2

@Patry10 mogli by sprzedać każdego kto jest coś warty i wyjść z długów ale wybrali bardziej ryzykowna opcje które póki co się opłaca

0

@wacha93 to już lepiej lepiej ferrana tam ustawiać lub fermina

1

@natanvip po takim sezonie to większość skrzydłowych jest przynajmniej poziom niżej a kogoś musimy kupić

1

Liverpool szaleje w tym okienku

0

@krzakov o atletico też było info że kupili baene np a pozostali to bez podjazdu są na dłuższą metę

0

@LinekMichal jednak z jakiegoś powodu Grimaldo dopiero w wieku 28 lat trafił do top 5 ligi i to głównie dlatego że był wolnym zawododnikiem

0

@barceloniak_radom nie każdy jest cichy jak Pedri i to też różnicy aż 5 lat w tym wieku to dużo

0

@LinekMichal po co opłacić tyle kasy żeby młodszy i z większym potencjałem piłkarz grzał ławę

0

@333tricampeones333 graliśmy z nimi 3 razy i w tym meczu 5-4 yamal nie popisał się specjalnie

0

@krzakov to jednak nasz rywal a w Barcelonie nic się nie dzieje nowego

0

Jeden chwali imprezę i narzeka na to stowarzyszenie a drugi mówi o wykorzystaniu i składa sprawę na policję

1

@AxelF ja nawet nie oglądałem tego meczu i mi to obojętne tak naprawdę

2

@jamesbond6 zanim oni dojrzeją to olmo i raphinia będą po 30

0

@Pedryrodryges rezerwy będą w 4 lidze a guille musi jak najszybciej odejść na wypożyczenie bo nie ma szans się przebić

0

@Marek1973 przeszkadza ci PSG ale Chelsea zbudowana na rosyjskiej kasie już nie

0

@kinioo skoro są piłkarzami Barcelony to co w tym tajemniczego

0

@th@les może chcą sprawdzić ich do zimy i ewentualnie wtedy kogoś odpalić bo inaczej niż dawno powinni ogłosić nowego kapitana j zabrać mu nr

0

@Barceloniarz987 teoretycznie tak ale skoro on już w Chelsea ma tyle kontuzja a do tego zadania dużo to już lepiej rashford poza tym nkunku to pozycja Simonsa

0

@Faro jak debiutował w pierwszej drużynie to grał na skrzydle

0

@Faro Toni to chyba pozycja yamala bardziej niż środek pomocy

0

Czy napewno Flick go nie chcę skoro dalej ma opaskę i nr 1 ?

0

@addept rashford jest piłkarzem bardzo samolubnym ale zdecydowanie potrafi się kiwać o schodzić ja strzał z prawej nogi co zrobi miejsce balde

1

@th@les a może właśnie Flick nie chcę go odsuwać od składu tylko pozwoli walczyć o skład

0

@Coveta rashford był w takiej samej sytuacji co Fati

1

@fenix1983 widziałem doklsownke kilka spotkań jego i potrafi zrobić wrażenie ale czy to nie będzie przesada z kolejnym nastolatkiem w składzie potrzeba też doświadczenia

0

@Alan_fcbfan obecna piłka nożna to pressing i Messi się po prostu do tego nie nadaje już a raphinia jest idealny do tego stylu

2

@Chudini123 przyjedzie na pierwszy mecz z nami

0

@RumbleDelivery jeśli zagra kolejny dobry sezon to będzie tylko droższy a jednak to póki co wielka niewiadoma

0

@bolplast casado lub fermina sprzedasz za 60 mln mniej więcej co nadal nie daje gwarancji czy będziemy w ffp a do tego ter Stegen i araujo mają za sobą słabe sezony i dlatego nie ma chętnych

2

Imprezowania mu nikt nie zabroni ale mam nadzieję że będzie to z głową i bez pozwów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?