Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to my mamy większe braki niż sezon temu
3
@19Riki20 oczywiście ale fermin to nie poziom palmera który będzie jego rywalem o pozycje
7
@maciekofcb za gorszych płacą znacznie więcej więc te 50 mln to nie tak dużo
3
Niech zapyta guiu jak bardzo fajnie grzać ławkę w chelsea
0
Chelsea chce Simonsa i garnacho ale pierwsze musi pozbyć się nkunku i Jacksona
0
@BenHeadley89 pierwsze będzie rywalizował z mbappe później z vinim jeśli wróci mu forma a następnie może z tym mastantuono kto wie
5
Zamiast odejść jak najszybciej żeby dostosować się do nowego miejsca to ten czeka do końca okienka
0
@BenHeadley89 mbappe
0
Każdy widzi że yamal jest bardzo podobnym piłkarzem do Messiego ale całkowicie innym człowiekiem a do tego jest młody więc będzie popełniał błędy
2
Jeśli Flick powiedział że go potrzebuje to Barcelona go nie sprzeda tym bardziej że fermin też chce zostać
5
@Kubsoleon ciekawe czy Dembele w końcu się ogarnął czy sztab Barcelony aż tak bardzo zawodził
0
Jeśli znowu się uda to oni mają więcej szczęścia niż rozumu
2
@Macior79 miał obronić karnego czy strzał z 3 metrów
0
@Krzyszt8f_xd oceniasz po drugim meczu nowego trenera bez okresu przygotowawczego
0
Prędzej czy później lewy wróci do pierwszej 11 ale póki ferran strzela to Flick go nie posadzi na ławce
0
I cyk balde 3 mecze zawieszenia bo tak
0
@Filipem wiem że było dużo błędów w klasykach ale te błędy są też w innych meczach La Liga i pewnie też segunda ci sędziowie są po prostu słabi a niektórzy z nich są tragiczni i dlatego są takie sytuacje
0
@Rifek może to zależy od stylu gry Barcelona gra piłka a real szybkie kontry poza tym Barcelona przez wiele lat była po prostu słaba a żeby wywalczyć karnego trzeba wchodzić w dryblingi
2
@Filipem tak tak wszyscy sędziowie przeciw Barcelonie po prostu oni są słabi i nic więcej
3
@Faro tylko czemu tak rzadko strzela
5
Atletico grające defensywnie miało sens bo to działało a teraz tracą i mało strzelają
0
@Sebolinho w hogwarcie
39
Ale dobrze gra ten Iniesta tzn Pedri
0
@fotohobby koniec poprzedniego sezonu miał do tego nas przygotować
9
Śmieszne że niektórzy narzekają że balde powinien dostać druga żółta za rękę w polu karnym
1
Był karny to był gramy słaby i dlatego przegrywamy trzeba przestać zwlaac cała wine na sędziów za słaby mecz
4
Cubarsi dał się jak amator
2
@Alan_fcbfan kounde słaba forma po prostu
1
@pepepandziobak kounde po prostu ma słaba formę i możliwe że jakieś problemu osobiste patrząc na ten filmik jak był nieobecny po meczu
2
@Romario87 słaba forma więc to dobrze że nie ma równych i równiejszych