2

Powinien zostać bo bardziej pasuje do stylu gry niż araujo a inigo robi się za stary już

0

@th@les nkunku w Lipsku to był kot ale w Chelsea to jest jakieś nieporozumienie

2

Martin out Grimaldo in i mamy bardzo dobrze obsadzone boki obrony

0

@Comentateiro Flick musi zrozumieć że nie z każdym przeciwnikiem Barcelona musi dominować i jak cofnie się i zagra na kontry to nic się nie stanie złego

3

Wydaje mi się że kiedyś Guardiola będzie chciał zostać selekcjonerem więc może Hiszpania będzie dostępna

1

@th@les nkunku z Lipska jak najbardziej tak ale nkunku z Chelsea jest gorszym piłkarzem niż fermin

0

@axegrinder Torre odejdzie pewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?