4

Mistrz Anglii Hiszpanii i Włoch nie grają na tym turnieju ciekawe jak to wpłynie na rywalizację w nowym sezonie

0

Prędzej pójdzie do mls

0

@VinDiesel na początku chciał się pokazać i grał okej ale to szybko się skończyło

1

@Nefari rashford jest tak samo leniwy jak Fati i nie ważne czy gra w united czy Aston Villi to mu się nie chce biegać

0

Inigo już pod koniec tamtego sezonu miał dużo problemu a teraz będzie tylko gorzej a araujo to jakaś tragedia za Flicka póki co więc christensen musi zostać

0

@Czarny_ck powoli robi się tłok w tej pomocy i nie tylko

6

@Kismeth wiem że Messi to zawsze Messi ale bez przesady przecież on już nie ma siły biegać a w tej Barcelonie to podstawa

0

@(L)iBarca ja uważam wręcz przeciwnie bo Alvarez to praktycznie kopia suareza a haaland to bardziej ibra lub lewy

0

@Hasszz kupią tylko jednego po co obu

0

Ten real jest tak tragiczny czy te naprawdę ta liga arabska taka mocna

0

Pierwsze kupmy nico i ewentualnie Grimaldo

1

Podobno yamal już zaprzeczył

0

@Pedryrodryges też uważam że Diaz jest lepszy i oglądałem go częściej w premier league ale Nico też ma wiele atutów

0

@SelloutCrowd przesadzasz ja byłem jakiś czas temu to zrobili mi wszystkie możliwe badania krwi tylko dlatego że tego chciałem

0

@HavertzKai ich nie stać na mbeumo a co dopiero 3 razy tyle na raphinie

0

Fermin powiedział że zostaje i koniec tematu

0

@MirusAmisz Szczęsny chyba jeszcze nie ma umowy więc tak naprawdę nie wiadomo który odejdzie

0

@BORO_12 pytanie czy w ogóle chce tam grać

0

Fermin może zacząć grać jako śn

1

@vangoor tylko jak teraz sprzedać piłkarzy za rozsądne ceny skoro wszyscy wiedzą że znowu musimy sprzedawać

0

Dlaczego Barcelona tak bardzo chcę zostać frajerem i kupuje piłkarzy zanim kogoś sprzeda

0

@BORO_12 z tego co ja widzę do my musimy sprzedać go bo znowu pierwsze kupujemy a później martwimy się co dalej a on ma ważny kontrakt

0

@ACRAB95 wątpię że nie pojedzie bo tam ciężko o innego bramkarza zwłaszcza że on gra tam dobrze

0

@FC33 był młody i chciał grać a teraz jest już stary i chce zarobić dość prosta sytuacja

2

@lysy1015 nie wiem czy wiesz ale to tylko praca i nikt normalny nie rezygnuje z kasy bo kocha jakiś klub zwłaszcza że ten klub ma wiele za uszami w stosunku do piłkarzy

0

@Litman Raya ma podobne i też dość późno wskoczył na wysoki poziom ale różni go to że on ciągle był podstawowym bramkarzem i grał

1

@Matej Barcelona nie ściąga Nico bo przyjaźni się z yamalem tylko dlatego że to dobra okazja na rynku i dalej młody piłkarz

0

Luis Enrique trenerem sezonu a PSG może zacząć dominować patrząc na wiek piłkarzy

0

@Guillegavira w klubie był 10 lat i zdobył wszystkie możliwe trofea kończąc karierę tu jako kapitan który podnosi 3 trofea więc moim zdaniem to legenda

1

@Kulakula 10 lat w klubie wygrane wszystkie możliwe trofea i kończy to wszystko jako kapitan który podnosi 3 trofea w ostatnim swoim sezonie więc moim zdaniem legenda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?