2

@krzak82 to dopiero pierwszy taki turniej nie wiadomo nawet jeszcze jak wpłynie na sezon drużyn które tam grały

19

Rozmawiałem z rashfordem i karę zapłaci romano jak transfer nie dojdzie do skutku

0

@th@les za rok dostanie szansę więcej młodych bo będzie mundial i później wrócę do drużyn

0

@Kapitan9 na mecze pucharowe to chyba lepiej od razu spróbować tego torrentsa zamiast 24 latka bez potencjału

0

@dudek89 tu raczej chodzi o poziom i specyfikę la liga bo pierwszy mecz z drużyną z premier league i Antony znowu wyglądał jak w united

0

@BORO_12 Flick chciał wzmocnić LO i PO ale przy naszej sytuacji finansowej to chyba lepiej wzmocnić LO ewentualnie kupić kogoś kto może grać na obu pozycjach

6

@RosjaninBut ericowi można ufać grał dobrze a araujo i christensen stoczą walkę o pozostanie w drużynie na dłużej

0

@Kapitan9 tylko wtedy po co nam fort i martin

4

@wariacik96 cancelo to też dobra opcja a może nawet lepsza bo może grać na obu bokach obrony

0

@HypeR przekonamy się pewnie w meczu z visel Kobe i jeśli tam pokaże się z dobrej strony to ma szansę na grę w pierwszej drużynie

0

@Messiasz2 może trenować w ośrodku treningowym przecież romeu też zostaje

2

Nie jestem jego fanem ale skoro już tu jest to oczywiście będę mu kibicował

0

To ile w końcu jest tych miejsc skoro kuzyni nadal mają szansę lecieć

12

Szybko pękł ten balonik

0

Po co pau Victor leci do Azji skoro napewno odchodzi

1

@Cules69 jeśli w jednym zdaniu narzekasz że yamal nie wraca do obrony a rashford który w ostatnich latach jest bardziej znany z lenistwa niż jakości ma wracać to już wiadomo żeby nie brać tego na poważnie

0

@Gibbon_FCB ja pamiętam jak dostał karę 750 tys od united za olanie treningu z powodu "choroby " i imprezowanie w Belfaście do samego rana 24 h przed meczem

1

Jeśli Martin ma kontuzje to po co on leci na to tournee

0

@Terroriser patrząc na to ile chce zarabiać to te statystyki nadal są średnie

5

Masa klubów wypoczycza piłkarzy nawet te bogate jak Bayern i to nie dlatego że nie mają masy tylko lepiej sprawdzić piłkarza przed wydaniem kasy

0

@Terroriser 4 gole i 6 asyst to nie są statystyki które robią wrażenie na mnie zwłaszcza za taką kasę

0

@[Oli] patrząc jak obecnie ważny jest presing to dobrze że gra już poza Europą

6

Jeśli to prawda to średnie te warunki dla nas

0

@maikeru ma umiejętności ale to taki Dembele który jeszcze pije i imprezuje

2

Po co komu dumfries skoro i tak będzie grzać ławkę, potrzebujemu lewego obrońcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Macior79 jeśli dobrze się przyjrzysz to obok rashforda jest tam lewy i ferran więc dość logiczne że to napastnik

5

@Hadim czemu zdjąć skoro to właśnie tam wykręcił chore liczby

4

@4Fabregas4 fatiego i rashforda wiele łączy ale z całą sympatią do ansu to Marcus jest przynajmniej półkę wyżej

0

@Carlosss slabsze drużyny bronią we własnym polu karnym i nie ma miejsca na te krosy a na mocne pewnie dalej będzie wychodził raphinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?