Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wątpię w czyste konto więc stawiam że będzie 4-1 dla nas
0
Widzial ktoś jak żałośnie wyglądało Bilbao na tle Arsenalu wiadomo to niby tylko towarzyski ale za tydzień już liga wraca
0
Może kiedyś fabregas za flicka
1
Como to jakościowa i bardzo ofensywa drużyna a Mallorca to raczej tego przeciwieństwo
0
@Matej klub otwarcie chce się go pozbyć więc jaka walka o miejsce w składzie niby
0
@Tomek54321 wydaje mi się że ciężko żeby ter Stegen którego chcą się pozbyć na siłę mógł wywalić z drużyny kogokolwiek
0
Przecież to wygląda teraz jak szantaż podpisujesz albo zabieramy opaskę
0
@waletpl nikt nie kupi bramkarza po takich kontuzjach i będziemy się z nim bujać 3 lata jeszcze
3
@Faro gdyby Barcelona byłaby w dobrej sytuacji finansowej to jego odejście byłoby naturalne i przyszedłby ktoś nowy a przez brak kasy inigo był najpewniejszym z naszych środkowych obrońców
0
Rozwiążcie z nim kontrakt i po problemie
1
Z jednej strony inigo miał bardzo dobry sezon ale z drugiej też popełnił masę błędów i kolejny sezon pewnie byłby jeszcze gorszy
2
@TR3YWAY ale też inigo i cubarsiemu nie zapominaj
3
@Nightraider Barcelona ma ostatnio więcej szczęścia niż rozumu więc może znowu się udać
2
@Nightraider odejście gundogan wyszło na plus może teraz będzie tak samo
1
@Hadim to co deco chce nie ma większego znaczenia bo nie potrafi tego zrobić a David pewnie chciałby gwarancji rejestracji tak samo jak Diaz i nico
2
@kejdzi różne strefy czasowe różne klimaty różne nawierzchnie to pewnie ma wpływ a do tego olmo to olmo
0
@Nightraider nikt nie spodziewał się odejścia inigo i to jest największy problem obecnie
1
@Hadim transfer za darmo brzmi fajnie ale to wiąże się z większą tygodniówka i dużą premią za podpis a jak wszyscy wiemy nie mamy kasy i pytanie czy sam David chce być zmiennikiem lewego i ferrana
1
Guille i toni mogą się przydać
13
Toni i guille jednak mogą sie przydać
9
@Hadim przecież nie mamy kasy na nic więc jak mają kogoś kupić weź się zastanów chwilę zamiast narzekać
4
Nowy puyolek tylko żeby zdrowie miał lepsze
6
Ale zaczyna się ten sezon ciężko będzie powtórzyć ten ostatni
19
@pacior95 jeśli to prawda że miał zapis w kontrakcie o odejściu gdziekolwiek poza Hiszpanie czy Europę to zdecydowanie tego chciał i o tym myślał już przy podpisaniu kontraktu
0
Moim zdaniem powinien wygrać Dembele ale ludzie będą kierować się nie tylko tym sezonem ale też tym jaki był i co robił Dembele wcześniej więc to nie jest takie pewne kto wygra
0
@Kapitan9 ostatnie zdjęcie z dziewczyną na story to te z Korei jeszcze więc to raczej nie o to chodzi
1
Jeśli piłkarze wspierają kapitana to Flick strzela sobie w kolano
1
Uwierzę tylko jak to zobaczę
0
Marne szanse i z perspektywy potrzeby punktowania lepiej żeby grami w lidze konferencji wszyscy
2
@masik86 był za xaviego jak gasił viniciusa