11

@Chudini123 olmo ma problemy ze zdrowiem a rashford z zaangażowaniem profesjonalizmem i regularnością

0

@Dosq Simons to już piłkarz Lipska od roku

0

@Pawlak1992 Simons to ofensywny pomocnik lub skrzydłowy więc pasuje do taktyki i odbiegającego balde

1

@AxelF Simons jest piłkarzem Lipska od roku

1

Ja chciałbym Simonsa cena podobna do nico

0

@Blugrn mówiło się o 80mln

3

@Douglas13 to nie tylko twoje zdanie tylko fakt bo mls to czasami wygląda jak liga amatorska

0

Kovacic ma już ponad 30 lat to samo gundogan i bilva więc wątpię żeby go już oddali

0

@Ibunk kalvin był drogi i ma już prawie 30 więc brakuje chętnych

0

@Kapitan hawk francuska gala i Dembele poza Liga Narodów ma to samo więc o czym ty mówisz dlatego powinien wygrać Dembele a z Barcelony to już prędzej raphinia no ma lepsze statystyki

0

@lukmrz Bayern ma dużo problem ze strzelaniem goli i tworzeniem sytuacji a real nawet przypadkowo te gołe strzela

0

@TridenteMSN w piłce klubowej Nico praktycznie nie istnieje a lookman pokazał się w serie a z dobrej strony i lidze mistrzów

0

@lukmrz no moim zdaniem jest na odwrót i to real ma zdecydowanie lepszy piłkarski skład bo ta obrona i pomoc Bayernu to tragedia

11

Powinien wygrać Dembele i tyle po co ciągle to wałkować

0

Błąd w artykule jest bo miał dwie asysty w tym jedna do przeciwnika

3

@lukmrz PSG już męczyło się z Bayernem a jednak real jest mocniejszym przeciwnikiem

0

@Arekvip Barcelona ma kounde który jest lepszy niż dumfries

1

@ElD00pa patrząc na to jak grają będzie bardzo ciężko

0

@Arekvip jeśli tak mało jest chętnych za 25 to kto go kupi za 50 poza tym przecież nie wygryzie kounde więc będzie grzał ławę

0

Diaza nie sprzedają to zostaje tylko Simons i lookman

1

@KondiCules najlepiej wypożyczenie z opcją wykupu

0

@Szymemdymek jeśli na przyjść ktoś nowy to Martin musi odejść inaczej to bez sensu

1

@Rupert_Haubica podobnie tylko u rashforda widać jeszcze jakieś przebłyski co jakiś czas a Felix to już równia pochyła

3

@luna666moon wypożyczenie tak transfer nie ma szans

1

@Rupert_Haubica rashford to taki wieczny talent i duże dziecko a w dodatku dość leniwy

0

@Krystiansigma2734 patrząc na to że dostali lanie od united to mam nadzieję że nie przyniosą wstydu La lidze

2

@TridenteMSN lookman i rashford pokazali zdecydowanie więcej na poziomie klubowym niż taki Nico

0

@Coveta jeśli Martin zostanie to po co kolejny LO

0

@ACRAB95 z rashfordem trzeba czekać do końca okienka bo oni chcą go sprzedać tylko póki co

1

@Barca_Big_Moment równie dobrze możemy wygrać za rok i Nico będzie żałował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?