Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@krzak82 to dopiero pierwszy taki turniej nie wiadomo nawet jeszcze jak wpłynie na sezon drużyn które tam grały
19
Rozmawiałem z rashfordem i karę zapłaci romano jak transfer nie dojdzie do skutku
0
@th@les za rok dostanie szansę więcej młodych bo będzie mundial i później wrócę do drużyn
0
@Kapitan9 na mecze pucharowe to chyba lepiej od razu spróbować tego torrentsa zamiast 24 latka bez potencjału
0
@dudek89 tu raczej chodzi o poziom i specyfikę la liga bo pierwszy mecz z drużyną z premier league i Antony znowu wyglądał jak w united
0
@BORO_12 Flick chciał wzmocnić LO i PO ale przy naszej sytuacji finansowej to chyba lepiej wzmocnić LO ewentualnie kupić kogoś kto może grać na obu pozycjach
6
@RosjaninBut ericowi można ufać grał dobrze a araujo i christensen stoczą walkę o pozostanie w drużynie na dłużej
0
@Kapitan9 tylko wtedy po co nam fort i martin
4
@wariacik96 cancelo to też dobra opcja a może nawet lepsza bo może grać na obu bokach obrony
0
@HypeR przekonamy się pewnie w meczu z visel Kobe i jeśli tam pokaże się z dobrej strony to ma szansę na grę w pierwszej drużynie
0
@Messiasz2 może trenować w ośrodku treningowym przecież romeu też zostaje
2
Nie jestem jego fanem ale skoro już tu jest to oczywiście będę mu kibicował
0
To ile w końcu jest tych miejsc skoro kuzyni nadal mają szansę lecieć
12
Szybko pękł ten balonik
0
Po co pau Victor leci do Azji skoro napewno odchodzi
1
@Cules69 jeśli w jednym zdaniu narzekasz że yamal nie wraca do obrony a rashford który w ostatnich latach jest bardziej znany z lenistwa niż jakości ma wracać to już wiadomo żeby nie brać tego na poważnie
0
@Gibbon_FCB ja pamiętam jak dostał karę 750 tys od united za olanie treningu z powodu "choroby " i imprezowanie w Belfaście do samego rana 24 h przed meczem
1
Jeśli Martin ma kontuzje to po co on leci na to tournee
0
@Terroriser patrząc na to ile chce zarabiać to te statystyki nadal są średnie
5
Masa klubów wypoczycza piłkarzy nawet te bogate jak Bayern i to nie dlatego że nie mają masy tylko lepiej sprawdzić piłkarza przed wydaniem kasy
0
@Terroriser 4 gole i 6 asyst to nie są statystyki które robią wrażenie na mnie zwłaszcza za taką kasę
0
@[Oli] patrząc jak obecnie ważny jest presing to dobrze że gra już poza Europą
6
Jeśli to prawda to średnie te warunki dla nas
0
@maikeru ma umiejętności ale to taki Dembele który jeszcze pije i imprezuje
2
Po co komu dumfries skoro i tak będzie grzać ławkę, potrzebujemu lewego obrońcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Macior79 jeśli dobrze się przyjrzysz to obok rashforda jest tam lewy i ferran więc dość logiczne że to napastnik
5
@Hadim czemu zdjąć skoro to właśnie tam wykręcił chore liczby
4
@4Fabregas4 fatiego i rashforda wiele łączy ale z całą sympatią do ansu to Marcus jest przynajmniej półkę wyżej
0
@Carlosss slabsze drużyny bronią we własnym polu karnym i nie ma miejsca na te krosy a na mocne pewnie dalej będzie wychodził raphinia