tego kretyna
0
@Luccas jest artykuł na tej stronie Alvarez vs osimhen
1
@19xavi93 obrońca ma bronić a w tym Grimaldo nie jest najlepszy a gole z wolnych to tylko miły dodatek
1
@Hindus może ze względu na cenę dzisiaj widzialem artykuł na meczykach że Grimaldo ma klauzulę 10 mln
1
W całym realu jest tylko jeden wzrost wartości i to jeszcze jakiegoś palaciosa
0
Ciekawe czy gariba dostanie szansę no podobno biega 36 km/h i ma prawie 190 a do tego lewo nożny śo
0
Teraz pewnie jeszcze to się nie wydarzy ale nie zaskoczy mnie taki transfer za kilka lat
0
Jeśli mamy wzmocnić obronę to Natan nie jest żadnym upgradem względem reszty obrońców , fajnie że biega szybko ale to nie znaczy że się dopasuje do tej wysokiej linii obrony
1
@beter2 a czy piłkarze którzy grają na mistrzostwach świata w ogóle zdążą na te sparingi ? Po ostatnim euro graliśmy praktycznie samymi juniorami te mecze a ten mundial będzie jeszcze dłuższy
1
W meczu Francji z WKS nasz były zawodnik kessie zrobił wyblok sędziemu i byli potrzebni lekarze
16
Joan nie popisał się przy tej bramce
0
To dobrze ale coś cicho o naszych bramkarzach
7
Casado mimo wszystko trochę minut zebrał w tym sezonie ciekawe czy dostanie szansę ktoś nowy czy będzie większa rotacja
2
@seba8101 Inter próbuje go kupić i cena ma być 55 mln
1
@RobertNieLewandowski odpoczynek pewnie tak jak pozostała dziewiątka
14
Takie 20 mln i procent to będzie dobra opcja
1
Był topowy ale ostatnio to ja nie wiem o czym on myśli bo napewno nie o piłce nożnej
2
@Macior79 w Hiszpanii każdy ma ale pewnie bardzo wysoką
1
Moim zdaniem yamal jest bardzo podobnym piłkarzem do Messiego ale też do neymara czy Ronaldinho chociaż jakością od Ronaldinho a zwłaszcza Messiego jest jeszcze daleko
0
Gra Rashforda to sinusoida pod każdym względem raz odda niesamowity strzał a następnym razem nie trafia na pustą bramkę , raz potrafi minął kilku zawodników żeby następnym razem wbiec prosto w trzech przeciwników , czasami ma ochotę presować a następnym razem chodzi po boisku i czeka na piłkę ale za to w każdym swoim występie wygląda jak zawodnik nie pasujący do tego stylu gry i reszty zawodników
1
@ShawnC chodzi mi bardziej o to że mogli wynegocjować większy procent
1
Oddali go za darmo i tylko 20 procent z następnego transferu
0
Guehi i Dias powinni być nową para stoperów city co może skłonić gvardiola do odejścia zwłaszcza że na ławce jest jeszcze khusanov i ake