5

@panczo liczyłeś że poda plan na każdego rywala, zmiany w taktyce i kto kiedy będzie odpoczywał ?

22

W artykule jest błąd bo araujo w ogóle nie oferuje rozegrania piłki

0

@fotohobby po prostu to jest bardzo ofensywna liga tak liga eredevisie więc napastnikom jest łatwo coś strzelić

0

@bary nawet jeśli przez słabe wyniki zgodzą sie na transfer to cena będzie podobna do tej za griezmanna

0

@MalanFCB na środku ale w trójce obrońców nie w dwójce ,od 6 lat nie grał w systemie z 4 obrońców na środku obrony a w reprezentacji grał jako PO

0

Barcelona potrzebuje napastnika i lewonoznego środkowego obrońcę

0

@kejdzi ciężko będzie im wyciągnąć kogoś jakościowego pod koniec okienka chyba że mocno przepłaca

1

Po co nam 3 prawy obrońca a w zasadzie to czwarty bo jeszcze fort jest a klubie

0

@Herbert zobacz sobie Bruno z united lub paquete z west hamu to zmienisz zdanie

0

@BISHBASHBOSH bez przesady

0

@Herbert większość piłkarzy sie tak zachowuje yamal jak kogoś kopnie kogoś to też zdziwiony że faul a dam wywala sie od dotknięcia często

0

@YETImaciek jeśli nie damy rady pokonać takiego Levante bez lewego to nie ma szans na obronę mistrzostwa

0

Po pierwszych trzech kolejkach musi być komplet pkt Levante to tylko beniaminek a rayo będzie walczyło w eliminacjach do ligi konferencji przed naszym meczem z nimi

3

@lukmrz to dopiero drugi mecz i nie ma co ryzykować a bardziej przyda sie na rayo niż beniaminka

11

Może lepiej niech sie nie spieszy skoro to tylko Levante

1

@FCB_dimiC przecież to nie od tego sezonu jest ze po uderzeniu w głowę sędzia przerywa gre

0

@Czarny_ck sędzia był tragiczny ale ta dla Torre moim zdaniem jest w pełni zasłużona

1

@marcin62 nic dziwnego bo ciężko sie to oglądało

1

@MirusAmisz fakty to są takie że Barcelona wygrała 3:0 ,a ty tylko gdybasz

0

@MirusAmisz równie dobrze z lewym moglibyśmy to zremisować

0

@MirusAmisz 0:12 od razu czemu tylko 5

1

@danijacek przecież większość gra dzisiaj słabo więc co tu zmieniłby lewy

1

@Czarny_ck jak zbędna skoro vLxe ucieka mu z piłką a ten go łapie za koszulkę

6

Czekałem na ten mecz dwa miesiące a sędzia zepsuł mi go w pół godziny

10

Co to za chory mecz

2

Co ten sędzia odwala

0

Patrząc na te cyrki z rejestracją i kontuzje lewego to kuzyni mają dużą szansę na grę

0

@krajana a czy Barcelona potrzebowaka jakiejś rewolucji w składzie czy właśnie uzupełnienia niektórych pozycji bo moim zdaniem to drugie

0

@kejdzi patrząc na to że caicedo poszedł do Chelsea za jeszcze więcej to taki baleba też jest tyle warty

0

@Filipem vitinha jest bardzo podobny i tak samo dobry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?