Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Gavi goal gavi goal gavi goal goal goal
2
Fort gra całkiem nieźle a ten Szwed ma dobry drybling
1
@addept przecież Garcia też miał niebieski strój jak ty to oglądasz
2
@bryzabity ten lewy który zazwyczaj ma problem z przyjęciem ?
2
@Pussy Patrol dokładnie ma tylko dwa i pół gola co to jest
2
@busel004 w umowie pewnie jest że muszą zagrać jaka to różnica pierwsza czy druga połowa
1
@selstei albo próbując się wytłumaczyć zdobią z siebie pajaców nie znających zasad tego sportu
0
@Mati23 premier league jest po prostu większą liga i ma znaczenia więcej kasy z praw telewizyjnych
0
@RanDiFCB właśnie chyba kiełbasę zostawił więc te powiedzenie ma sens
1
La Liga nawet nie ma goal line technology a co dopiero takie cuda
2
@selstei w Portugalii to jest napewno ale w La Liga to ten sędzia musiałby sie co chwilę tłumaczyć z głupot
1
Ferran ma klauzule więc mogą wpłacić
0
@VAMOS1899LaMasia ta bo jak ktoś się dowie że barca na tyle kasy to cena Alvareza podskoczy ze 3 razy i jeszcze ferran musi chcieć odejść
0
@JaroCoach i co wymienimy ferrana na rashforda i nadal będą braki w ataku
0
@Gaz Barcelona z Interem straciła 7 goli w tym jeden po 30 sekundach więc winni są też cubarsi i inigo
1
Bez sensu byłoby jego odejście jest to jedyny środkowy napastnik w kadrze a eksperymenty z ferranem czy olmo na dłużej w tej roli potrzebują testów jeszcze więc zawsze Robercik się przyda
0
Szansa na pierwszy skład ma małe więc oby udało się dobrze Zarobić
2
@PerroHerro może niekoniecznie do aż tak słabej ligi ale potencjału na top nie ma
0
Czy ta Mallorca nie gra przypadkiem dość defensywnie a mu mamy oddać im dwóch ofensywnych zawodników
0
@addept to jednak jest różnica bo Felix został negatywnie zweryfikowany w Barcelonie Chelsea Milanie i atletico a bułka nie był jeszcze w wielkim klubie i może nie będzie
0
@pep71 z całym szacunkiem do busquetsa ale lepiej dla Barcelony żeby był piłkarzem takim jak rodri
0
Araujo ostatni sezon miał bardzo słaby ale nasza obrona ogólnie polelnia masę błędów nawet inigo i cubarsi a kasy na nowego obrońcę nie ma
0
@Blugrn był jeszcze rony w city ale lepiej dla nas żeby poszedł droga tego z czerwonej części Manchesteru
0
Serio facet klub groził innemu człowiekowi bronią dostał pracę jako trener kogokolwiek
1
@45 to że są mniejsi to oczywiste ale to klub traci na tym marketingowo przez to jak traktuje swoich piłkarzy
3
Dobrze że cała grupa jest zgrana i fajnie że większość to Hiszpanie i wychowankowie
0
Nic dziwnego tak działa gol w Barcelonie
0
@krefi10 nie na każdej pozycji
7
@19Macio93 jeśli dro pokazał się z lepszej strony to co w tym dziwnego ?
0
@Borneo mi bardziej podobała się gra młodego niż rashforda ale to może dlatego że wolę jak piłkarz trzyma piłkę blisko nogi niż przepycha się z zawodnikami bez sensu