Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Patry10 mogli by sprzedać każdego kto jest coś warty i wyjść z długów ale wybrali bardziej ryzykowna opcje które póki co się opłaca
0
@wacha93 to już lepiej lepiej ferrana tam ustawiać lub fermina
1
@natanvip po takim sezonie to większość skrzydłowych jest przynajmniej poziom niżej a kogoś musimy kupić
1
Liverpool szaleje w tym okienku
0
@krzakov o atletico też było info że kupili baene np a pozostali to bez podjazdu są na dłuższą metę
0
@LinekMichal jednak z jakiegoś powodu Grimaldo dopiero w wieku 28 lat trafił do top 5 ligi i to głównie dlatego że był wolnym zawododnikiem
0
@barceloniak_radom nie każdy jest cichy jak Pedri i to też różnicy aż 5 lat w tym wieku to dużo
0
@LinekMichal po co opłacić tyle kasy żeby młodszy i z większym potencjałem piłkarz grzał ławę
0
@333tricampeones333 graliśmy z nimi 3 razy i w tym meczu 5-4 yamal nie popisał się specjalnie
0
@krzakov to jednak nasz rywal a w Barcelonie nic się nie dzieje nowego
0
Jeden chwali imprezę i narzeka na to stowarzyszenie a drugi mówi o wykorzystaniu i składa sprawę na policję
1
@AxelF ja nawet nie oglądałem tego meczu i mi to obojętne tak naprawdę
2
@jamesbond6 zanim oni dojrzeją to olmo i raphinia będą po 30
0
@Pedryrodryges rezerwy będą w 4 lidze a guille musi jak najszybciej odejść na wypożyczenie bo nie ma szans się przebić
0
@Marek1973 przeszkadza ci PSG ale Chelsea zbudowana na rosyjskiej kasie już nie
0
@kinioo skoro są piłkarzami Barcelony to co w tym tajemniczego
0
@th@les może chcą sprawdzić ich do zimy i ewentualnie wtedy kogoś odpalić bo inaczej niż dawno powinni ogłosić nowego kapitana j zabrać mu nr
0
@Barceloniarz987 teoretycznie tak ale skoro on już w Chelsea ma tyle kontuzja a do tego zadania dużo to już lepiej rashford poza tym nkunku to pozycja Simonsa
0
@Faro jak debiutował w pierwszej drużynie to grał na skrzydle
0
@Faro Toni to chyba pozycja yamala bardziej niż środek pomocy
0
Czy napewno Flick go nie chcę skoro dalej ma opaskę i nr 1 ?
0
@addept rashford jest piłkarzem bardzo samolubnym ale zdecydowanie potrafi się kiwać o schodzić ja strzał z prawej nogi co zrobi miejsce balde
1
@th@les a może właśnie Flick nie chcę go odsuwać od składu tylko pozwoli walczyć o skład
0
@Coveta rashford był w takiej samej sytuacji co Fati
1
@fenix1983 widziałem doklsownke kilka spotkań jego i potrafi zrobić wrażenie ale czy to nie będzie przesada z kolejnym nastolatkiem w składzie potrzeba też doświadczenia
0
@Alan_fcbfan obecna piłka nożna to pressing i Messi się po prostu do tego nie nadaje już a raphinia jest idealny do tego stylu
2
@Chudini123 przyjedzie na pierwszy mecz z nami
0
@RumbleDelivery jeśli zagra kolejny dobry sezon to będzie tylko droższy a jednak to póki co wielka niewiadoma
0
@bolplast casado lub fermina sprzedasz za 60 mln mniej więcej co nadal nie daje gwarancji czy będziemy w ffp a do tego ter Stegen i araujo mają za sobą słabe sezony i dlatego nie ma chętnych
2
Imprezowania mu nikt nie zabroni ale mam nadzieję że będzie to z głową i bez pozwów