2

Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to my mamy większe braki niż sezon temu

3

@19Riki20 oczywiście ale fermin to nie poziom palmera który będzie jego rywalem o pozycje

7

@maciekofcb za gorszych płacą znacznie więcej więc te 50 mln to nie tak dużo

3

Niech zapyta guiu jak bardzo fajnie grzać ławkę w chelsea

0

Chelsea chce Simonsa i garnacho ale pierwsze musi pozbyć się nkunku i Jacksona

0

@BenHeadley89 pierwsze będzie rywalizował z mbappe później z vinim jeśli wróci mu forma a następnie może z tym mastantuono kto wie

5

Zamiast odejść jak najszybciej żeby dostosować się do nowego miejsca to ten czeka do końca okienka

0

@BenHeadley89 mbappe

0

Każdy widzi że yamal jest bardzo podobnym piłkarzem do Messiego ale całkowicie innym człowiekiem a do tego jest młody więc będzie popełniał błędy

2

Jeśli Flick powiedział że go potrzebuje to Barcelona go nie sprzeda tym bardziej że fermin też chce zostać

5

@Kubsoleon ciekawe czy Dembele w końcu się ogarnął czy sztab Barcelony aż tak bardzo zawodził

0

Jeśli znowu się uda to oni mają więcej szczęścia niż rozumu

2

@Macior79 miał obronić karnego czy strzał z 3 metrów

0

@Krzyszt8f_xd oceniasz po drugim meczu nowego trenera bez okresu przygotowawczego

0

Prędzej czy później lewy wróci do pierwszej 11 ale póki ferran strzela to Flick go nie posadzi na ławce

0

I cyk balde 3 mecze zawieszenia bo tak

0

@Filipem wiem że było dużo błędów w klasykach ale te błędy są też w innych meczach La Liga i pewnie też segunda ci sędziowie są po prostu słabi a niektórzy z nich są tragiczni i dlatego są takie sytuacje

0

@Rifek może to zależy od stylu gry Barcelona gra piłka a real szybkie kontry poza tym Barcelona przez wiele lat była po prostu słaba a żeby wywalczyć karnego trzeba wchodzić w dryblingi

2

@Filipem tak tak wszyscy sędziowie przeciw Barcelonie po prostu oni są słabi i nic więcej

3

@Faro tylko czemu tak rzadko strzela

5

Atletico grające defensywnie miało sens bo to działało a teraz tracą i mało strzelają

0

@Sebolinho w hogwarcie

39

Ale dobrze gra ten Iniesta tzn Pedri

0

@fotohobby koniec poprzedniego sezonu miał do tego nas przygotować

9

Śmieszne że niektórzy narzekają że balde powinien dostać druga żółta za rękę w polu karnym

1

Był karny to był gramy słaby i dlatego przegrywamy trzeba przestać zwlaac cała wine na sędziów za słaby mecz

4

Cubarsi dał się jak amator

2

@Alan_fcbfan kounde słaba forma po prostu

1

@pepepandziobak kounde po prostu ma słaba formę i możliwe że jakieś problemu osobiste patrząc na ten filmik jak był nieobecny po meczu

2

@Romario87 słaba forma więc to dobrze że nie ma równych i równiejszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?