Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Polecam lekture tego.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-10-13/epidemiolog-i-biochemiczka-zadaja-zniesienia-obostrzen-85-proc-ludzi-jest-odpornych/?ref=sliderhttps://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-10-13/epidemiolog-i-biochemiczka-zadaja-zniesienia-obostrzen-85-proc-ludzi-jest-odpornych/?ref=slider
1
@barteq To samo może zrobić grypa a z jej powodu nie zamykaja wszystkiego.
0
@ksobi Prawdopodobnie dlatego ze konami ma umowe z barcelona i tam tylko znajdziesz camp nou. Ogolnie to polecam pesa a nie jakas tfu fife.
0
@Janas11224 Polecam pesa za rok kupic olali ten rok zeby przygotowac sie na nowa generacje.
Fify nikomu nie polecam maszynka do robienia pieniedzy na hazardzie.
2
@masa11 Oficialnie nic nie wiadomo, to jedynie plotki wiec na dzien dzisiejszy nie prawda.
1
@student97r Aż sobie przypomnialem Dikembe Mutombo to byl dzik.
0
@Triv44 No i wlasnie takie osoby nie powinny sie wypowiadac bo to zaden argument ze o tym slyszalem wiecej nie znajac sie na koszykowce i nie obserwujac ich gry.
0
@MESSIah16 LeBorn ale za gre nie przeciwstawianie sie prezydentowi.
1
@chosenone Im wiecej lig na canal + tym gorzej.
0
@Mario96w Nie znam sie ale sie wypowiem.
W angli jest pelno ludzi z problemami z prawem w polsce do takiej angli nie bedzie mial zadnego problemu wyjechac jedynie do krajow ktore wymagaja paszportu moze byc problem.
0
@kaamil1910 I tym wlasnie wpisem udowodniles ze niezbyt pochlebne opinie o ludziach ktorzy nazywaja innych polaczkami sa uzasadonione.
Bez pozdrowien i nawet nie odczytam co napiszesz juz i tak za duzo czasu na ciebie zmarnowalem
0
@Mario96w A co za problem wyjechac do angli? Kto go nie pusci?
0
@kaamil1910 Nie to nie stan umysly to jest slabe i nie powinno sie tego uzywac szczerze gardze takimi osobami ktore to robia. Ja jestem dumny z tego kim jestem i sie tylko osmieszasz nazywajac tak innych.
1
@kaamil1910 Jak mnie irytuje takie deprecjonowanie Polaków nazywaniem ich polaczakami.
Smutne to troche.
4
@SelloutCrowd Ja nie jem i co? Ludzie za czesto jedzą mięso można sie bez niego obyc ale po co nie? Nie mówiąc już ilosci antybiotykow itp jakie zawiera mięso ktore kupujesz.
3
@Rewolucja123 0
0
@creative7 Polecam serial nawiedzony dom na wzgorzu i nawiedzony dwor w bly.
1
@Hushovt And I'm more rock and roll than you've ever been!
Don't believe me? Ask Led Zeppelin!
You can’t reach this Fellow, shit, I’m Too Towering
Every time I battle, it’s Return of the King
0
@LionelM95 Tam tylko maszyny sa ze tak powiem zaawansowane technologicznie. Walka to glwonie łuk i inne bronie same plemiona i ludzie zyjacy tam nie sa zbyt rozwinieci. Gameplay i fanbula jest o wiele lepsza niz w farcry.
Jedna z najprzyjemniejszych platyn wbita w zyciu.
0
@LionelM95 Hzd bije na glowe farcraje i madmaxy
0
@michaleu Nie kazdy inaczej, wiekszość przechodzi bez powiklan a znaczna czesc bezobjawowo.
2
@arasz1819 Umieralnosc na poziomie wiekszym niz 10% a nie jak szacunkuje sie realnie obecnie ponizej 1%
Epidemia jest ale nie rozni sie duzo o tej grypowej.
0
@michaleu dyskusij o covidzie za duzo 3/4 tematow tutaj to covid nie po to nie ogladam tv zeby na to tu trafiac.
0
@Hubso nieladnie kupowac lewe konta ;p
0
@banann16 Pokaz mi post gdzie ktos napisal ze wirusa nie ma.
Widzialem za to wiele prawdziwych ze media sieja panike i sie wam udziela.
0
Komentarz usunięty
0
@IronSanHybrid chyba nie zrozumiales o co mu chodzi. Z tych chorob ktore wymieniles nie robia wielkiej pandemi i nikt nie kwestionuje obecnosci koronowirusa.
Ja sam nie znam nikogo z koronowirusem.
Mam dosyc tego tematu tv nie ogladam w ogole i myslalem ze takie strony jak ta beda wolne od tego ale jak widac nie da sie...
0
@HK23 Polecam nawiedzony dwór w bly na netflixie.
2
@Isso89 A moze w prawdziwa symulacje pilki noznej jak pes?
1
@kerouac straszne glupoty piszesz.