Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ważny piłkarz więc takie 150 mln będzie okej
0
@Kubsoleon viviana,porro ,le normand
1
@Sekstet2009 przecież to tysprzedaz 50 procent
0
@Anubis Newcastle jest bardzo dobrze przygotowane fizyczne a Juventus już od kilku dobrych lat nawet w lidze nie daje rady
5
Pokaż klasę to wrócisz za rok
4
@Marusek może po prostu kibicowali kiedyś Barcelonie poza tym każdy chce grać przeciwko najlepszym
0
@Kuchar jasne że to nie poziom Barcy ale Newcastle gra jak takie Bilbao albo atletico tylko ma znaczenia lepszych piłkarzy do tego i dlatego trochę się obawiam o naszą obronę na środku boiska a Chelsea też ma bardzo szybki stak
1
@partymaker niby fajny projekt ale zobacz ilu piłkarzy im odmówiło a za średnich strasznie przepłacają nawet z united przegrali walkę o sesko
0
@Czarny_ck z obroną chalobah i adarabioyo będzie ciężko
1
@slayer jakiś ekitike kosztuje 90 więc fermin też przynajmniej tyle jest warty
0
@Czarny_ck nie doceniasz Newcastle
0
@Kuchar zakładam że nie oglądasz premier league i stąd tak wysokie oczekiwania
0
@Krystiansigma2734 Newcastle to takie atletico na sterydach a PSG ma problemy duże na początku sezonu więc oby zagrać z nimi szybko
0
@fenix1983 obawiam się bardziej Newcastle niż chelsea
1
@Oster273727 to nie grupa
0
@Azglahal Newcastle to takie atletico na sterydach
2
@Krystiansigma2734 zaskoczysz się poziomem Newcastle i Chelsea
0
Liczę na city i napoli
2
@DariaFCB przecież Chelsea chce Simonsa i garnacho tym przez ffp muszą pierwsze sprzedawać więc to raczej tylko plotka
1
Liczę na mecz z city i Leverkusen
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cules69 gavi powoli wraca do formy po kontuzji a olmo też ma bardzo przydatne cechy tylko często ma kontuzje niestety
0
@Cule1797 bardziej ciekawią mnie występy Torre i virgiliego niż Urbańskiego ale kto co lubi
1
@Cules69 PSG zaczęło grać dopiero po nowym roku a Barcelona miała tylko dwa słabe miesiące
2
@Cules69 też uważam że Dembele powinien wygrać złota piłkę ale pamiętasz o tym że yamal nie strzelił gola przez 2 miesiące,a zapominasz że PSG w pierwszej części sezonu grało piach i ledwo załapali się do top 24
2
@tbas wydaje mi się że sam oriol powinien chcieć to rozwiązać szybko żeby mieć jeszcze jakiekolwiek szanse na nowy klub przed końcem okienka
6
Chyba zacznę oglądać te Mallorce skoro to nowa szkółka Barcelony
0
Dlaczego dopiero teraz skoro nie wzięli go nawet do Azji
3
Jeszcze bernal i mamy kręgosłup na 15 lat
2
Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to my mamy większe braki niż sezon temu