Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Chudini123 olmo ma problemy ze zdrowiem a rashford z zaangażowaniem profesjonalizmem i regularnością
0
@Dosq Simons to już piłkarz Lipska od roku
0
@Pawlak1992 Simons to ofensywny pomocnik lub skrzydłowy więc pasuje do taktyki i odbiegającego balde
1
@AxelF Simons jest piłkarzem Lipska od roku
1
Ja chciałbym Simonsa cena podobna do nico
0
@Blugrn mówiło się o 80mln
3
@Douglas13 to nie tylko twoje zdanie tylko fakt bo mls to czasami wygląda jak liga amatorska
0
Kovacic ma już ponad 30 lat to samo gundogan i bilva więc wątpię żeby go już oddali
0
@Ibunk kalvin był drogi i ma już prawie 30 więc brakuje chętnych
0
@Kapitan hawk francuska gala i Dembele poza Liga Narodów ma to samo więc o czym ty mówisz dlatego powinien wygrać Dembele a z Barcelony to już prędzej raphinia no ma lepsze statystyki
0
@lukmrz Bayern ma dużo problem ze strzelaniem goli i tworzeniem sytuacji a real nawet przypadkowo te gołe strzela
0
@TridenteMSN w piłce klubowej Nico praktycznie nie istnieje a lookman pokazał się w serie a z dobrej strony i lidze mistrzów
0
@lukmrz no moim zdaniem jest na odwrót i to real ma zdecydowanie lepszy piłkarski skład bo ta obrona i pomoc Bayernu to tragedia
11
Powinien wygrać Dembele i tyle po co ciągle to wałkować
0
Błąd w artykule jest bo miał dwie asysty w tym jedna do przeciwnika
3
@lukmrz PSG już męczyło się z Bayernem a jednak real jest mocniejszym przeciwnikiem
0
@Arekvip Barcelona ma kounde który jest lepszy niż dumfries
1
@ElD00pa patrząc na to jak grają będzie bardzo ciężko
0
@Arekvip jeśli tak mało jest chętnych za 25 to kto go kupi za 50 poza tym przecież nie wygryzie kounde więc będzie grzał ławę
0
Diaza nie sprzedają to zostaje tylko Simons i lookman
1
@KondiCules najlepiej wypożyczenie z opcją wykupu
0
@Szymemdymek jeśli na przyjść ktoś nowy to Martin musi odejść inaczej to bez sensu
1
@Rupert_Haubica podobnie tylko u rashforda widać jeszcze jakieś przebłyski co jakiś czas a Felix to już równia pochyła
3
@luna666moon wypożyczenie tak transfer nie ma szans
1
@Rupert_Haubica rashford to taki wieczny talent i duże dziecko a w dodatku dość leniwy
0
@Krystiansigma2734 patrząc na to że dostali lanie od united to mam nadzieję że nie przyniosą wstydu La lidze
2
@TridenteMSN lookman i rashford pokazali zdecydowanie więcej na poziomie klubowym niż taki Nico
0
@Coveta jeśli Martin zostanie to po co kolejny LO
0
@ACRAB95 z rashfordem trzeba czekać do końca okienka bo oni chcą go sprzedać tylko póki co
1
@Barca_Big_Moment równie dobrze możemy wygrać za rok i Nico będzie żałował