0

Nie rozumiem poco nazywasz kogoś od razu "gimbusem" spytał się normalnie,co masz do Neymara.

0

No lepiej żeby większość meczu nie grał,a strzelał bramki niż nie grał nic i nie strzelał nic.

0

To była przenośnia. :)

1

Chcesz żeby Messi mu krzywdę zrobił?!A ludzie się później wkurzają że filmy Marvel'a są słabe,są słabe bo aktorzy są połamani.

10

-Im nawet Bóg by nie pomógł.
-No raczej,Leo nie będzie pomagał drużynie przeciwnej...

0

Haha,mistrz :D

0

Też ma takie przeczucia :D

0

Dobrze mu tam by było.

0

Za to nikt z Barcy za nim nie tęskni(to samo kibice).

0

A później niektórzy będą narzekać że tracimy tyle goli jak go ściągniemy.Tak to jest(będzie)jak na prawego obrońce daje się prawego skrzydłowego...

0

Ehh,nie ma to jak kupować skrzydłowego na obronę(bo Zubi jest za głupi żeby dać go na skrzydło)

0

Chodziło o ten wstępny kontrakt który rzekomo wcześniej podpisał.
Miejmy nadzieje że nie odejdzie,chociaż zwolniło by się miejsce dla Rafinhi i Sergiego.

5

Źródło: Al Arabi
Xavi Hernández, piłkarz Barcelony oraz mistrz świata i Europy z reprezentacją Hiszpanii, nie podpisał żadnej umowy z katarskim klubem Al Arabi

0

Gdyby ktoś nam wpłacił jego klauzule...

0

To samo z Rakiticiem :D

0

40 mln i Alexis?Rozumiem że w poprzednim sezonie Urugwajczyk strzelił 31 bramek,ale za nie długo będzie miał 27 lat.Pewnie ktoś sobie pomyśli "przecież Messi też ma 27"OK,ale to zupełnie inny typ zawodnika. Tym bardziej chcecie oddać jednego z najlepszych zawodników ostatniego sezonu.Według mnie najlepszą ofertą by było 45 mln + Pedro i jeszcze ktoś np. JDS,Alves,Song,czy nawet Tello którego można jeszcze wypożyczyć.

0

Oj nie tylko ty...

0

Zdziwiłem się,myślałem że dadzą za niego 36 milionów! :D

0

To samo pomyślałem xD

0

A Polska jest 69 w rankingu...

5

Mam nadzieje że Luis Enrique jak i w Barcelonie będzie wygrywać z Realem :D

0

Z tych zawodników można by było zrobić skład który byłby z 3 razy lepszy od najlepszych drużyn z polski. :D

0

Ja mam nadzieję że na pierwszym. :D

0

Taa,bezrobotni marzą żeby pracować w Realu xD

2

Oby nie musiał. xD

1

Co ma Naruto do Barcy?Nie interesuję się anime,ale na 100% Naruto ma jakąś stronę,więc tam możesz to publikować.

0

Nie chciałbym aby Barca go sprzedała chociaż gdybyśmy dali 30-40 mln i dali by nam Mangale ale to raczej nie możliwe.Dlatego najlepszą opcją jest wypożyczenie.

0

Moim zdaniem Nasz zarząd(mam na dzieje że nie na długo)da mu jeszcze rok na sprawdzenie,no chociaż jeżeli kolejny sezon miałby wyglądać jak ten to zdecydowanie wolę Enrique.

0

Moim zdaniem Martino powinien pokazać że ma jaja i wydać te wszystkie 120 mln.Jak pisze wyżej mógłby ściągnąć Laporte,jest młody niedoświadczony,ale jest dobry i może w przyszłości być jednym z najlepszych stoperów.Zaraz po nim przydałoby się ściągnąć bramkarza,najrealniejszą opcją jest ter Stegen,chociaż wolałbym Courtuisa,ale to raczej nie realna opcja.Na dodatek starszy i lepszy stoper też by nie zaszkodził,tak samo jak ściągnięcie typowej 9,chciałbym Klose,ale to raczej by nie wypaliło.No i na koniec jakby zostało trochę pieniędzy można by było posprzedawać paru piłkarzy(Song,Dos Santos,Affelay,Cuenca,Bojan czy nawet Pedro) i za to kupić jakiegoś skrzydłowego najlepiej Reus'a.

0

Świetnie napisane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?