1

@Limaker jak już to wypożyczenia tylko i to nie bracia tylko kuzyni

4

@Kapitan9 pena jest jedynym zarejestrowanym bramkarzem i pewnie dlatego jedzie

2

Mogliby zaprosić legendy przynajmniej te największe na mecz otwarcia

1

@Azi przecież wiedzieli o tym od wczoraj

0

@BulaKG są do tego aplikacje

0

@Nefir raphinia w Leeds grał na podobnej intensywności co teraz w Barcelonie bo tam był bielsa i dlatego teraz tak dobrze się dostosował do tego co jest w Barcelonie a Felix grał już w każdym możliwym stylu w 3 topowych ligach i samych mocnych klubach i nadal nic nie pokazał

3

@Ciuus nie ważne jaki jest ter Stegen spędził tu 10 lat kariery i za samo to należy mu się godne pożegnanie ale skoro Barcelona nawet Messiego pożegnała jak losowego piłkarza to nie dziwi mnie to

16

Barcelona podpisała z wiekowym bramkarzem 5 letni kontrakt ale teraz są zaskoczeni że piłkarz chce go wypełnić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Te cyrki podczas każdego letniego okienka są ciekawsze niż niż Barcelona za xaviego i koemana

0

@Rupert_Haubica grał w united na doświadczenie

0

@Nefir cała wine ponosi Felix bo pierwsze wybrał zły klub do transferu a później każde kolejna zmiana drużyny pokazywała tylko że to taki wieczny talent i każdy liczy że gdzieś w końcu odpali

10

I to się dopiero nazywa La zabawa

0

@ACMaldini3 benfica potrafiła więc skoro tylko tam pokazywał jakość w dłuższej perspektywie to może to nie taki wielki talent jednak

0

@cules100pro przecież one nie były nieletnie i asensio nie brał w tym udziału

1

Najlepiej żeby poszedł gdzieś do segunda pierwsze

15

Narzeka na angielskie media to dopiero się zdziwi jak hiszpańskie zaczną o nim pisać

5

Ładny gol ? Co ta bramkarka odwaliła

4

Fajny vibe ma ten filmik z prezentacji

4

@ShawnC przecież to oni nie zapłacili nam

1

@Azi w teorii piłkarzy mamy wielu tylko problemem jest jakość niektórych zmienników

2

Jesli bernal i Martin są jeszcze kontuzjowani to po co oni w ogóle tam jadą chyba lepiej trenować spokojnie w klubie

1

@bartulek98 ter Stegen ma kontuzje więc nikt go nie kupi a romeu i pena mają tylko rok kontaktu i są po prostu średni a małe kluby nie szastają kasa

2

Powinni zmienić też nazwę drużyny na Messi i przyjaciele

0

@KondiCules Fati w Barcelonie zbyt wiele nie pogram w ostatnim sezonie

0

@partymaker za rok większość będzie na mundialu więc dostanie szansę jeśli zostanie w klubie

1

@Coveta rashford nie da nam ligi mistrzów bo problem nie był w ataku tylko obronie i ewentualnie taktyce (potrzebujemy araujo w topowej formie)

0

@Coveta albo będzie wpadka i rozwali szatnie

0

@LinekMichal galatasarsy bierze chyba edersona z city

2

@Conradxc jeśli okaże się że piłkarze Realu zaczną się teraz łamać co tydzień przez brak odpoczynku to lepiej żeby Barcelona nie brała w tym udziału nawet kosztem finansów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?