0

Mecz Barcelony z VillaReal a wypowiadaja się wszyscy których to nie dotyczy

0

@michal1899 może i często ma kontuzje ale ma cechy bardzo przydatne w wielu spotkaniach a gavi nie ma nawet zdefiniowanej pozycji na boisku taka ekskluzywna zapchajdziura

2

@Bocheno1 chodzi mi o zmianę względem poprzedniego meczu

0

@Coveta La Liga nie ma szans z premier league bo tam są większe pieniądze i znacznie więcej ciekawych drużyn

3

@PioteK wymiana dziadka na dziadka genialny deal

0

Casado za de Jonga i olmo za fermina reszta bez zmian

0

@Gregor1899 to mecz towarzyski a nie liga po prostu musi złapać rytm

1

@danijacek przecież wraca po kontuzji więc co w tym dziwnego że nie będzie grał od początku

0

@danijacek nikt nie powiedział że ma być na równi albo wyżej w hierarchii tylko nie wiadomo czy już z Levante wróci do gry czy jeszcze poczekają do meczu z rayo

0

Z jednej strony irytują te wszystkie dziwne sytuacje z rejestracjami i stadionem ale z drugiej strony wolę to niż kilka lat bez żadnych transferów i szansą na spadek

3

Ciekawe że tenasa odpuścili a pena jest a klubie do dziś

5

@slayer po prostu pierwszy mecz zagramy na wyjeździe przecież nie było nawet losowania więc jaki terminarz

1

Z obecna forma kounde to będzie grał Eric ale każdy wie że kounde jest podstawowym prawym obrońca

0

@FiscaelBarca co z tego że takie Newcastle ma nieograniczony budżet skoro polowa piłkarzy im odmawia i woli zgruzowane united

0

@LinekMichal będzie go próbował budować aż coś spektakularnie zawali albo wroci do formy

1

Brawo lewy ale jak bardzo źle to świadczy o rashfordzie skoro przegrywa z dziadkiem

0

I jak tu być mądry skoro wszyscy sobie zaprzeczają

2

Co tak drogo może rozwiążmy z nim kontakt żeby oszczędzić

0

@LinekMichal jeśli będzie grał na środku za araujo to będzie jeszcze dalej bo nie ma szans że wygryzie cubarsiego lub huijsena a do tego jest le normalnd i pau Torres jedyny lewonożny obrońca

2

Opcja idealna ale zbyt droga

0

@WojtekCh10 jeśli dobrze przyaktorzysz to nawet var nie będzie w stanie stwierdzić czy to symulka

0

@WojtekCh10 nie chodzi o to czy ich to faktycznie boli czy nie tylko że opłaca sie symulować bo ktoś Sie w końcu nabierze a nawet jak nie to trochę czasu ucieknie

2

@Rafa18 spostrzegawczy jesteś

0

Kariery mu wielkiej nie wróżę ale może kilka mln przynieś do klubowej kasy

1

@Recber to był tylko przykład przecież

0

Trzeba dać mu zadebiutować i później gdzieś wypożyczyć

1

@VAMOS1899LaMasia też postawiłbym na Simona a nie na raye

2

@panczo najważniejsze nabić wyświetlenia a nie podać jakąś istotną informacje

0

Jeśli zacznie sie przykładać do pracy na boisku może być cennym nabytkiem ale równie dobrze może być taki jak wcześniej i wróci do united

5

@panczo liczyłeś że poda plan na każdego rywala, zmiany w taktyce i kto kiedy będzie odpoczywał ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?