2

Imprezowania mu nikt nie zabroni ale mam nadzieję że będzie to z głową i bez pozwów

0

Obrońca topowy tylko nie do stylu gry Barcelony

4

Może jakaś kobieta to planowała i powinien się domyślić

0

@FC33 przecież on ma być gościem a nie grać

1

@bulo to jeśli PSG wygrało wszystko a on tam gra to chyba on też nie sądzisz ?

7

@RC28 laporta miał racje gdy mówił że Dembele jest lepszy

1

@bulo bo wygrał wszystko i ma bardzo dobre liczby

0

@slayer lewy ferran i ewentualnie olmo to wystarczająco na ten sezon i trzeba będzie poszukać napastnika za rok

10

@LinekMichal Pedri jest zbyt cichy na to zobacz sobie nawet na ig każdy wakacje imprezy wypady ze znajomymi a pedri siedzi w domu z pieskiem szczęśliwy

12

Po co komu transfery jak nawet bez nich jest masa emocji

15

Pedro na LS last dance

0

Póki jest lewy to nie potrzebujemy kolejnego napastnika

3

W końcu jakiś napastnik a nie kolejny pomocnik

0

@paulbruno w Hiszpanii są inne podatki więc to trochę inaczej ale brzmi to dość zabawnie

1

@dirtyman bez sensu opcja bo potrzebujemy kogoś kto będzie mógł zejść ze skrzydła na prawą nogę

5

@messimalarz123 i do tego Guardiola na asystenta Flicka to takie minimum na to okienko

0

@Elvisek mam nadzieję że masz rację ale może być tak że zmiana stylu gry będę zbyt dużą przeszkodą

0

Takie coś to chyba duże nadużycie prezesa ligi

0

@panczo potrzebujemy kogoś do rotacji z yamalem i raphinia wiem że xavi jest drogi ale czy na rynku jest tak dużo piłkarzy którzy są regularni

0

@azysko podatek dla ciekawych

0

@panczo griezman to był piłkarz podobny do Messiego kreator i lewonożny zawodnik a Simons to taki raphinia a chyba przyznasz że raphinia sobie dobrze tam radzi

0

@Tatazolwinia bo ja bym go chciał u nas bo zakładam że i tak balde będzie grał tak wysoko więc przydałby się ktokolwiek kto może zejść na prawą nogę i zrobić mu miejsce

0

@Messiankaramessi Nie pomyliłeś się aż tak bardzo bo na skrzydle ma rozegranych najwięcej meczów ale to bardziej taki fermin lub raphinia niż Nico czy Diaz

1

@panczo Simons to taki prawonożny raphinia więc to nie problem poza tym typowy skrzydłowy może ograniczać balde

1

@MatBac1991 chyba cena

0

@igoliwerwitaofficial pena to tak naprawdę no name w świecie piłki a ter Stegen to gwiazda i jeden z najlepszych bramkarzy ostatnich lat a do tego nasz kapitan którego traktujemy jak gówno

0

Tak naprawdę nie wiadomo czy w ogóle go chcieli a też trzeba pamiętać że kluby serie a są tak samo bogate jak te w La Liga poza Realem więc ich nawet nie stać na klauzule araujo

1

@Messiankaramessi nie do końca Diaz to typowy LS a Simons to taki prawonożny raphinia

0

@Norbiidolyamal jeśli spojrzysz na Transfermarkt to zagrał tam prawie 60 meczów ale formacja Lipska jest nietypowa bo Simons to tak naprawdę śpo w tej formacji a podczas atakowania w rolę skrzydłowych wchodzą boczni obrońcy

4

@mkl87 pomoc mamy przeładowaną więc małe ma szansę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?