Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Limaker jak już to wypożyczenia tylko i to nie bracia tylko kuzyni
4
@Kapitan9 pena jest jedynym zarejestrowanym bramkarzem i pewnie dlatego jedzie
2
Mogliby zaprosić legendy przynajmniej te największe na mecz otwarcia
1
@Azi przecież wiedzieli o tym od wczoraj
0
@BulaKG są do tego aplikacje
0
@Nefir raphinia w Leeds grał na podobnej intensywności co teraz w Barcelonie bo tam był bielsa i dlatego teraz tak dobrze się dostosował do tego co jest w Barcelonie a Felix grał już w każdym możliwym stylu w 3 topowych ligach i samych mocnych klubach i nadal nic nie pokazał
3
@Ciuus nie ważne jaki jest ter Stegen spędził tu 10 lat kariery i za samo to należy mu się godne pożegnanie ale skoro Barcelona nawet Messiego pożegnała jak losowego piłkarza to nie dziwi mnie to
16
Barcelona podpisała z wiekowym bramkarzem 5 letni kontrakt ale teraz są zaskoczeni że piłkarz chce go wypełnić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Te cyrki podczas każdego letniego okienka są ciekawsze niż niż Barcelona za xaviego i koemana
0
@Rupert_Haubica grał w united na doświadczenie
0
@Nefir cała wine ponosi Felix bo pierwsze wybrał zły klub do transferu a później każde kolejna zmiana drużyny pokazywała tylko że to taki wieczny talent i każdy liczy że gdzieś w końcu odpali
10
I to się dopiero nazywa La zabawa
0
@ACMaldini3 benfica potrafiła więc skoro tylko tam pokazywał jakość w dłuższej perspektywie to może to nie taki wielki talent jednak
0
@cules100pro przecież one nie były nieletnie i asensio nie brał w tym udziału
1
Najlepiej żeby poszedł gdzieś do segunda pierwsze
15
Narzeka na angielskie media to dopiero się zdziwi jak hiszpańskie zaczną o nim pisać
5
Ładny gol ? Co ta bramkarka odwaliła
4
Fajny vibe ma ten filmik z prezentacji
4
@ShawnC przecież to oni nie zapłacili nam
1
@Azi w teorii piłkarzy mamy wielu tylko problemem jest jakość niektórych zmienników
2
Jesli bernal i Martin są jeszcze kontuzjowani to po co oni w ogóle tam jadą chyba lepiej trenować spokojnie w klubie
1
@bartulek98 ter Stegen ma kontuzje więc nikt go nie kupi a romeu i pena mają tylko rok kontaktu i są po prostu średni a małe kluby nie szastają kasa
2
Powinni zmienić też nazwę drużyny na Messi i przyjaciele
0
@KondiCules Fati w Barcelonie zbyt wiele nie pogram w ostatnim sezonie
0
@partymaker za rok większość będzie na mundialu więc dostanie szansę jeśli zostanie w klubie
1
@Coveta rashford nie da nam ligi mistrzów bo problem nie był w ataku tylko obronie i ewentualnie taktyce (potrzebujemy araujo w topowej formie)
0
@Coveta albo będzie wpadka i rozwali szatnie
0
@LinekMichal galatasarsy bierze chyba edersona z city
2
@Conradxc jeśli okaże się że piłkarze Realu zaczną się teraz łamać co tydzień przez brak odpoczynku to lepiej żeby Barcelona nie brała w tym udziału nawet kosztem finansów