Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@panczo liczyłeś że poda plan na każdego rywala, zmiany w taktyce i kto kiedy będzie odpoczywał ?
22
W artykule jest błąd bo araujo w ogóle nie oferuje rozegrania piłki
0
@fotohobby po prostu to jest bardzo ofensywna liga tak liga eredevisie więc napastnikom jest łatwo coś strzelić
0
@bary nawet jeśli przez słabe wyniki zgodzą sie na transfer to cena będzie podobna do tej za griezmanna
0
@MalanFCB na środku ale w trójce obrońców nie w dwójce ,od 6 lat nie grał w systemie z 4 obrońców na środku obrony a w reprezentacji grał jako PO
0
Barcelona potrzebuje napastnika i lewonoznego środkowego obrońcę
0
@kejdzi ciężko będzie im wyciągnąć kogoś jakościowego pod koniec okienka chyba że mocno przepłaca
1
Po co nam 3 prawy obrońca a w zasadzie to czwarty bo jeszcze fort jest a klubie
0
@Herbert zobacz sobie Bruno z united lub paquete z west hamu to zmienisz zdanie
0
@BISHBASHBOSH bez przesady
0
@Herbert większość piłkarzy sie tak zachowuje yamal jak kogoś kopnie kogoś to też zdziwiony że faul a dam wywala sie od dotknięcia często
0
@YETImaciek jeśli nie damy rady pokonać takiego Levante bez lewego to nie ma szans na obronę mistrzostwa
0
Po pierwszych trzech kolejkach musi być komplet pkt Levante to tylko beniaminek a rayo będzie walczyło w eliminacjach do ligi konferencji przed naszym meczem z nimi
3
@lukmrz to dopiero drugi mecz i nie ma co ryzykować a bardziej przyda sie na rayo niż beniaminka
11
Może lepiej niech sie nie spieszy skoro to tylko Levante
1
@FCB_dimiC przecież to nie od tego sezonu jest ze po uderzeniu w głowę sędzia przerywa gre
0
@Czarny_ck sędzia był tragiczny ale ta dla Torre moim zdaniem jest w pełni zasłużona
1
@marcin62 nic dziwnego bo ciężko sie to oglądało
1
@MirusAmisz fakty to są takie że Barcelona wygrała 3:0 ,a ty tylko gdybasz
0
@MirusAmisz równie dobrze z lewym moglibyśmy to zremisować
0
@MirusAmisz 0:12 od razu czemu tylko 5
1
@danijacek przecież większość gra dzisiaj słabo więc co tu zmieniłby lewy
1
@Czarny_ck jak zbędna skoro vLxe ucieka mu z piłką a ten go łapie za koszulkę
6
Czekałem na ten mecz dwa miesiące a sędzia zepsuł mi go w pół godziny
10
Co to za chory mecz
2
Co ten sędzia odwala
0
Patrząc na te cyrki z rejestracją i kontuzje lewego to kuzyni mają dużą szansę na grę
0
@krajana a czy Barcelona potrzebowaka jakiejś rewolucji w składzie czy właśnie uzupełnienia niektórych pozycji bo moim zdaniem to drugie
0
@kejdzi patrząc na to że caicedo poszedł do Chelsea za jeszcze więcej to taki baleba też jest tyle warty
0
@Filipem vitinha jest bardzo podobny i tak samo dobry