7

Gavi goal gavi goal gavi goal goal goal

2

Fort gra całkiem nieźle a ten Szwed ma dobry drybling

1

@addept przecież Garcia też miał niebieski strój jak ty to oglądasz

2

@bryzabity ten lewy który zazwyczaj ma problem z przyjęciem ?

2

@Pussy Patrol dokładnie ma tylko dwa i pół gola co to jest

2

@busel004 w umowie pewnie jest że muszą zagrać jaka to różnica pierwsza czy druga połowa

1

@selstei albo próbując się wytłumaczyć zdobią z siebie pajaców nie znających zasad tego sportu

0

@Mati23 premier league jest po prostu większą liga i ma znaczenia więcej kasy z praw telewizyjnych

0

@RanDiFCB właśnie chyba kiełbasę zostawił więc te powiedzenie ma sens

1

La Liga nawet nie ma goal line technology a co dopiero takie cuda

2

@selstei w Portugalii to jest napewno ale w La Liga to ten sędzia musiałby sie co chwilę tłumaczyć z głupot

1

Ferran ma klauzule więc mogą wpłacić

0

@VAMOS1899LaMasia ta bo jak ktoś się dowie że barca na tyle kasy to cena Alvareza podskoczy ze 3 razy i jeszcze ferran musi chcieć odejść

0

@JaroCoach i co wymienimy ferrana na rashforda i nadal będą braki w ataku

0

@Gaz Barcelona z Interem straciła 7 goli w tym jeden po 30 sekundach więc winni są też cubarsi i inigo

1

Bez sensu byłoby jego odejście jest to jedyny środkowy napastnik w kadrze a eksperymenty z ferranem czy olmo na dłużej w tej roli potrzebują testów jeszcze więc zawsze Robercik się przyda

0

Szansa na pierwszy skład ma małe więc oby udało się dobrze Zarobić

2

@PerroHerro może niekoniecznie do aż tak słabej ligi ale potencjału na top nie ma

0

Czy ta Mallorca nie gra przypadkiem dość defensywnie a mu mamy oddać im dwóch ofensywnych zawodników

0

@addept to jednak jest różnica bo Felix został negatywnie zweryfikowany w Barcelonie Chelsea Milanie i atletico a bułka nie był jeszcze w wielkim klubie i może nie będzie

0

@pep71 z całym szacunkiem do busquetsa ale lepiej dla Barcelony żeby był piłkarzem takim jak rodri

0

Araujo ostatni sezon miał bardzo słaby ale nasza obrona ogólnie polelnia masę błędów nawet inigo i cubarsi a kasy na nowego obrońcę nie ma

0

@Blugrn był jeszcze rony w city ale lepiej dla nas żeby poszedł droga tego z czerwonej części Manchesteru

0

Serio facet klub groził innemu człowiekowi bronią dostał pracę jako trener kogokolwiek

1

@45 to że są mniejsi to oczywiste ale to klub traci na tym marketingowo przez to jak traktuje swoich piłkarzy

3

Dobrze że cała grupa jest zgrana i fajnie że większość to Hiszpanie i wychowankowie

0

Nic dziwnego tak działa gol w Barcelonie

0

@krefi10 nie na każdej pozycji

7

@19Macio93 jeśli dro pokazał się z lepszej strony to co w tym dziwnego ?

0

@Borneo mi bardziej podobała się gra młodego niż rashforda ale to może dlatego że wolę jak piłkarz trzyma piłkę blisko nogi niż przepycha się z zawodnikami bez sensu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?