Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid chyba nie zrozumiales o co mu chodzi. Z tych chorob ktore wymieniles nie robia wielkiej pandemi i nikt nie kwestionuje obecnosci koronowirusa.
Ja sam nie znam nikogo z koronowirusem.
Mam dosyc tego tematu tv nie ogladam w ogole i myslalem ze takie strony jak ta beda wolne od tego ale jak widac nie da sie...
0
@HK23 Polecam nawiedzony dwór w bly na netflixie.
2
@Isso89 A moze w prawdziwa symulacje pilki noznej jak pes?
1
@kerouac straszne glupoty piszesz.
1
@FinNin glupi kometarz.
30
@FCBKUBANO Nie czytam uwaznie glupich kometarzy.
48
@FCBKUBANO Smutne to co piszesz bo to glupie ze nie kibicujesz jej bo cie denerwuje otoczka na ktore ona nie ma wplywu dlatego jej nie lubisz
0
@Gonzo46 W innym klubie.
0
@marcin62 Jak w to cos mozna grac...
0
@NeroTFP Ze nalala mu mleka do kawy? Przesadzasz grubo
7
@DaPi Ta ester jest przecietna mocno.
0
@Chinaski U mnie to byl Sampras hehe
1
@Chinaski Ja tą lubilem
Nike kiedyś robił zdecyowanie najlepsze reklamy.
0
@masq Oficialnie prezydent nie pobiera zadnej pensji
0
@Rewolucja123 6/10
0
@Pawlak1992 A kogo Fc Barcelona mogła kupić? My kibcie nie kupujemy zawodnikow ;)
Klasyczny napastnik w dobrej rozsadnej cenie, prosz podaj przyklad kogo barca mogla kupic.
5
@kaladin Nie jest.
1
@maatiixx Braki fify w sklpeach ahahhaha.
Fifa od lat to juz maszynka na robieniu kasy z futa.
Gameplay lezy i kwiczy ale jak tam lubicie byc ru.... to kupujcie :)
1
@Kettger Napisałeś ze wizales od niej nr i nie oddzawania to sugeruje ze do niej dzowniles a ona nie odebrala i nie oddzwnoila. Wiec tu nie bylo co dostrzec ;)
0
@Uukasz_93 Przypomina mi sie sytuacja z paulinho gdzie powiedzial ze od barcelony dostal wieksze zarobki niz sie spodziewal haha
0
@Dari0G hahaha malo o zyciu wiesz. Kobiety tak samo sie nudza to normalne i to nie ich wina bo ta zawsze lezy po 2 stronach. Wklejenie demotywatrow to jzu w ogole swiadczy o tobie ze jestes ameba i nawet w to cos nie klikne.
Blagam cie przyglupie dorosnij.
Bez odbioru nawet nie przeczytam co odpisales bo mi szkoda czaasu.
1
@Hubso No tak bo ten sklad musi sie dotrzec man city, tylu nowych zawodnikow i trener a nie zara zaraz...
0
@Kredon Wiesz co zawsze to jest wina obu stron. Nie wiem moze malo spontaniczny jestes moze bys sprobowal imprezowac z nia cokolwiek nowego zrobic bo widac ze panna jest znudzona toba.
0
@kiper09 Nie ma ale badzmy powazni to gra pilkarska po co tam polski jezyk jak zadnej fabuly nie ma a angielski jest wymagany na poziomie przedszkolnym.
0
@Jakchcesz Patch jest ktory wgrywa sie w pare minut i masz wszystko
3
@Jakchcesz Jak nie gales w pesa to sprwdz pesa a nie badziewna fife w ktorej sie nic nie zmienia i jest dekade w kwesti gameplau za pesem.
0
@klopx Jak 1 czesc to takie 7/10 gameplay slaby fabula przewidywalna.
6
@Klaudix Xavi to powinien do barcy b isc na rok dwa.
0
@Sherem Idiota wlasnie najlawtiej. W ogole nazywac kogos idiota kto ma zapewne duzo wieksze iq niz wy jest smieszne.
0
@patry295 Ja bym sie nie zdziwil gdyby to bylo celowe, a moze nawet nie ma tego koronowirusa