Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Imprezowania mu nikt nie zabroni ale mam nadzieję że będzie to z głową i bez pozwów
0
Obrońca topowy tylko nie do stylu gry Barcelony
4
Może jakaś kobieta to planowała i powinien się domyślić
0
@FC33 przecież on ma być gościem a nie grać
1
@bulo to jeśli PSG wygrało wszystko a on tam gra to chyba on też nie sądzisz ?
7
@RC28 laporta miał racje gdy mówił że Dembele jest lepszy
1
@bulo bo wygrał wszystko i ma bardzo dobre liczby
0
@slayer lewy ferran i ewentualnie olmo to wystarczająco na ten sezon i trzeba będzie poszukać napastnika za rok
10
@LinekMichal Pedri jest zbyt cichy na to zobacz sobie nawet na ig każdy wakacje imprezy wypady ze znajomymi a pedri siedzi w domu z pieskiem szczęśliwy
12
Po co komu transfery jak nawet bez nich jest masa emocji
15
Pedro na LS last dance
0
Póki jest lewy to nie potrzebujemy kolejnego napastnika
3
W końcu jakiś napastnik a nie kolejny pomocnik
0
@paulbruno w Hiszpanii są inne podatki więc to trochę inaczej ale brzmi to dość zabawnie
1
@dirtyman bez sensu opcja bo potrzebujemy kogoś kto będzie mógł zejść ze skrzydła na prawą nogę
5
@messimalarz123 i do tego Guardiola na asystenta Flicka to takie minimum na to okienko
0
@Elvisek mam nadzieję że masz rację ale może być tak że zmiana stylu gry będę zbyt dużą przeszkodą
0
Takie coś to chyba duże nadużycie prezesa ligi
0
@panczo potrzebujemy kogoś do rotacji z yamalem i raphinia wiem że xavi jest drogi ale czy na rynku jest tak dużo piłkarzy którzy są regularni
0
@azysko podatek dla ciekawych
0
@panczo griezman to był piłkarz podobny do Messiego kreator i lewonożny zawodnik a Simons to taki raphinia a chyba przyznasz że raphinia sobie dobrze tam radzi
0
@Tatazolwinia bo ja bym go chciał u nas bo zakładam że i tak balde będzie grał tak wysoko więc przydałby się ktokolwiek kto może zejść na prawą nogę i zrobić mu miejsce
0
@Messiankaramessi Nie pomyliłeś się aż tak bardzo bo na skrzydle ma rozegranych najwięcej meczów ale to bardziej taki fermin lub raphinia niż Nico czy Diaz
1
@panczo Simons to taki prawonożny raphinia więc to nie problem poza tym typowy skrzydłowy może ograniczać balde
1
@MatBac1991 chyba cena
0
@igoliwerwitaofficial pena to tak naprawdę no name w świecie piłki a ter Stegen to gwiazda i jeden z najlepszych bramkarzy ostatnich lat a do tego nasz kapitan którego traktujemy jak gówno
0
Tak naprawdę nie wiadomo czy w ogóle go chcieli a też trzeba pamiętać że kluby serie a są tak samo bogate jak te w La Liga poza Realem więc ich nawet nie stać na klauzule araujo
1
@Messiankaramessi nie do końca Diaz to typowy LS a Simons to taki prawonożny raphinia
0
@Norbiidolyamal jeśli spojrzysz na Transfermarkt to zagrał tam prawie 60 meczów ale formacja Lipska jest nietypowa bo Simons to tak naprawdę śpo w tej formacji a podczas atakowania w rolę skrzydłowych wchodzą boczni obrońcy
4
@mkl87 pomoc mamy przeładowaną więc małe ma szansę