Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@19Macio93 jeśli dro pokazał się z lepszej strony to co w tym dziwnego ?
0
@Borneo mi bardziej podobała się gra młodego niż rashforda ale to może dlatego że wolę jak piłkarz trzyma piłkę blisko nogi niż przepycha się z zawodnikami bez sensu
2
@addept Fernandez to dro xd i z której strony yamal zagrał dobrze
1
Pedri jak zawsze
0
@Borneo wszystkich nowych ? A rashford
3
Ciekawe jak duża różnica jest między prowadzeniem piłki rashforda i tego dre.Rashfordowi ta piłka ciągle gdzieś ucieka a ten młody mija przeciwników na samym balansie i techice
0
@BISHBASHBOSH wydaje się to zbyt ofensywne ale taki raphinia to i na lewej obronie by pewnie dał radę
4
@Hadim jak go nie ma a pedri eric i Joan
18
Pedri nawet w towarzyskim meczu to szef
0
@BISHBASHBOSH jeśli sędzia tego nie zauważył a nie ma varu to musieli uznać
0
@TroY_PL działa wszystko normalnie
2
@bartoszek nie ma limitu zmian mogą nawet schodzić a później znowu w wchodzić na boisku
2
@LukiGT chodziło mi bardziej o kogoś z juniorów ale masz rację zapomniałem o bramkarzu
0
Szkoda że bez debiutanta od początku ale fajnie że w końcu gra barca
1
Pomijając kwestie finansowe to bardzo podoba mi się współpraca ze spotifajem i te specjalne koszulki na el classico
0
Garcia-torrents,inigo,araujo,garcia-casado, frenkie ,raphinia_dre , lewy,yamal
5
I co później na boisku będą grać sami juniorzy i zmiennicy skoro podstawa od początku? Chyba lepiej dać do składu kilka gwiazd i kilku zmienników / juniorów żeby nie było paniki w ich grze po zmianach
0
Tak naprawdę zależy wszystko od obecnego sezonu bo jeśli nadal będzie tyle strzelał to powinien dostać kontrakt na kolejny rok ale równie dobrze ferran z olmo mogą błyszczeć na napastniku a lewy może już nie dawać rady
4
Pena i romeu sprzedaż i ewentualnie christensen ,fort frenkie i Eric nowe kontakty, a ten pierwszy najlepiej na wypożyczenie, lewego i inigo trzeba sprawdzić czy ta jakość nie poleci już w dół zbyt mocno
0
@Tomek54321 przy tej pierwszej chyba większy udział miał jednak Benzema
1
Ciekawe czy mówi o bramkarzu czy o pomocnikach bo tylko tam jest nadmiar
2
Z jednej strony brzmi to głupio a z drugiej vini dał Realowi ligę mistrzów a mbappe dopiero przyszedł i nie wygrali nic
1
Nawet jeśli nie uda się zarejestrować ich to już lepiej dać szansę kochenowi niż penii
0
Christensenowi nie opłaca się teraz odchodzić skoro za rok może odejść z kontraktem w ręku albo przebić się do składu i dostać nowa umowę
1
@PepGuardiola1971 bo podczas wszystkich afer w reprezentacji siedział cicho a jak wywalił go ze składu to dopiero się odpalił
12
Potrzeba jest tylko jedna czyli Grimaldo
1
@Borneo może to robić bez opaski ale lewy nie jest dobrym kapitanem co pokazał w kadrze
1
1. raphinia 2. Pedrk 3.kounde 4. de jong 5.gavi bo przydałby się jakiś wychowanek w tym gronie
0
@Rifek olewasz araujo a dajesz de jonga serio
8
Moim zdaniem powinien opaskę mieć raphinia a ter Stegen już dawno ja stracić