Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mistrz Anglii Hiszpanii i Włoch nie grają na tym turnieju ciekawe jak to wpłynie na rywalizację w nowym sezonie
0
Prędzej pójdzie do mls
0
@VinDiesel na początku chciał się pokazać i grał okej ale to szybko się skończyło
1
@Nefari rashford jest tak samo leniwy jak Fati i nie ważne czy gra w united czy Aston Villi to mu się nie chce biegać
0
Inigo już pod koniec tamtego sezonu miał dużo problemu a teraz będzie tylko gorzej a araujo to jakaś tragedia za Flicka póki co więc christensen musi zostać
0
@Czarny_ck powoli robi się tłok w tej pomocy i nie tylko
6
@Kismeth wiem że Messi to zawsze Messi ale bez przesady przecież on już nie ma siły biegać a w tej Barcelonie to podstawa
0
@(L)iBarca ja uważam wręcz przeciwnie bo Alvarez to praktycznie kopia suareza a haaland to bardziej ibra lub lewy
0
@Hasszz kupią tylko jednego po co obu
0
Ten real jest tak tragiczny czy te naprawdę ta liga arabska taka mocna
0
Pierwsze kupmy nico i ewentualnie Grimaldo
1
Podobno yamal już zaprzeczył
0
@Pedryrodryges też uważam że Diaz jest lepszy i oglądałem go częściej w premier league ale Nico też ma wiele atutów
0
@SelloutCrowd przesadzasz ja byłem jakiś czas temu to zrobili mi wszystkie możliwe badania krwi tylko dlatego że tego chciałem
0
@HavertzKai ich nie stać na mbeumo a co dopiero 3 razy tyle na raphinie
0
Fermin powiedział że zostaje i koniec tematu
0
@MirusAmisz Szczęsny chyba jeszcze nie ma umowy więc tak naprawdę nie wiadomo który odejdzie
0
@BORO_12 pytanie czy w ogóle chce tam grać
0
Fermin może zacząć grać jako śn
1
@vangoor tylko jak teraz sprzedać piłkarzy za rozsądne ceny skoro wszyscy wiedzą że znowu musimy sprzedawać
0
Dlaczego Barcelona tak bardzo chcę zostać frajerem i kupuje piłkarzy zanim kogoś sprzeda
0
@BORO_12 z tego co ja widzę do my musimy sprzedać go bo znowu pierwsze kupujemy a później martwimy się co dalej a on ma ważny kontrakt
0
@ACRAB95 wątpię że nie pojedzie bo tam ciężko o innego bramkarza zwłaszcza że on gra tam dobrze
0
@FC33 był młody i chciał grać a teraz jest już stary i chce zarobić dość prosta sytuacja
2
@lysy1015 nie wiem czy wiesz ale to tylko praca i nikt normalny nie rezygnuje z kasy bo kocha jakiś klub zwłaszcza że ten klub ma wiele za uszami w stosunku do piłkarzy
0
@Litman Raya ma podobne i też dość późno wskoczył na wysoki poziom ale różni go to że on ciągle był podstawowym bramkarzem i grał
1
@Matej Barcelona nie ściąga Nico bo przyjaźni się z yamalem tylko dlatego że to dobra okazja na rynku i dalej młody piłkarz
0
Luis Enrique trenerem sezonu a PSG może zacząć dominować patrząc na wiek piłkarzy
0
@Guillegavira w klubie był 10 lat i zdobył wszystkie możliwe trofea kończąc karierę tu jako kapitan który podnosi 3 trofea więc moim zdaniem to legenda
1
@Kulakula 10 lat w klubie wygrane wszystkie możliwe trofea i kończy to wszystko jako kapitan który podnosi 3 trofea w ostatnim swoim sezonie więc moim zdaniem legenda