Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FabianekMrozek Barcelona w poprzednim sezonie wygrała 3 trofea a Bilbao skompromitowało się z united
2
@AndreSantos albo udawać że go chcą żeby później kupić kogokolwiek innego
0
@Sebaldek od początku wolałem transfer diaza ale gdyby przyszedł Nico też byłoby okej bo po prostu potrzebuje typowego ls
1
@Castro jesli wystrzeli to znajdą się chętni ale jak będzie miał kolejny tak słaby sezon to może zakopać się na długo w tym athleticu
2
@AndreSantos patrząc na jego dotychczasową karierę przeciwko Barcelonie to sprawia problemy tylko przy negocjacjach transferu
14
Szkoda że się nie udało ale Nico to żaden zbawiciel żeby teraz rozpaczać i prędzej czy później znajdzie się ktoś lepszy w szkółce lub na rynku
1
@KibicBarcy84 na Nico byli chętni przez niska klauzule a nie jego wielką jakość przecież nikt nie kupi typa za 100 mln który strzela tylko 5 goli przecież pau Victor ma 2
0
@Szogi do takiej gry mamy już raphinie ale jednak potrzebujemy kogoś kto zejdzie do środka na strzał
2
@messi 94 jaka liga Europy jak oni dostali od tragicznego united wiec co najwyżej liga konferencji czeka
3
@Castro kto kupi ci skrzydłowego z 5 golami za 100 mln chyba tylko united i arabia
1
@Mieszo lookman Simons fofana z lyonu
6
Ciekawe jak zmienia się relacje w kadrze po tym cyrku z Nico
0
@Szogi bakayoko nie ta strona
0
@Fresz86 przecież leao to leń
0
@Arcybiskup Como ma kasy jak lodu wiec nie sprzeda go rok po transferze
1
@KamilS689 przecież spadli wiec jak myślisz na co ich stać
1
Nico nie jest topowym skrzydłowym jego jedynym atutem była niska klauzula i to tyle
0
@maikeru pod jakim względem jest lepszy bo chyba nie liczb
1
@jarcy Diaz jest zdecydowanie lepszy niż leao
0
Przynajmniej skończy się ta cała saga raz na zawsze
1
@Murazor cudze chwalicie swego nie znacie jakos tam brzmi to przysłowie i tutaj ma zastosowanie
1
@torondirn patrząc na ostatni sezon to ferran jest bardziej przydatnym piłkarzem niż rashford który jest leniwy
2
Nawet jeśli mamy go sprzedać to napewno nie do Chelsea
0
Dopóki mamy tylko lewego na ataku ferran musi zostać
0
Najlepiej byłoby pozbyć się Martina i ściągnąć Nico i Grimaldo i skład będzie gotowy
0
Chyba zacznę oglądać as monaco
0
@Kamazinho no o niego mi właśnie chodzi
0
Gdyby tak połączyć christensena i araujo w jednego obrońcę wyszedłby z tego top piłkarz a tak mamy dwie szklanki i do tego z dużymi wadami
0
Tylko po co on nam skoro mamy młodszego kounde i zmiennika garcie
0
Uwierzę jak zobaczę go w składzie Barcelony coraz częściej romano pisze bzdury