0

@turhiay on gra głównie na LS w RB lipsku

0

@turhiay zależy ile kasy potrzebuja bo odszedł już cherki a PSG miało zapłacić całość za barcole od razu

0

@DonCarletto można ją po prostu rozłożyć jak to robi większość klubów obecnie albo zapisać coś w bonusach opcji jest kilka ale potrzeba do tego kogoś kto to ogarnie

0

Trzeba powalczyć o diaza i spróbować zbić trochę cenę a jak się nie uda to rashforda i tak nikt nie chce poza nami

0

@DAM1ANOo gdyby leao był taki dobry to kibice Milanu nie chcieliby się go pozbyć mówimy o dość leniwym i nieregularnym piłkarzy który olewa pracę w defensywie

0

@krzakov jeden i drugi mówił że chce do Barcelony więc mamy wybór

0

@Sebaldek ale wiesz że ta różnica w wielu będzie dodatkowym boostem do ceny Diaz jest drogi bo jest gwiazdą Liverpoolu i daje liczby a ta 4 kosztuje pewnie jeszcze więcej mimo że są słabsi i zapłacimy głównie za potencjał

1

@slayer chciał więcej kasy jako największy talent wtedy w szkółce to raczej dość normalne a skoro Barcelona tego mu nie dała to znalazł inną opcję a teraz prezentuje wysoki poziom i pasuje do składu

0

@Inmessionate10 no moim zdaniem zdecydowanie lepszym wyborem jest Diaz cena będzie podobna a poza tym że jest regularny i już coś wygrał to też pracuje dużo w defensywie czego nie można powiedzieć o leao a przy yamalu który coraz bardziej odpuszcza obronę lewe skrzydło musi dużo pomagać w obronie

0

Wolę diaza lub Simonsa niż jakieś odpady z united

0

@gracianho7 Lipsk i monaco tanio ich nie sprzedadzą a nie są to gwiazdy póki co

0

@Barca_Big_Moment każde okienko ma dużą dawkę emocji

1

@Barca_Big_Moment Grimaldo i Simons dwóch wychowanków i można zaczynać przygotowania i miesiąc prób rejestracji

0

@Sebaldek Juventus nie sprzeda swojego największego talentu od lat zbyt szybko a do tego to pewnie cena koło 100 mln

0

@Hadim zdobywca ligi mistrzów,gwiazda ligi ,dobre liczby moim zdaniem piłkarz lepszy od Nico ale ta cena rzeczywiście trochę odpycha

1

@KibicBarcy84 sancho to kopia Felixa

0

@vangoor ta bo na rynku mamy same ciekawe opcje na lewe skrzydło tylko Barcelona nie potrafi ich dostrzec

1

Z Messim jest jak z lewym bardzo wątpliwe jest przejście do ligi arabskiej

0

@sciahoo będzie ten bardgji i to już nie te czasy bo nawet ktos kto kopnie dwa razy prosto piłkę i jest młody kosztuje juz koło 50 mln

0

@Maker0 fatiego od razu cofnijmy z wypożyczenia

0

@Sebaldek nie stać na na diaza za 70 ale na jednego z czwórki już tak mimo że będą jeszcze drożsi

0

Mam nadzieję że przyjdzie Diaz lub Simons i moze ktoś na LO

0

@sciahoo to prawda Diaz jest bardzo pracowity i ma wszystko co ma Nico i nawet więcej

0

@pawel_was PSG go nie puści

0

@Inmessionate10 zakładam że nawet nie oglądasz tego Milanu i stąd ta chęć na leao bo inaczej nie mogę tego zrozumieć

0

@Prince10 przecież to piłkarz united i duże dziecko

0

@LeoMessiiBarcaPepa Simons gra głównie na skrzydle więc

0

@Bartinho1899 to już lepiej simons

2

Z jednej strony to normalne ale żeby zaraz nie zaczęły się skandale i pozwy od kobiet

0

@novy1899 solidnie grał na początku później wszystko wróciło do normy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?