2

@FabianekMrozek Barcelona w poprzednim sezonie wygrała 3 trofea a Bilbao skompromitowało się z united

2

@AndreSantos albo udawać że go chcą żeby później kupić kogokolwiek innego

0

@Sebaldek od początku wolałem transfer diaza ale gdyby przyszedł Nico też byłoby okej bo po prostu potrzebuje typowego ls

1

@Castro jesli wystrzeli to znajdą się chętni ale jak będzie miał kolejny tak słaby sezon to może zakopać się na długo w tym athleticu

2

@AndreSantos patrząc na jego dotychczasową karierę przeciwko Barcelonie to sprawia problemy tylko przy negocjacjach transferu

14

Szkoda że się nie udało ale Nico to żaden zbawiciel żeby teraz rozpaczać i prędzej czy później znajdzie się ktoś lepszy w szkółce lub na rynku

1

@KibicBarcy84 na Nico byli chętni przez niska klauzule a nie jego wielką jakość przecież nikt nie kupi typa za 100 mln który strzela tylko 5 goli przecież pau Victor ma 2

0

@Szogi do takiej gry mamy już raphinie ale jednak potrzebujemy kogoś kto zejdzie do środka na strzał

2

@messi 94 jaka liga Europy jak oni dostali od tragicznego united wiec co najwyżej liga konferencji czeka

3

@Castro kto kupi ci skrzydłowego z 5 golami za 100 mln chyba tylko united i arabia

1

@Mieszo lookman Simons fofana z lyonu

6

Ciekawe jak zmienia się relacje w kadrze po tym cyrku z Nico

0

@Szogi bakayoko nie ta strona

0

@Fresz86 przecież leao to leń

0

@Arcybiskup Como ma kasy jak lodu wiec nie sprzeda go rok po transferze

1

@KamilS689 przecież spadli wiec jak myślisz na co ich stać

1

Nico nie jest topowym skrzydłowym jego jedynym atutem była niska klauzula i to tyle

0

@maikeru pod jakim względem jest lepszy bo chyba nie liczb

1

@jarcy Diaz jest zdecydowanie lepszy niż leao

0

Przynajmniej skończy się ta cała saga raz na zawsze

1

@Murazor cudze chwalicie swego nie znacie jakos tam brzmi to przysłowie i tutaj ma zastosowanie

1

@torondirn patrząc na ostatni sezon to ferran jest bardziej przydatnym piłkarzem niż rashford który jest leniwy

2

Nawet jeśli mamy go sprzedać to napewno nie do Chelsea

0

Dopóki mamy tylko lewego na ataku ferran musi zostać

0

Najlepiej byłoby pozbyć się Martina i ściągnąć Nico i Grimaldo i skład będzie gotowy

0

Chyba zacznę oglądać as monaco

0

@Kamazinho no o niego mi właśnie chodzi

0

Gdyby tak połączyć christensena i araujo w jednego obrońcę wyszedłby z tego top piłkarz a tak mamy dwie szklanki i do tego z dużymi wadami

0

Tylko po co on nam skoro mamy młodszego kounde i zmiennika garcie

0

Uwierzę jak zobaczę go w składzie Barcelony coraz częściej romano pisze bzdury

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?