0

Czy ja dobrze pamietam że jakis czas temu wszedl przepis że gdy zawodnik fałluje w polu karnym to nie dostaje czerwonej kartki?

0

Ale ta titkitaka jest slaba.
Stara o wiele lepsza byla chyba jakis "geniusz" wpadl na zamiane.

0

@Hrzan Ostanie 2-3 sezony to rownia pochyla tu nie ma co dyskutowac.

0

@MrCules Roberto lawka i dembele za trincao i sie zgadzam

0

@DJ1992 Gdyby nie ten roberto.

1

@NaFazieHitman xdddddddddddddddd

0

@LuisSalvano No takie cos akurat mozna, z american pie to nie ma nic wspolnego.

1

@Transu96 taa, gry sie nie licza wazne ze jest glupi motyw.
Playstation>xobox

0

@LuisSalvano Ale to bedzie gowno

0

@Triv44 Nie, nadal fujj

0

@HK23 Iwy to gowno kupujecie :P Bo fifa haha

1

@Jakchcesz FIlmuje to po 1. A po 2 ciężko wykonywac czyjes polecenia gdy wiesz ze to jest glupie i czesto bezprawne.

0

@VenoM Właśnie dla mnie to żaden klimat wole nacisnac stop i isc wtedy kiedy musze ;p

0

@VenoM netflix i wszystko jasne

3

@Alistar74 hahahhahahahahaha

0

@Iwan567 Dostał żółtą.

3

@Mroziu Akurat to oni tutaj się popisali nieudolym zarządem skoro trzymali zawodnika bez profesionalnego kontraktu.

0

@Gomess Że zgodnie z przepisami sprowadzili piłkarza bez profesionalnego kontraku za darmo?

0

@Damian11 Ból dupy o to że zagrał salby mecz i uwazam ze zdrowy umtiti byl zwyczajnie duzo od niego lepszy?

0

Langlet to 3 najgorszy zawodnik na boisku.
Ile ja bym dal za zdrowego umtitiego :(

0

Jeden z nich lubi bardzo gierzmana a nie lubi dembele troche slabo sie to slucha

1

@BarcaInfo Żółtą jak już "geniuszu"

0

@Janas11224 Raczej o demons souls ;3

2

Dasz rade dembuś!

Szkoda też gierzmana chlop powinien odpaczac po tylu meczach. Najlepiej na pare meczów na wygodnej ławce!

9

@IronSanHybrid Przez ta jej twarz bede mial koszamry. Fuj

1

@MesQueUnClub_87 Ehh myslalem ze tylk oludzie 65+ ogladaja tv jak jest netflix ;p

2

@fcbarcafan19 Zapewnij kolege że wszystkie korporacje juz dawno maja jego dane :)

0

@Borneo Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj prosze. Idz tam ogladac tv dalej.

0

@mcsarna Panika w mediach byla od 1 dnia.

2

@VamosGirl Hahaha polecam odstawienie tv.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?