1

@TadeuszK przyszłością i teraźniejszością lewej obrony jest balde a Martin to max zmiennik i jeśli można go sprzedać i za taką samą kasę kupić Grimaldo to ja jestem za

0

W obronie nie będzie pewnie żadnej zmiany na nowy sezon chyba że wymienimy Martina na Grimaldo bo reszta chce zostać i ma takie kontrakty jak np araujo że ciężko ich sprzedać

0

@Wossi61FCB on w Bilbao też na dużą tygodniówkę bo ich stać

0

Jeśli Diaz chce grać w Barcy musi nacisnąć na klub i powiedzieć że chce odejść inaczej nie jest wart takiej kasy

0

@Wossi61FCB Williams chyba właśnie chce tylko Barcelona niekoniecznie i podobno chce dużej kasy tygodniowo

0

@Zbyszard no nie do końca bo gavi to taka zapchajdziura póki co bez większych atutów piłkarskich więc musi być ktoś z trójki olmo fermin i robinia za niego

0

@Sebaldek dlatego LS to konieczność bo w tym sezonie ewidentnie zabrakło gazu raphinii pod koniec sezonu

0

@Zbyszard jeśli chodzi o duet to moim zdaniem frenkie i pedri uzupełniali się bardzo dobrze chociaż i tak wolałbym żeby wskoczył tam bernal bo to jednak śpd i jest też znacznie wyższy niż frenkie

0

@Coveta jeśli kupimy Ls będziemy mieli całkiem sporo opcji w ataku a nie można zapomnieć o tych kuzynach z rezerw bo wątpię że będą grać w 4 lidze

0

@cracker też żałuję że nawet o nim nie myślą chociaż nie ma zbyt wiele plotek z nim związanych

0

@Zbyszard gattuso poza agresja miał warunki fizyczne i odbiór a gavi po kontuzji niekoniecznie poza tym Frankie też ma dobrą technikę i potrafi przebiec z piłką wiele metrów tylko rzadko to robi

0

@cracker j.david wolny i chętny na transfer do nas a do tego za darmo

1

@Coveta moim zdaniem nie trzeba kupować zmiennika dla yamala bo raphinia może tam grać potrzebny jest tylko typowy ls

3

@Zbyszard jeśli dla ciebie Frankie jest nijaki to co powiedzieć o gavim którego głównym atutem jest agresja

1

Szkoda że znowu musimy oddawać za darmo ale dobrze że w końcu udało się go pozbyć

2

Jeszcze rok temu nie wyobrażałem sobie że w tv będzie leciał mecz reprezentacji a ja nie będę go oglądał mimo że mam czas a teraz nawet nie Interesuje mnie już co dzieje się z tą kadra i gdyby nie ta strona nawet nie wiedziałbym że lewy nie dostał powołania a grosik kończy karierę w kadrze

0

A zyskuje na tym tylko Barcelona i oby nie zwalniali probierza

0

@Litman gorzej wyglądał Porro i vivian

2

Może nim zostać nawet wawrzyniak i tak coraz mniej ludzi to interesuje

1

@Derean z grą się zgodzę ale z zachowaniem jak kapitan to już niekoniecznie

0

@Values a to ter Stegen był winny tych porażek czy fatalne transfery i olewanie przygotowania fizycznego

0

@KingProtein może Niemcy mają słaba obronę i do tego wolna a pomocnicy nawet nie planują wracać do obrony

1

@adukla pytanie czy ten Garcia w ogóle nauczy się grać w ten sposób jak gra teraz Barcelona bo póki co mam wątpliwości

0

@Coveta Szczęsny stracił 36 goli w 30 meczach

1

Ter Stegen bardzo dobry mecz mimo że ta obrona to bardziej przeszkadza niż pomaga

0

Obrona Niemiec jest tragiczna

2

Powinien zostać bo bardziej pasuje do stylu gry niż araujo a inigo robi się za stary już

0

@th@les nkunku w Lipsku to był kot ale w Chelsea to jest jakieś nieporozumienie

2

Martin out Grimaldo in i mamy bardzo dobrze obsadzone boki obrony

0

@Comentateiro Flick musi zrozumieć że nie z każdym przeciwnikiem Barcelona musi dominować i jak cofnie się i zagra na kontry to nic się nie stanie złego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?