0

To ważny piłkarz więc takie 150 mln będzie okej

0

@Kubsoleon viviana,porro ,le normand

1

@Sekstet2009 przecież to tysprzedaz 50 procent

0

@Anubis Newcastle jest bardzo dobrze przygotowane fizyczne a Juventus już od kilku dobrych lat nawet w lidze nie daje rady

5

Pokaż klasę to wrócisz za rok

4

@Marusek może po prostu kibicowali kiedyś Barcelonie poza tym każdy chce grać przeciwko najlepszym

0

@Kuchar jasne że to nie poziom Barcy ale Newcastle gra jak takie Bilbao albo atletico tylko ma znaczenia lepszych piłkarzy do tego i dlatego trochę się obawiam o naszą obronę na środku boiska a Chelsea też ma bardzo szybki stak

1

@partymaker niby fajny projekt ale zobacz ilu piłkarzy im odmówiło a za średnich strasznie przepłacają nawet z united przegrali walkę o sesko

0

@Czarny_ck z obroną chalobah i adarabioyo będzie ciężko

1

@slayer jakiś ekitike kosztuje 90 więc fermin też przynajmniej tyle jest warty

0

@Czarny_ck nie doceniasz Newcastle

0

@Kuchar zakładam że nie oglądasz premier league i stąd tak wysokie oczekiwania

0

@Krystiansigma2734 Newcastle to takie atletico na sterydach a PSG ma problemy duże na początku sezonu więc oby zagrać z nimi szybko

0

@fenix1983 obawiam się bardziej Newcastle niż chelsea

1

@Oster273727 to nie grupa

0

@Azglahal Newcastle to takie atletico na sterydach

2

@Krystiansigma2734 zaskoczysz się poziomem Newcastle i Chelsea

0

Liczę na city i napoli

2

@DariaFCB przecież Chelsea chce Simonsa i garnacho tym przez ffp muszą pierwsze sprzedawać więc to raczej tylko plotka

1

Liczę na mecz z city i Leverkusen

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Cules69 gavi powoli wraca do formy po kontuzji a olmo też ma bardzo przydatne cechy tylko często ma kontuzje niestety

0

@Cule1797 bardziej ciekawią mnie występy Torre i virgiliego niż Urbańskiego ale kto co lubi

1

@Cules69 PSG zaczęło grać dopiero po nowym roku a Barcelona miała tylko dwa słabe miesiące

2

@Cules69 też uważam że Dembele powinien wygrać złota piłkę ale pamiętasz o tym że yamal nie strzelił gola przez 2 miesiące,a zapominasz że PSG w pierwszej części sezonu grało piach i ledwo załapali się do top 24

2

@tbas wydaje mi się że sam oriol powinien chcieć to rozwiązać szybko żeby mieć jeszcze jakiekolwiek szanse na nowy klub przed końcem okienka

6

Chyba zacznę oglądać te Mallorce skoro to nowa szkółka Barcelony

0

Dlaczego dopiero teraz skoro nie wzięli go nawet do Azji

3

Jeszcze bernal i mamy kręgosłup na 15 lat

2

Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to my mamy większe braki niż sezon temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?