7

@19Macio93 jeśli dro pokazał się z lepszej strony to co w tym dziwnego ?

0

@Borneo mi bardziej podobała się gra młodego niż rashforda ale to może dlatego że wolę jak piłkarz trzyma piłkę blisko nogi niż przepycha się z zawodnikami bez sensu

2

@addept Fernandez to dro xd i z której strony yamal zagrał dobrze

1

Pedri jak zawsze

0

@Borneo wszystkich nowych ? A rashford

3

Ciekawe jak duża różnica jest między prowadzeniem piłki rashforda i tego dre.Rashfordowi ta piłka ciągle gdzieś ucieka a ten młody mija przeciwników na samym balansie i techice

0

@BISHBASHBOSH wydaje się to zbyt ofensywne ale taki raphinia to i na lewej obronie by pewnie dał radę

4

@Hadim jak go nie ma a pedri eric i Joan

18

Pedri nawet w towarzyskim meczu to szef

0

@BISHBASHBOSH jeśli sędzia tego nie zauważył a nie ma varu to musieli uznać

0

@TroY_PL działa wszystko normalnie

2

@bartoszek nie ma limitu zmian mogą nawet schodzić a później znowu w wchodzić na boisku

2

@LukiGT chodziło mi bardziej o kogoś z juniorów ale masz rację zapomniałem o bramkarzu

0

Szkoda że bez debiutanta od początku ale fajnie że w końcu gra barca

1

Pomijając kwestie finansowe to bardzo podoba mi się współpraca ze spotifajem i te specjalne koszulki na el classico

0

Garcia-torrents,inigo,araujo,garcia-casado, frenkie ,raphinia_dre , lewy,yamal

5

I co później na boisku będą grać sami juniorzy i zmiennicy skoro podstawa od początku? Chyba lepiej dać do składu kilka gwiazd i kilku zmienników / juniorów żeby nie było paniki w ich grze po zmianach

0

Tak naprawdę zależy wszystko od obecnego sezonu bo jeśli nadal będzie tyle strzelał to powinien dostać kontrakt na kolejny rok ale równie dobrze ferran z olmo mogą błyszczeć na napastniku a lewy może już nie dawać rady

4

Pena i romeu sprzedaż i ewentualnie christensen ,fort frenkie i Eric nowe kontakty, a ten pierwszy najlepiej na wypożyczenie, lewego i inigo trzeba sprawdzić czy ta jakość nie poleci już w dół zbyt mocno

0

@Tomek54321 przy tej pierwszej chyba większy udział miał jednak Benzema

1

Ciekawe czy mówi o bramkarzu czy o pomocnikach bo tylko tam jest nadmiar

2

Z jednej strony brzmi to głupio a z drugiej vini dał Realowi ligę mistrzów a mbappe dopiero przyszedł i nie wygrali nic

1

Nawet jeśli nie uda się zarejestrować ich to już lepiej dać szansę kochenowi niż penii

0

Christensenowi nie opłaca się teraz odchodzić skoro za rok może odejść z kontraktem w ręku albo przebić się do składu i dostać nowa umowę

1

@PepGuardiola1971 bo podczas wszystkich afer w reprezentacji siedział cicho a jak wywalił go ze składu to dopiero się odpalił

12

Potrzeba jest tylko jedna czyli Grimaldo

1

@Borneo może to robić bez opaski ale lewy nie jest dobrym kapitanem co pokazał w kadrze

1

1. raphinia 2. Pedrk 3.kounde 4. de jong 5.gavi bo przydałby się jakiś wychowanek w tym gronie

0

@Rifek olewasz araujo a dajesz de jonga serio

8

Moim zdaniem powinien opaskę mieć raphinia a ter Stegen już dawno ja stracić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?