Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@turhiay on gra głównie na LS w RB lipsku
0
@turhiay zależy ile kasy potrzebuja bo odszedł już cherki a PSG miało zapłacić całość za barcole od razu
0
@DonCarletto można ją po prostu rozłożyć jak to robi większość klubów obecnie albo zapisać coś w bonusach opcji jest kilka ale potrzeba do tego kogoś kto to ogarnie
0
Trzeba powalczyć o diaza i spróbować zbić trochę cenę a jak się nie uda to rashforda i tak nikt nie chce poza nami
0
@DAM1ANOo gdyby leao był taki dobry to kibice Milanu nie chcieliby się go pozbyć mówimy o dość leniwym i nieregularnym piłkarzy który olewa pracę w defensywie
0
@krzakov jeden i drugi mówił że chce do Barcelony więc mamy wybór
0
@Sebaldek ale wiesz że ta różnica w wielu będzie dodatkowym boostem do ceny Diaz jest drogi bo jest gwiazdą Liverpoolu i daje liczby a ta 4 kosztuje pewnie jeszcze więcej mimo że są słabsi i zapłacimy głównie za potencjał
1
@slayer chciał więcej kasy jako największy talent wtedy w szkółce to raczej dość normalne a skoro Barcelona tego mu nie dała to znalazł inną opcję a teraz prezentuje wysoki poziom i pasuje do składu
0
@Inmessionate10 no moim zdaniem zdecydowanie lepszym wyborem jest Diaz cena będzie podobna a poza tym że jest regularny i już coś wygrał to też pracuje dużo w defensywie czego nie można powiedzieć o leao a przy yamalu który coraz bardziej odpuszcza obronę lewe skrzydło musi dużo pomagać w obronie
0
Wolę diaza lub Simonsa niż jakieś odpady z united
0
@gracianho7 Lipsk i monaco tanio ich nie sprzedadzą a nie są to gwiazdy póki co
0
@Barca_Big_Moment każde okienko ma dużą dawkę emocji
1
@Barca_Big_Moment Grimaldo i Simons dwóch wychowanków i można zaczynać przygotowania i miesiąc prób rejestracji
0
@Sebaldek Juventus nie sprzeda swojego największego talentu od lat zbyt szybko a do tego to pewnie cena koło 100 mln
0
@Hadim zdobywca ligi mistrzów,gwiazda ligi ,dobre liczby moim zdaniem piłkarz lepszy od Nico ale ta cena rzeczywiście trochę odpycha
1
@KibicBarcy84 sancho to kopia Felixa
0
@vangoor ta bo na rynku mamy same ciekawe opcje na lewe skrzydło tylko Barcelona nie potrafi ich dostrzec
1
Z Messim jest jak z lewym bardzo wątpliwe jest przejście do ligi arabskiej
0
@sciahoo będzie ten bardgji i to już nie te czasy bo nawet ktos kto kopnie dwa razy prosto piłkę i jest młody kosztuje juz koło 50 mln
0
@Maker0 fatiego od razu cofnijmy z wypożyczenia
0
@Sebaldek nie stać na na diaza za 70 ale na jednego z czwórki już tak mimo że będą jeszcze drożsi
0
Mam nadzieję że przyjdzie Diaz lub Simons i moze ktoś na LO
0
@sciahoo to prawda Diaz jest bardzo pracowity i ma wszystko co ma Nico i nawet więcej
0
@pawel_was PSG go nie puści
0
@Inmessionate10 zakładam że nawet nie oglądasz tego Milanu i stąd ta chęć na leao bo inaczej nie mogę tego zrozumieć
0
@Prince10 przecież to piłkarz united i duże dziecko
0
@LeoMessiiBarcaPepa Simons gra głównie na skrzydle więc
0
@Bartinho1899 to już lepiej simons
2
Z jednej strony to normalne ale żeby zaraz nie zaczęły się skandale i pozwy od kobiet
0
@novy1899 solidnie grał na początku później wszystko wróciło do normy