6

Wątpię w czyste konto więc stawiam że będzie 4-1 dla nas

0

Widzial ktoś jak żałośnie wyglądało Bilbao na tle Arsenalu wiadomo to niby tylko towarzyski ale za tydzień już liga wraca

0

Może kiedyś fabregas za flicka

1

Como to jakościowa i bardzo ofensywa drużyna a Mallorca to raczej tego przeciwieństwo

0

@Matej klub otwarcie chce się go pozbyć więc jaka walka o miejsce w składzie niby

0

@Tomek54321 wydaje mi się że ciężko żeby ter Stegen którego chcą się pozbyć na siłę mógł wywalić z drużyny kogokolwiek

0

Przecież to wygląda teraz jak szantaż podpisujesz albo zabieramy opaskę

0

@waletpl nikt nie kupi bramkarza po takich kontuzjach i będziemy się z nim bujać 3 lata jeszcze

3

@Faro gdyby Barcelona byłaby w dobrej sytuacji finansowej to jego odejście byłoby naturalne i przyszedłby ktoś nowy a przez brak kasy inigo był najpewniejszym z naszych środkowych obrońców

0

Rozwiążcie z nim kontrakt i po problemie

1

Z jednej strony inigo miał bardzo dobry sezon ale z drugiej też popełnił masę błędów i kolejny sezon pewnie byłby jeszcze gorszy

2

@TR3YWAY ale też inigo i cubarsiemu nie zapominaj

3

@Nightraider Barcelona ma ostatnio więcej szczęścia niż rozumu więc może znowu się udać

2

@Nightraider odejście gundogan wyszło na plus może teraz będzie tak samo

1

@Hadim to co deco chce nie ma większego znaczenia bo nie potrafi tego zrobić a David pewnie chciałby gwarancji rejestracji tak samo jak Diaz i nico

2

@kejdzi różne strefy czasowe różne klimaty różne nawierzchnie to pewnie ma wpływ a do tego olmo to olmo

0

@Nightraider nikt nie spodziewał się odejścia inigo i to jest największy problem obecnie

1

@Hadim transfer za darmo brzmi fajnie ale to wiąże się z większą tygodniówka i dużą premią za podpis a jak wszyscy wiemy nie mamy kasy i pytanie czy sam David chce być zmiennikiem lewego i ferrana

1

Guille i toni mogą się przydać

13

Toni i guille jednak mogą sie przydać

9

@Hadim przecież nie mamy kasy na nic więc jak mają kogoś kupić weź się zastanów chwilę zamiast narzekać

4

Nowy puyolek tylko żeby zdrowie miał lepsze

6

Ale zaczyna się ten sezon ciężko będzie powtórzyć ten ostatni

19

@pacior95 jeśli to prawda że miał zapis w kontrakcie o odejściu gdziekolwiek poza Hiszpanie czy Europę to zdecydowanie tego chciał i o tym myślał już przy podpisaniu kontraktu

0

Moim zdaniem powinien wygrać Dembele ale ludzie będą kierować się nie tylko tym sezonem ale też tym jaki był i co robił Dembele wcześniej więc to nie jest takie pewne kto wygra

0

@Kapitan9 ostatnie zdjęcie z dziewczyną na story to te z Korei jeszcze więc to raczej nie o to chodzi

1

Jeśli piłkarze wspierają kapitana to Flick strzela sobie w kolano

1

Uwierzę tylko jak to zobaczę

0

Marne szanse i z perspektywy potrzeby punktowania lepiej żeby grami w lidze konferencji wszyscy

2

@masik86 był za xaviego jak gasił viniciusa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?