Guillegavira
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Presja w espanyolu polega na tym czy sie utrzymasz a w Barcelonie czy wygrasz mistrzostwo tak tam różnica
0
@Rupert_Haubica Como na coś nie stać zabawne
5
Oddajcie go gdziekolwiek on musi grać jak ma sie rozwinąć
3
@vene07 to byłaby dopiero głupota żeby zabrać oddać i znowu zabrać opaskę
4
@lukmrz Enrique też dziwny skład dał tylko dwóch pomocników
1
Van de ven to moje marzenie w Barcelonie na lśo
7
@Tomek54321 sezon sie jeszcze nie zaczął a ty już wiesz że nie sięgnie po lm? Równie dobrze wszystkie drużyny które graly na klubowych mistrzostwach świata mogą nie mieć siły pod koniec sezonu a poza nimi nie ma wielu przeciwników
0
@Coveta poza araujo to oni wszyscy byli tak samo wolni a araujo to araujo
0
W teorii nasz młody skład powinien z każdym sezonem grać coraz lepiej ale strata inigo może zepsuć te teorię
2
@SirPeacefull nie ma żadnego napastnika w Polsce który go zastąpi a nasza kadra jest na tyle słaba że wolę żeby już skończył karierę i zostawił siłę na grę w Barcelonie
2
@Kubsoleon to nie do końca prawda bo Barcelona straciła przewagę przez swoją słaba grę a później ja odzyskała dobra gra ale też po błędach sędziów
0
@SirPeacefull powinien już skończyć karierę w reprezentacji
11
Ja Barcelona odpadała to wszyscy patrzyli na Messiego taka jest cena wielkości w sporcie
0
A co real ma do tego gdzie zagra Barcelona
6
@AlexDark00 jaka sprawiedliwość skoro gdyby nie odwołali gali to by wygrał
0
Może jednak lepsze te wypożyczenie kuzynów
0
@Azi może araujo lepiej dać bliżej lewej skoro i tak nie potrafi rozgrywać to bez różnicy gdzie będzie stał a cubarsi więcej swobody będzie miał na swojej pozycji niż bliżej lewej strony
0
@heniusss biega po materiały do sklepu
0
@626 stracił nr na stronie La Liga i Garcia gra z 1 na plecach
1
@jacek905 jeśli obrona nadal będzie stała na środku boiska to niewiele to zmieni
0
@barcelonaLM jak co miesiąc jak od euro minął już rok
7
@Marusek przecież Como dobrze sie rozwija o co ci chodzi
7
@fantom102 przecież grał do końca
0
To dość proste do wytłumaczenia wystarczy sprawdzić kto gdzie gra
0
@626 może jedynkę przejmie skoro ter Stegen ja stracił
4
Moim zdaniem ten camavinga jest niesamowicie przehajpowany
0
@martool2 nawet jeśli dostał to chyba nie powiesz że yamal nie symuluje nigdy
1
@addept jednak co innego trening i mniejsze boisko a co innego mecz z poważnym przeciwnikiem o jakiś puchar
2
@Gacek5 i na trybunach da radę ,człowiek orkiestra
1
@addept może będą chcieli go sprawdzi z poważnym przeciwnikiem