2

Presja w espanyolu polega na tym czy sie utrzymasz a w Barcelonie czy wygrasz mistrzostwo tak tam różnica

0

@Rupert_Haubica Como na coś nie stać zabawne

5

Oddajcie go gdziekolwiek on musi grać jak ma sie rozwinąć

3

@vene07 to byłaby dopiero głupota żeby zabrać oddać i znowu zabrać opaskę

4

@lukmrz Enrique też dziwny skład dał tylko dwóch pomocników

1

Van de ven to moje marzenie w Barcelonie na lśo

7

@Tomek54321 sezon sie jeszcze nie zaczął a ty już wiesz że nie sięgnie po lm? Równie dobrze wszystkie drużyny które graly na klubowych mistrzostwach świata mogą nie mieć siły pod koniec sezonu a poza nimi nie ma wielu przeciwników

0

@Coveta poza araujo to oni wszyscy byli tak samo wolni a araujo to araujo

0

W teorii nasz młody skład powinien z każdym sezonem grać coraz lepiej ale strata inigo może zepsuć te teorię

2

@SirPeacefull nie ma żadnego napastnika w Polsce który go zastąpi a nasza kadra jest na tyle słaba że wolę żeby już skończył karierę i zostawił siłę na grę w Barcelonie

2

@Kubsoleon to nie do końca prawda bo Barcelona straciła przewagę przez swoją słaba grę a później ja odzyskała dobra gra ale też po błędach sędziów

0

@SirPeacefull powinien już skończyć karierę w reprezentacji

11

Ja Barcelona odpadała to wszyscy patrzyli na Messiego taka jest cena wielkości w sporcie

0

A co real ma do tego gdzie zagra Barcelona

6

@AlexDark00 jaka sprawiedliwość skoro gdyby nie odwołali gali to by wygrał

0

Może jednak lepsze te wypożyczenie kuzynów

0

@Azi może araujo lepiej dać bliżej lewej skoro i tak nie potrafi rozgrywać to bez różnicy gdzie będzie stał a cubarsi więcej swobody będzie miał na swojej pozycji niż bliżej lewej strony

0

@heniusss biega po materiały do sklepu

0

@626 stracił nr na stronie La Liga i Garcia gra z 1 na plecach

1

@jacek905 jeśli obrona nadal będzie stała na środku boiska to niewiele to zmieni

0

@barcelonaLM jak co miesiąc jak od euro minął już rok

7

@Marusek przecież Como dobrze sie rozwija o co ci chodzi

7

@fantom102 przecież grał do końca

0

To dość proste do wytłumaczenia wystarczy sprawdzić kto gdzie gra

0

@626 może jedynkę przejmie skoro ter Stegen ja stracił

4

Moim zdaniem ten camavinga jest niesamowicie przehajpowany

0

@martool2 nawet jeśli dostał to chyba nie powiesz że yamal nie symuluje nigdy

1

@addept jednak co innego trening i mniejsze boisko a co innego mecz z poważnym przeciwnikiem o jakiś puchar

2

@Gacek5 i na trybunach da radę ,człowiek orkiestra

1

@addept może będą chcieli go sprawdzi z poważnym przeciwnikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?