1

@xenox lookman to jakość i liczby a rashford to tylko nadzieja że Flick go naprawi

0

Ter Stegen zostaje więc są 4 wolne miejsca stawiam na bardagji, torrents, virgili i jeden z kuzynów pomoc jest przepełniona więc chyba toni

0

@krol211 torrents bo nie wiadomo jak z leczeniem martina

0

@lysy1015 jeśli zmieni z Barcelony na badalone to wtedy już mogą powiedzieć że są jeśli inaczej nie ma szans

2

@Litman kogo ty chcesz powołać jak w Polsce nie ma dobrych piłkarzy kluczowi dla każdej taktyki są pomocnicy i skrzydłowi a w Polsce ich nie ma

3

@zdrastfujcie no właśnie ja mam przeciwne zdanie na temat jakości tych piłkarzy bo tylko kilku z nich stanowi siłę swoich klubów a do tego to nie są nawet dobre kluby w większości

0

@MessiForeverTheBest no nie wiem Martin przynajmniej jest zawsze zdrowy

0

@PIWOSZ89 no ten Gabi który grał kilka lat temu w atletico był dość średni

0

@Pawlak1992 gdyby nie było presji go yamal by ciągle nie musiał powtarzać że jej nie odczuwa

0

@Pawlak1992 chodzi o to że to dopiero 18 latek który już ciągnie Barcelonę na plecach a teraz jeszcze presją gry z numerem Messiego .Można było po prostu jeszcze trochę zaczekać i tyle

0

@Cule1797nie tylko oni tak płacili za wolnych zawodników żeby dołączyli przed kmś a to jednak kontuzjowany zawodnik którego tracą na pół sezonu przez to czekanie

0

@Greenalley z jednej strony to rozumiem ale na yamalu już i tak jest zbyt duża presja a teraz jeszcze 10 po prostu można byłoby poczekać do 20 urodzin

1

Dziwi mnie że nie zrobił tej operacji od razu po zakończeniu sezonu albo nawet trochę wcześniej skoro real i tak już o nic nie grał

0

@ACRAB95 a to nie jest tak że na monjuic maja być jakieś koncerty i nie chcieli już żeby Barca tam grała

2

@doc ja dałbym raphinii a yamalkowi 11

11

Obecnie to wolę oglądać rezerwy Barcelony w 4 lidze niż nasza reprezentacje

0

@WiemJak nie rozumiem po co narzekać skoro skoro nie ma żadnej oficjalnej informacji

3

@ACRAB95 monjuic już nie jest dostępne dlatego przecież chcemy wrócić na camp nou

5

@Ja124477yr4 patrząc na historię nasza to dobrze ale marketingowo to dość średnio

4

@Goralkov dlaczego? Espanyol to klub w dobrym miejscu do życia dla piłkarzy i często gra w La Liga

3

@HypeR słyszałem o tym ale to może być opcja gdy trafi tu topowy skrzydłowy a nie kot w worku ze szkółki

1

@Who_you_mam atletico i real są po tragicznych sezonach a Barcelona wręcz przeciwnie więc gdy do tego dołożymy kłopoty finansowe wyjdzie obecna sytuacja na rynku transferowym

2

Wszyscy liczymy znowu na szczęście i kolejny talent w szkółce ale póki co to pompowanie balonika a do prawdziwej weryfikacji jeszcze daleko

2

@HypeR raphinia jest w stanie zabrać miejsce każdemu

0

@redman83 i tak każdy wie że jest na wylocie a to że nadal jest kapitanem z nr 1 może świadczyć że Flick chce żeby walczył o sklad

0

@redman83 jeśli to już koniec to dlaczego nadal na opaskę i nr1

0

Głównym celem jest powrót na 4 kolejkę ligowa a puchar gampera można rozegrać gdziekolwiek

10

Inter Miami czyli Messi i przyjaciele

1

@Tukan podpisał kontrakt po transferze a później nie chodził co chwilę po podwyżkę to chyba dobrze

0

@th@les Bayern może to zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?